Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Ima li nekinf informacije, sta se prica po gradu? Sve vise se bojim da braca ni nemaju ambiciju da preuzmu klub nego da su to samo bile Coviceve patke kojim je plasio Cigane- "ako necete mene docice vam Vesic".
    Ne znam sta se iza brda valja

    Comment


    • Neverovatno mi je i dalje da neko prizeljkuje bracu u klubu.
      Bice zanimljivo ovo leto, a sa Covicem cemo videti na koji nacin cemo se raskantati, ako to bude ovog leta...

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Neverovatno mi je i dalje da neko prizeljkuje bracu u klubu.
        Bice zanimljivo ovo leto, a sa Covicem cemo videti na koji nacin cemo se raskantati, ako to bude ovog leta...
        Ko prizeljkuje bracu? Nisam ispratio ko je to pisao da prizeljkuje bracu?

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ko prizeljkuje bracu? Nisam ispratio ko je to pisao da prizeljkuje bracu?
          Antona.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ovaj tvoj post je ogledalo stanja u KK Zvezda ove sezone.
            Kada sam pisao da je igra ocajna dezurni branioci lika i dela Alimpija pisali su.
            ,Sta hoces dobili smo Real,,
            ,,imamo najbolji napad,,
            ,Igramo napadacki, moderno,,
            ,,Koliko je koseva prosle sezone postigao Davidovac,, itd,itd
            Ja samo pisem o ponasanju i stavu igraca na terenu. To dal je Covic dao 30, Feldin 50 koseva meni je apsolutno nebitno. Posebno u ovoj KLS ligi.
            Karakter tima, zelja, odnos prema igri, disciplina, odbrana je ono sto je najbitnije. To sto Covicsutira preko ruke, u 5 sekundi napada, daje tvojke o tablu je ono sto ja zameram. U odbrani ne postoji. On zavrsava poslednji napad pored ostalih igraca. Kada to on postade lider???????
            Da ne bude zabune. Prvi sam pisao da on nije los igrac za KLS i da je korisniji od Enisa.
            Alimpijevic je bio greska i to je tacno ,nije dorastao zadatku ali nemojmo da mu pripisujemo to da je on dovodio ove igrace ...za to se iskljucivo pitao Covic Nebojsa ! To je njegova greska i losa procena ...
            Antic ,Feldin,ostanak Lazica,Jovanovic pa i Jaknkovic ,Radicevic .Enis ....sve greske i to poprilicno velike

            Filip je sasvim ok i to je moj stav a to govore i brojke ,njega pljuvati a pobrojane strucnjake velicati ili ignorisati njihove neznanje i bol u kurcu to bi bio greh!

            Ojo i Filip da su igrali finale Aba ja sam 100% siguran da bi dobili tu seriju ! iako naravno nisu igracine ,mislim da bi bilo dovoljno da iscupamo pobedu u finalu !
            Last edited by Ica; 13-05-18, 11:05.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Antona.
              to moze samo grobar da prizeljkuje ....

              Comment


              • Prica kako je Covic jedini spas i kako je on neko ko brani ulazak ,,brace,, u klub je teska budalastina.
                Verovatno je tako lakse verovati da niko na svetu osim Covica nije u stanju da vodi Zvezdu.

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Ti ceniš da je za pohvale Žoca i Pešića dovoljno da imaš sveščicu? Saberite se ljudi, niste svesni koliko ste šuplji i ovakvo blamiranje vam uopšte nije potrebno, makar ono bilo na običnom forumu.
                  Cenim da su pohvale Karija bile kurtoazne i da nije baš mislio da je neki prospekt inače bih posumnjao u zdravlje Piroćanca.
                  Trener koji se postavlja tako da stil igre određuje on prema svojim afinitetima i ideji kako bi to trebalo da izgleda a ne po tome kakav roster ima.
                  Njega zabole uši za to što Lesor bude kao francuska sobarica kada iskoči na 8/9 metara i to ne želi da pokuša da promeni tako što bi nešto promenio u načinu branjenja pika, nego tvrdoglavo uništava tim i igru...nasuprot tome, naša pik igra je sporadična. Kada nam protivnik postavi zonu mi smo gotovi ako nema produkcije za tri poena, nerešiva enigma za trenera. Kocentracija igrača, strana pomoći, preuzimanja, sve je to izgledalo kao neki horor. On če da ide u Ameriku na usavršavanje, super samo što to neće imati neke koristi jer nema taj trenerski nerv da iskoči iz šablona, njegov vrh karijere (kojim je i sam iznenađen) je bio i biće Zvezda a stvarnost FMP i Spartak (ako prevari neki Borac...). Bez obzira na tih 11 pobeda u EL, tim mu je zaličio na tim samo u 2 utakmice Oli i Žalgiris...ostale EL pobede su dobijene na šutersko ludilo...kada je Zvezda trebala da izgleda najbolje, izgledala je najgore (KRK...Borac, PTZN), ABA...pa opet blamaže u KLS.
                  Meni je to dovoljno da kažem kao forumaš, laik, obični navijač Zvezde, da je on jedan težak mediokritet pa čak i ispod toga.

                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Jos se pise da je Fica dobar aganzman i da je bolji od Enisa,naravno da Fica endesu i EL moze da igra jedino na igrici i da ceo zivot igra kod tate u klubu...Ono sto pokazuje koliko je CZ u kurcu, jeste upravo to sto je on najbolji po indexu....i dalje se prica o hvaljenju Zoca i Pesica, nerealno opet koliko ljudi brane nekog koji im je upropastio klub i da nisu svesni da mozda EL nikad vise nece igrati...ali dobro...uzivajte, verovatno smo ovo sve i zasluzili...
                  Nadam se da nisi mislio na moj upis jer sam ja bio jasan:"trener koji bi posvađao dve noge i dva brata...a znanja upitnog bez obzira na sveščicu koju poseduje i koja mu je garantovala pohvale od Žoca i Piroćanca"
                  Dečko nije znao gde bije.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ja prizeljkujem bracu od prvog dana na ovom forumu, iz 2 razloga- prvi razlog je sto bi oni vrv bratili Radonju, a drugi razlog je sto jedino oni mogu da upumpaju lovu u klub u ovoj zemlji.. Zvezda mora biti drzavni klub, kao sto je to Buducnost sada... Od Covica nema ni kurca.

                    Comment


                    • Ma da, oni ce upumpati 10M u zvezdu, a komsije ce ostaviti na milion-dva.
                      Kako da ne.
                      Od tih prica ''drzavni projekat'' kao sto je u nekim zemljama nema nista.
                      Mi imamo blizance, 2 ogromna biracka tela...
                      To odmah baci u vodu, a i vidim da nemas na umu da posle te brace i tog upumpanog novca bi bili u toliko dobroj situaciji da nas vise ni UPPR ne bi spasio.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Cenim da su pohvale Karija bile kurtoazne i da nije baš mislio da je neki prospekt inače bih posumnjao u zdravlje Piroćanca.
                        Trener koji se postavlja tako da stil igre određuje on prema svojim afinitetima i ideji kako bi to trebalo da izgleda a ne po tome kakav roster ima.
                        Njega zabole uši za to što Lesor bude kao francuska sobarica kada iskoči na 8/9 metara i to ne želi da pokuša da promeni tako što bi nešto promenio u načinu branjenja pika, nego tvrdoglavo uništava tim i igru...nasuprot tome, naša pik igra je sporadična. Kada nam protivnik postavi zonu mi smo gotovi ako nema produkcije za tri poena, nerešiva enigma za trenera. Kocentracija igrača, strana pomoći, preuzimanja, sve je to izgledalo kao neki horor. On če da ide u Ameriku na usavršavanje, super samo što to neće imati neke koristi jer nema taj trenerski nerv da iskoči iz šablona, njegov vrh karijere (kojim je i sam iznenađen) je bio i biće Zvezda a stvarnost FMP i Spartak (ako prevari neki Borac...). Bez obzira na tih 11 pobeda u EL, tim mu je zaličio na tim samo u 2 utakmice Oli i Žalgiris...ostale EL pobede su dobijene na šutersko ludilo...kada je Zvezda trebala da izgleda najbolje, izgledala je najgore (KRK...Borac, PTZN), ABA...pa opet blamaže u KLS.
                        Meni je to dovoljno da kažem kao forumaš, laik, obični navijač Zvezde, da je on jedan težak mediokritet pa čak i ispod toga.


                        Nadam se da nisi mislio na moj upis jer sam ja bio jasan:"trener koji bi posvađao dve noge i dva brata...a znanja upitnog bez obzira na sveščicu koju poseduje i koja mu je garantovala pohvale od Žoca i Piroćanca"
                        Dečko nije znao gde bije.
                        nije danas bas tako tesko otici na "usavrsavanje" na letnju ligu. pola evrope ode tamo preko leta i kurta i murta. pa bili su i bozic i radonjic na SL. nije to kao pre 10-15 godina

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Prica kako je Covic jedini spas i kako je on neko ko brani ulazak ,,brace,, u klub je teska budalastina.
                          Verovatno je tako lakse verovati da niko na svetu osim Covica nije u stanju da vodi Zvezdu.
                          Znas li iz kog razloga je onda izostala ona sponzorska rata prethodne sezone zbog cega smo morali iz obestecenja da platimo igrace, i sto su navijaci po komandi minirali KK cak i pre dolaska Omica?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Znas li iz kog razloga je onda izostala ona sponzorska rata prethodne sezone zbog cega smo morali iz obestecenja da platimo igrace, i sto su navijaci po komandi minirali KK cak i pre dolaska Omica?
                            Druze da braca oce klub odjebali bi Covica za 10 minuta.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Znas li iz kog razloga je onda izostala ona sponzorska rata prethodne sezone zbog cega smo morali iz obestecenja da platimo igrace, i sto su navijaci po komandi minirali KK cak i pre dolaska Omica?
                              Pa vodja najogavnijih je na prs' u dupe sa pickoustim.
                              To je poznato, a poznato je i zbog cega.
                              Mada, u pravu je Laza za ovo sto kaze, da hoce, tako bi i bilo.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Druze da braca oce klub odjebali bi Covica za 10 minuta.
                                Okej to... kruze i price da njemu ledja drzi neko mnogo mocniji od brace. Ali mene interesuju odgovori na ona 2 postavljena pitanja, jer znamo ko drzi kljuc od kase i ko diriguje odredjenim navijacima.

                                Comment

                                Working...
                                X