Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ljudi prodaju bajke..KOmoze da popusi njihovu pricu,iskreno ne znam...Jedina sansa NC kao i celog sportskog zivota, jeste da mu daju oprost ovi politicari od gore..tj Vucic..i to je to..jedina njegova sansa...ovo ostalo su price za malu decu..i ove sns glasace da ne kazem navijace.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ma ljudi prodaju bajke..KOmoze da popusi njihovu pricu,iskreno ne znam...Jedina sansa NC kao i celog sportskog zivota, jeste da mu daju oprost ovi politicari od gore..tj Vucic..i to je to..jedina njegova sansa...ovo ostalo su price za malu decu..i ove sns glasace da ne kazem navijace.
      Kako tebi nije dobro , to je već zabrinjavajuće

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Kako tebi nije dobro , to je već zabrinjavajuće
        Bolest ne bira.

        Comment


        • ,,Priznate greske,,. Ko je i kome priznao greske??? Videli smo kako Covic ,,priznaje greske,,
          Da je ona prevara smenjena posle kupa stavljam glavu na panj da bi osvojili ABA ligu.
          Ta Coviceva prica ,,ako ima boljih neka dodju,,, je cist odbrambeni mehanizam. Zasto drzava daje 3 puta vise Partizanu??? Zasto Covic cuti kada je tako nesto u pitanju? Cega ga je strah? Za sebe ili Zvezdu???
          Zahvaljivati se drzavi i Vucicu je bedno kada znamo kako stvari stoje a to Covic radi.

          Comment


          • Зар нисмо годинама слушали да се код појачања прво гледају људски квалитети? Зар нисмо од неких добрих играча одустајали, јер немају људске квалитете? И сад се као нису довољно гледали?
            Сујета је гадна ствар. Како је тешко рећи, погрешио сам, ја сам поставио тренерску незналицу да се учи у Звезди. Не мора јавно, нека бар сам себи то призна.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ma ljudi prodaju bajke..KOmoze da popusi njihovu pricu,iskreno ne znam...Jedina sansa NC kao i celog sportskog zivota, jeste da mu daju oprost ovi politicari od gore..tj Vucic..i to je to..jedina njegova sansa...ovo ostalo su price za malu decu..i ove sns glasace da ne kazem navijace.
              Voli Covke taj porodicni koncepttm - tako je onomad pokusao da udomi Keramicara JR u vasem FK, zar ste zaboravili?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Sve, sve ali kako s troskovi putovanja, zakupa i ostalo isti Pa ako budemo bili raspad ko Grobari imacemo 5 nasuprot 15 putovanja. Cak i da daleko doguramo u EC, opet nece biti isti broj tekmi. Nemoguce je da ti troskovi ostanu isti. Treba ce nam hala za manje utakmica i svega toga.

                Ako cemo da ustedimo samo na igracima i treneru, to ne pije vodu.

                Kako god, moje strpljenje i vera u kvaltetan rad i sistem je dokrajceno ove sezone, tako da nemam trunku optimizma osim ako ne dodje do nekih radikalnih zaokreta. Svi znamo da od toga nema nista, tako da i ne ocekujem ko zna kakvu sezonu sledece godine.
                Teoretski ako se dogura do kraja EC imacemo 13 utakmica bilo kao domacini ili gosti. Skoro je sigurno da cemo biti nosioci grupe, tako da i ako se sastavi tim od ovih sto ostaju i sa par igraca koji se dovedu ne vidim problem da se udje u top 16 jer je dovoljno da budes medju 4 od 6 ekipa. Sledeca faza je opet sa minimum tri gostovanja i tri domacinstva.

                Pionir se zakupljuje na mesecnom nivou tako da igrao jednu utakmicu ili 30 utakmica isto ti dodje sto se tice zakupa.

                Kao El ucesnik poslednih 5 godina imali smo od MTS 800 K NETO GODISNJE , bez obzira na uspehe ili neuspehe kroz sezone taj ugovor je bio na tom nivou. Da li mislis da ce sada da povecaju svoj ugovor ili da smanje zbog nizeg nivoa takmicenja? Da li ce Huawei ili Idea naci ove godine interes da se pojavljuju kao sponzori ako sami navijaci tog istog kluba im El nije bio dovoljan jer NC nije obezbedio pare da napadne F4 u Beogradu pa je procenjeno da cak otvaranje EL sezone se igra u Pioniru jer navijaci ne zele da gledaju onakvu KKCZ protiv nikad gore Barselone.
                Postoje troskovi kluba koji se ne menjaju bez obzira koji rang igras, a prihodi samo mogu biti veci ili manji. U nasem slucaju prihodi ce biti manji.

                Comment


                • Ne znam grad u Srbji gde navijaci dva najveca kluba a i ovi lokalni ne rade za sns...drugo..oba tima imali predstavnike na ovim izborima u snsu..gazda se ne skida sa pinka i hepija, zahvaljuje AV..Zanimljivo da ovi podeljeni navijaci se ne gade sns-a u FKCZ ali bi se gadili sns-a u KKCZ...jednom recju cirkus..podvojene licnosti...To je to na ovj temi vise ne pisem. Sad ozbiljno..uzivajte u zivotu,leto je..praticu Bayern,Deja i EL..ovo me prosto vise ne interesuje..gubim dosta zivaca bzvze, nema ovde pomoci..jedino ako se ne desi neki zaokret.a posto se to u Srbiji ne desava..to je to od mene..Roger Off
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Voli Covke taj porodicni koncepttm - tako je onomad pokusao da udomi Keramicara JR u vasem FK, zar ste zaboravili?

                    A da se ti ne mešaš u naše rasprave ? I kao moderator i kao grobar...

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ne znam grad u Srbji gde navijaci dva najveca kluba a i ovi lokalni ne rade za sns...drugo..oba tima imali predstavnike na ovim izborima u snsu..gazda se ne skida sa pinka i hepija, zahvaljuje AV..Zanimljivo da ovi podeljeni navijaci se ne gade sns-a u FKCZ ali bi se gadili sns-a u KKCZ...jednom recju cirkus..podvojene licnosti...To je to na ovj temi vise ne pisem. Sad ozbiljno..uzivajte u zivotu,leto je..praticu Bayern,Deja i EL..ovo me prosto vise ne interesuje..gubim dosta zivaca bzvze, nema ovde pomoci..jedino ako se ne desi neki zaokret.a posto se to u Srbiji ne desava..to je to od mene..Roger Off
                      Aj idi vise sa ove teme i ne vracaj se.
                      Idi gledaj Bajern, smorio si.
                      Nas zaljubljenike u crveno bele boje pusti, snacicemo se vec nekako.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ne znam grad u Srbji gde navijaci dva najveca kluba a i ovi lokalni ne rade za sns...drugo..oba tima imali predstavnike na ovim izborima u snsu..gazda se ne skida sa pinka i hepija, zahvaljuje AV..Zanimljivo da ovi podeljeni navijaci se ne gade sns-a u FKCZ ali bi se gadili sns-a u KKCZ...jednom recju cirkus..podvojene licnosti...To je to na ovj temi vise ne pisem. Sad ozbiljno..uzivajte u zivotu,leto je..praticu Bayern,Deja i EL..ovo me prosto vise ne interesuje..gubim dosta zivaca bzvze, nema ovde pomoci..jedino ako se ne desi neki zaokret.a posto se to u Srbiji ne desava..to je to od mene..Roger Off
                        Vidi , to što ti ne vidiš i ne razumeš da postoje drugačiji navijači kkcz , to je ipak samo tvoj problem . Ne razumeš , pa ljude nazivaš košarkaškim neznalicama , botovima ...sada i glasačima sns-a . Napisao sam nekoliko puta da postoji nekoliko stotina navijača kkcz koji su redovni u Pioniru , koji malo drugačije vide stvari oko kkcz . Ti zapravo imaš problem sa ubedljivom manjinom među navijačima kkcz a toga uopšte nisi svestan

                        Comment


                        • Pazi ti posle pretnji iz poruka, nemoj da mi se obracas vise..Ne zelim da se prepucavam sa tobom ni preko poruka ni ovde...To sto sam ti popustio par puta ne znaci da si izasao kao pobednik..znas kako ide i ko popusta..Mani me na ovom forumu, stvarno ne ulazi u raspravu vise i te sibicarske pretnje preko poruka i prozivki ovde..Vi ste dno dna kao navijaci CZ, i to je to za kraj.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Teoretski ako se dogura do kraja EC imacemo 13 utakmica bilo kao domacini ili gosti. Skoro je sigurno da cemo biti nosioci grupe, tako da i ako se sastavi tim od ovih sto ostaju i sa par igraca koji se dovedu ne vidim problem da se udje u top 16 jer je dovoljno da budes medju 4 od 6 ekipa. Sledeca faza je opet sa minimum tri gostovanja i tri domacinstva.

                            Pionir se zakupljuje na mesecnom nivou tako da igrao jednu utakmicu ili 30 utakmica isto ti dodje sto se tice zakupa.

                            Kao El ucesnik poslednih 5 godina imali smo od MTS 800 K NETO GODISNJE , bez obzira na uspehe ili neuspehe kroz sezone taj ugovor je bio na tom nivou. Da li mislis da ce sada da povecaju svoj ugovor ili da smanje zbog nizeg nivoa takmicenja? Da li ce Huawei ili Idea naci ove godine interes da se pojavljuju kao sponzori ako sami navijaci tog istog kluba im El nije bio dovoljan jer NC nije obezbedio pare da napadne F4 u Beogradu pa je procenjeno da cak otvaranje EL sezone se igra u Pioniru jer navijaci ne zele da gledaju onakvu KKCZ protiv nikad gore Barselone.
                            Postoje troskovi kluba koji se ne menjaju bez obzira koji rang igras, a prihodi samo mogu biti veci ili manji. U nasem slucaju prihodi ce biti manji.
                            Ajde procitaj sta si sam napisao. Mesecni zakup Pionira? Zasto onda gubimo termine? Zasto bi ikome dali onda da igra u Pioniru kad vec placamo mesecni zakup??? To toliko ne pije vodu, da je u domenu naucne fantastike ili nam u upravi rade totalni retardi koji placaju mesecni zakup necega a to nije potrebno, i plus te jebu za termine.

                            Jel sam pomenuo ja bilo sta vezano za sponzore? Ko je koliko dao ja ne znam, jer to nigde nikada nisam video napismeno. To su za mene virtuelne pare do tada. Kad krene da se ponasa kao klub koji je javna svojina, i da lepo otvori poslovanje, onda mozemo da pricamo o tome ko koliko daje , i ko ce dati manje ili vise. Drugo kod sponzorstva se potpisuju ugovori na godinu ili vise. Ako je visegodisnji ugovor, sto bi se smanjila dotacija sponzora? Ako je jednogodisnji, onda treba i da izadje i kaze i tih sponzora nemamo sledece godine, istice ugovor. Naravno mi o tome ne znamo nista.

                            Klub koji padne u nizi rang takmicenja, naravno da ce redukovati svoj budzet ali reci da ta redukcija ide direktno od plata igraca i trenera, a da nema prostora da se ustedi na nekim drugim stvarima je apsurdna.

                            I na kraju tvoj komentar za navijace. Niko od navijaca nije trazio F4 da se napadne, niti je to pominjao. Onda kada je drzava stala iza projekta F4 u BG, taj isti Covic kog branis je pricao o tome da ce se napasti F4 i napraviti dobra ekipa. Onda je iz vedra neba u Julu 2017. poceo da prica o novom procesu Tako da sva ocekivanja je on nametnuo i on ih je izneverio, a ne obrnuto.

                            Kao sto rekoh meni sve ukazuje na to da radikalnog zaokreta u nacinu rada nece biti. Samim tim, nisam optimista za narednu sezonu. I da o NC mozemo da pricamo, samo onog trenutka kad kao odgovorno lice izadje pred navijace i izvini im se za ovu sezonu. Bez toga, on je za mene nebitan lik postao...

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pazi ti posle pretnji iz poruka, nemoj da mi se obracas vise..Ne zelim da se prepucavam sa tobom ni preko poruka ni ovde...To sto sam ti popustio par puta ne znaci da si izasao kao pobednik..znas kako ide i ko popusta..Mani me na ovom forumu, stvarno ne ulazi u raspravu vise i te sibicarske pretnje preko poruka i prozivki ovde..Vi ste dno dna kao navijaci CZ, i to je to za kraj.
                              Ko ti je pretio ? Sa tobom nisam razmenio ni jednu pp...lako proverivo za admine

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Ko ti je pretio ? Sa tobom nisam razmenio ni jednu pp...lako proverivo za admine
                                Nisam se tebi ni obratio.Ti si korektan sa te strane i ovako...Drugaciji stavovi ali si ok ..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X