Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Barsa nesto bolja po glupostima...mrtva trka..odvratan mec...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Barsa je bas jadna ekipa, na ove nase padavicare ne treba ni trositi reci.Tezak krs od ekipe, jebo ih onaj ko ih sastavi.

      Comment


      • Antic za tri iz dotrcavanja ??????????
        Voimjaoca.
        Koja banda raspustena.

        Comment


        • Mozda nas ovaj prekid pokrene,haha,salim se
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Antic za tri iz dotrcavanja ??????????
            Voimjaoca.
            Koja banda raspustena.
            Originally posted by Laki21 View Post
            Problem je timska nedisciplina. Igramo razuzdanu košarku bez ikakve odgovornosti i discipline. To je i suština i poenta.
            .....
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ne bi mi bilo zao da gledam neke domace igrace u istoj situaciji i kada bi znao da je to deo sistema.
              A ne ovo, raspustenu bandu u vidu Feldina, Antica , Enisa , Jankovica pa i Rocestija koji koliko donese toliko nam i oduzme u svakoj utakmici.
              Ocajni smo, sa sve ovim klovnom na klupi i svim nekosarkaskim segmentima koje sa sobom prikazuje.

              Comment


              • Vidi se znacajan napredak u igri, vaspitne su urodile i sad igramo veoma organizovano i koncentrisano

                Comment


                • Zato ga je tomic poslao nazad za atlantu

                  Comment


                  • Je l moze neko da mi objasni postavku napada koji igramo kada su sva petorica van 6,75 ?

                    Comment


                    • Sad ce nasa trenercina da kaze da su se nasi igraci brze hladili od igraca barselone.TRENERCINA!!!!

                      Comment


                      • Mislim da ukoliko ima obraza trener treba da ponudi ostavku !

                        Comment


                        • Da se podsetimo na proročke reči novog Žoca:

                          "Ne znam šta se dešava!"

                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Mislim da ukoliko ima obraza trener treba da ponudi ostavku !
                            Nema taj obraza, ovo je stvarno sramotna igra, disiplina nula

                            Comment


                            • Sad se valjda svi slazemo da Alimpijevic jednostavno nema nikakav uticaj na ovaj tim i da treba da ide.

                              Comment


                              • Mi vise ni napad ne igramo, ne samo odbranu...nabija nas ko kako stigne

                                Comment

                                Working...
                                X