Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Novine su pisale da nije bio zadovoljan ponudom. Ma on je u Zvezdu dosao zbog EL. Navodno ima I tu klauzulu da ako ne izborimo EL moze otici. Verujem da je nama u ovom trenutku potrebnije 300.000 evra obestecenja za Lesora od njega samog.
    Mada ja ne ocekujem da skoro dovedemo igraca osim Ristica.
    Jebe se njemu za EL ili EC, njemu je stalo da igra i napreduje misleci da ce se razviti takticki dovoljno za NBA, a Misko je taj koji zeli EL pricu da ga lakse zavalja u NBA i vjeruj mi on ce njega tamo odvesti za 2-3 god.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Novine su pisale da nije bio zadovoljan ponudom. Ma on je u Zvezdu dosao zbog EL. Navodno ima I tu klauzulu da ako ne izborimo EL moze otici. Verujem da je nama u ovom trenutku potrebnije 300.000 evra obestecenja za Lesora od njega samog.
      Mada ja ne ocekujem da skoro dovedemo igraca osim Ristica.
      I Oja.

      Comment


      • Morao sam ovo da pokupim sa drugog foruma

        Sigurni dokaz da Tomic nije sam sastavio tim je ako se desi da tim nije po ukusu nekoga sa foruma. Onda mora da je Covic upleo prste.

        Comment


        • Drugim rečima, ako budu dobri rezultati onda je trener sastavio tim, ako ne budu onda je Čović.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Tomic mozda nije najbolje resenje ali je najbolje nama dostupno resenje, ja mu verujem godine rada u vrhunskom klubu mora da su ga nesto naucile a i dosta dobro poznaje koledz kosarku i tu bi mi mogli da trazimo resenja jeftina koja posle mozemo i da prodamo .

            Comment


            • Cuj ovog cara, njemu je argument tvit slatkorecivog Jenkinsa.

              Comment


              • Pravda za Covica juniora[emoji23]

                Comment


                • Koji bre crni Tomic stopirao Lesorov odlazak,covek im trazio duplo vecu platu nego sto su mu ponudili

                  Comment


                  • Originally posted by Maverick88 View Post
                    Koji bre crni Tomic stopirao Lesorov odlazak,covek im trazio duplo vecu platu nego sto su mu ponudili
                    De si Maverick? Nigde te na forumu.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Cuj ovog cara, njemu je argument tvit slatkorecivog Jenkinsa.[emoji23][emoji23][emoji23]
                      Čuj "care", slatkorečivi Jenkins je mogao da i ne prokomentariše ništa jer ga niko nije ništa ni pitao, razumeš? Uključi mozgić malo. To što je tebi IN da sereš po Čoviću junioru koji je za 90% ABA lige i KLS lige doktor, a jeftiniji tri puta, nije moj problem i ne znači da je on krš igrač. Ima sigurno boljih, ali smo videli kako ti bolji prolaze u klubu veličine kkcz.

                      Comment


                      • Bez dizanja tenzija i bespotrebne svadje. Zahvaljujem.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Kada bi neki "padobranac" upao sa strane i procitao Junior...pomislio bi da je neki lik sa kopakabane zalutao u BG. Mozda je dobar decko ali sa visinom 180 i zilet preko pre bi mogao da pika fucu nego basket.
                          Cova jr ne moze da igra basket na visokom nivou jer ne igra odbranu a i kada bi hteo da odigra odbranu on predstavlja dzek pot za trenera i bekove protivnicke ekipe.
                          On moze da igra neobavezni basket u FMPu i to je to, nema dalje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Čuj "care", slatkorečivi Jenkins je mogao da i ne prokomentariše ništa jer ga niko nije ništa ni pitao, razumeš? Uključi mozgić malo. To što je tebi IN da sereš po Čoviću junioru koji je za 90% ABA lige i KLS lige doktor, a jeftiniji tri puta, nije moj problem i ne znači da je on krš igrač. Ima sigurno boljih, ali smo videli kako ti bolji prolaze u klubu veličine kkcz.
                            Kako prolazi Sin na Tatko?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Vrlo je zanimljivo kako Filip Covic, taj doktor kosarke za 90% ABA lige, koji je pritom i tri puta jeftiniji, ne moze da nadje angazman van klubova gde mu je tata vlasnik/predsednik... Jos mu Misko menadzer... Doduse, jeste pre 5 godina odigrao 10 utakmica u grckom KAOD-u sa prosekom od 4.1 poena i 1.2 asistencije, uz 24% suta iz igre. 'Ajde jasno mi je za region - tu ga mrze zato sto mu je Nebojsa otac, al' kako brojni strani klubovi ne prepoznase taj kvalitet, pa jos po povoljnoj ceni, to je zaista misterija. Mozda eto bas Dzenkins da ga preporuci Barcokasu, dobro bi im dosao pored Sveda jos jedan dominantan ball handler, koji ume da pogodi, a Boga mi i da razigra.

                              Comment


                              • Originally posted by Nas View Post
                                Vrlo je zanimljivo kako Filip Covic, taj doktor kosarke za 90% ABA lige, koji je pritom i tri puta jeftiniji, ne moze da nadje angazman van klubova gde mu je tata vlasnik/predsednik... Jos mu Misko menadzer... Doduse, jeste pre 5 godina odigrao 10 utakmica u grckom KAOD-u sa prosekom od 4.1 poena i 1.2 asistencije, uz 24% suta iz igre. 'Ajde jasno mi je za region - tu ga mrze zato sto mu je Nebojsa otac, al' kako brojni strani klubovi ne prepoznase taj kvalitet, pa jos po povoljnoj ceni, to je zaista misterija. Mozda eto bas Dzenkins da ga preporuci Barcokasu, dobro bi im dosao pored Sveda jos jedan dominantan ball handler, koji ume da pogodi, a Boga mi i da razigra.
                                U centar.
                                Bravo!

                                Comment

                                Working...
                                X