Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke momcima i treneru.
    Na polju samopouzdanja vrlo vazna pobeda.

    Comment


    • Rutinski.
      Next please.

      Comment


      • Nije lose, sledeca sa efesom u pioniru, nakon toga paklena nedelja Valensija i Fener gostovanje.

        Comment


        • Usralo nas ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Svaka cast na pobedi,evropski Hjuston samo kad bi mogla svaka ovako,mislim na sut i da Pero igra svaku naravno

            Comment


            • Pa kenjo nas je sut realno mi tako jedino mozemo da pobedjujemo u evroligi koji Aimpije koji bakraci taj pojma nema.
              Ono kad tim za koji navijas pobedi a tebi svejedno.

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                Pa kenjo nas je sut realno mi tako jedino mozemo da pobedjujemo u evroligi koji Aimpije koji bakraci taj pojma nema.
                Ono kad tim za koji navijas pobedi a tebi svejedno.
                Koliko je ovo kretenski post...na vise nivoa...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Onda ti imas problem.
                  Ja sam presrecan jer retko ko moze da se pohvali da je dobio Reala u Madridu u bilo kom sportu.

                  Comment


                  • Nesto mi se cini da su Radicevicu dani odbrojani u zvezdi.Pohvala za Davidovca.

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Lesor odradio najvazniji specijal...razbio tintaru Rudiju kad je ovaj poludeo......Bravo Zvezdo, bravo Alimpije..."strucnjaci", poradujte se malo, valja se...
                      jeeeeee!!!
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Iskreno nemam ni najblažeg pojma kako smo pobedili ali smo pobedili.

                        Malo je većih zadovoljstava u životu od rokanja Reala kod kuće
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Igramo kao filijala GSW, modernu košarku ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Igramo kao filijala GSW, modernu košarku ...
                            Zato i dovodimo igrace koji igraju kodnjih[emoji3]

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Sta sad kazete mrzioci Alimpijevica,ovo Radonja nije imao u prvoj sezoni,pobjeda nad Realom,svaka cast.
                              Izgleda da se Alimpijevic koncentrise iskljucivo na skalpove velikih...

                              Comment


                              • Kad je Pero dao trojku na kraju umalo zaplakao nisam. Dobiti Real u Madridu, malo li je! Svaka čast čitavoj ekipi,ipak je ovo Zvezda.

                                Comment

                                Working...
                                X