Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Talični Tom View Post
    Što se ti majstore uhvatiš za moj upis?
    Ko je tebe bre pominjao ili si se sam prepoznao u istom?
    Niti si mi bio na pameti niti te ovde dozivljavam kao nekog relevantnog faktora.
    Hajde prošetaj i pljuj Čovića zlog i upravu i dozivaj ove što žele da ubace još para
    u klub.Plači za dobrotvorima koji eno sipaju i šakom i kapom u komšije.A mene i moje upise
    obiđi u širokom luku,jer si bezobrazan a još si posato i lažovčina.
    Kad kažem lažovčina,onda mislim na ovo da sam ja nekom psovao familiju.Nadji post gde psujem familiju
    ili bilo koju psovku upućenu direktno nekom iz KK CZ bez obzira da li je to ekonom,uprava ,trener il igrač
    nikad više reč neću ovde napisati.A ako ne nadješ,onda budi mudo pa ti zaćuti ovde trajno jer momče
    pre bilo šta napišeš,pročitaj post par puta,stavi prst na čelo i onda razmisli šta ćeš napisati.

    Gde sam ja bilo gde,bilo kada napisao ovde bilo koju reč da bi šiljio patku sa bilo kome u stilu,jesam li vam rekao,
    ghde ste sad kritilari?

    Majsotore lažeš kao pas i nimalo te vidim nije blam zbog toga.

    Hajde ti lepo pljuj Čovića i loše sastavljen roster,komentariši njegovu pudlu ALimpijevića jer ništa drugo smisleno
    i ne znaš da napišeš a ovde nam svima mašeš nekom diplomom pravnog fakulteta.

    A sad odjebi u trokoracima.
    Uhvacen si u lazi i naravno da je ovaj upis dokaz toga.
    Prozivas druge kako cute posle pobede dok se posle poraza sruci ,, kofa govana po timu igracima,upravi treneru,, a to isto si ti radio pre 3 dana.
    Pominjao si familiju posle promasaja zicera Bjelice, Jankovic je glup, kisna glista, Lesor neinteligentan, igra trci i pucaj strasna, ne svidja ti se, za sta neko prima 150.000 evra, da se primaju plate a igraci sede ko u pozoristu, da je rosteter los, da je igra horor, itd,itd.
    Sto se pravis lud.
    Kazes da zaobidjem tvoje upise? Nikad ih do sada nisam komentarisao. Ali kako ti dajes sebi za pravo da napadas svaki moj upis,svako misljenje 100 puta do sada????? Cak i da vredjas kao sto to radis i u ovom poslednjem upisu. Ja svoje misljenje ne menjam kao ti svakih tri dana.
    Ovo je prvi put a i poslednji da komentarisem neki tvoj upis za razliku od tebe ali si preterao.
    Ove pubertetske fore tipa ,, odjebi,, ,,mases nekakvom diplomom??????,,, itd,itd sovoljno govore.

    Comment


    • Originally posted by djuras View Post
      lako je da rotiras kao sinoc na 30 razlike
      videcemo kako ce to da izgledau kad krenu da zvacu gace

      Treba se setiti da je nama Jović gulio protiv raznih Krka i sličnih po 25 i kusur minuta na 20 razlike bez ikakve potrebe i rezona, ovaj protiv takvih makar ne raubuje nosioce do besmisla.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Mir, mir braćo mir! Ako je već nekome nebitna utakmica kad dobijemo MZT može da ne gleda i ne komentariše te njemu nebitne utakmice.

        Comment


        • Originally posted by Talični Tom View Post
          Što se ti majstore uhvatiš za moj upis?
          Ko je tebe bre pominjao ili si se sam prepoznao u istom?
          Niti si mi bio na pameti niti te ovde dozivljavam kao nekog relevantnog faktora.
          Hajde prošetaj i pljuj Čovića zlog i upravu i dozivaj ove što žele da ubace još para
          u klub.Plači za dobrotvorima koji eno sipaju i šakom i kapom u komšije.A mene i moje upise
          obiđi u širokom luku,jer si bezobrazan a još si posato i lažovčina.
          Kad kažem lažovčina,onda mislim na ovo da sam ja nekom psovao familiju.Nadji post gde psujem familiju
          ili bilo koju psovku upućenu direktno nekom iz KK CZ bez obzira da li je to ekonom,uprava ,trener il igrač
          nikad više reč neću ovde napisati.A ako ne nadješ,onda budi mudo pa ti zaćuti ovde trajno jer momče
          pre bilo šta napišeš,pročitaj post par puta,stavi prst na čelo i onda razmisli šta ćeš napisati.

          Ali ako misliš na ono,daj zicer familiju mu *ebem,misleći na zicer na ne upućeno igraču,onda ne znbam šta da ti kažem,
          nego batali moje upise preskoči ih jer izgleda teško shvataš napisane reči ili ih okrećeš kad i kako tebi odgovara ili si krajnje
          zlonameran i bezobrazan.

          Gde sam ja bilo gde,bilo kada napisao ovde bilo koju reč da bi šiljio patku sa bilo kome u stilu,jesam li vam rekao,
          ghde ste sad kritičari?
          Ali kad smo kod merenja patke,daj da probam sa tobom da je premerim,izgleda da ovaj zli Čović sastavio dobar roster,i da ova njegova
          poslušna pudlica radi za sad odličan posao.Pudlica čak ima i svoje mišljenje,stav,i zna da priča bez gazdinih cedulja.
          Ih da su nam još ta sredstva od ovih "dobrotvora" za koje lobiraš dok sereš po NČ gde bi nam kraj bio?

          Majsotore lažeš kao pas i nimalo te vidim nije blam zbog toga.

          Hajde ti lepo pljuj Čovića i loše sastavljen roster,komentariši njegovu pudlu ALimpijevića jer ništa drugo smisleno
          i ne znaš da napišeš a ovde nam svima mašeš nekom diplomom pravnog fakulteta.Bar je sad iskoristi na pravi način
          pa zabašuri ove laži što si prosuo.

          A sad odjebi u trokoracima.
          Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Uhvacen si u lazi i naravno da je ovaj upis dokaz toga.
          Prozivas druge kako cute posle pobede dok se posle poraza sruci ,, kofa govana po timu igracima,upravi treneru,, a to isto si ti radio pre 3 dana.
          Pominjao si familiju posle promasaja zicera Bjelice, Jankovic je glup, kisna glista, Lesor neinteligentan, igra trci i pucaj strasna, ne svidja ti se, za sta neko prima 150.000 evra, da se primaju plate a igraci sede ko u pozoristu, da je rosteter los, da je igra horor, itd,itd.
          Sto se pravis lud.
          Kazes da zaobidjem tvoje upise? Nikad ih do sada nisam komentarisao. Ali kako ti dajes sebi za pravo da napadas svaki moj upis,svako misljenje 100 puta do sada????? Cak i da vredjas kao sto to radis i u ovom poslednjem upisu. Ja svoje misljenje ne menjam kao ti svakih tri dana.
          Ovo je prvi put a i poslednji da komentarisem neki tvoj upis za razliku od tebe ali si preterao.
          Ove pubertetske fore tipa ,, odjebi,, ,,mases nekakvom diplomom??????,,, itd,itd sovoljno govore.
          Po 5 dana zbog:Oglusavanje o upozorenje moderatora - 5-15 dana
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Treba se setiti da je nama Jović gulio protiv raznih Krka i sličnih po 25 i kusur minuta na 20 razlike bez ikakve potrebe i rezona, ovaj protiv takvih makar ne raubuje nosioce do besmisla.
            Ово потписујем !
            Овако се играју школице!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Treba se setiti da je nama Jović gulio protiv raznih Krka i sličnih po 25 i kusur minuta na 20 razlike bez ikakve potrebe i rezona, ovaj protiv takvih makar ne raubuje nosioce do besmisla.
              Bezveze prica. Si uzeo sve titule. Si deljao sve u EL sa 10-20 razlike? Kakve veze ima ko koliko igra. Racunaju se trofeji na kraju I toje jedino bitno. Jaooo rasplacu me kad vidim, jao ali mladi su igrali, evo srce mi puca...

              Dejo je osvojio sve, prodali smo igrace za velike pare uz manju lovu nego sto sad dobijaju I manji kvalitet igraca mislim naravno pred sezonu I generalno u startnom gledanju.

              Bobi nema pojma,Zirbes I Kalinic ciglasi..Dzenkins teran 10x Radonjic sto,Simonovic 20x...

              Ne znam sto se toliko forsira prica o mladima, kad u principu nisu cak ni toliko mladi.. Svi imaju manje vise 22-25 godina it o su za vas mladi...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Plus Jovic I nosioci su imali do 22min maksimalno u ABA. Jovic 20mpg. U EL Simon I Djneka najvise ne vise of 25minuta..Ovo sto pisete nema veze sa istinom. Pogledajte minutaze ovog tima u EL I onog pre..Isto tako I u ABA ligi.

                Pisete da bi nesto napisali a bez cinjenica.Ti rekordi sa sve titulama ce ostati upisani ko zna koliko. Tako da te price su tanke..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • O cemu ti druze pricas? Gledas li Zvezdu od ove godine? Sve se moze reci za Radonjica, ni najmanju nameru nemam da diskreditujem njegov rad ili da kazem bilo sta negativno o njemu, ali reci da nije istina da je forsirao nosioce u nebitnim utakmicama je neistina. Da ne kazem jacu rec. Pa seti se samo koliko puta su Guduric, Rebic, Tejic i Simanic ulazili u poslednjih 25 sekundi utakmice, a razlika 20 i vise poena pola utakmice najmanje. Guduric je trebao u MZT da ode, a prodali su ga za milion evra posle. Kakve god price bile o nezalaganju na treninzima Simanica npr. nije u redu da ih pustis da udju jednom mesečno, ne vise od minut/dva, a imao si xy prilika da ih pustis malo vise jer je ekipa mlela protivnike. Pogledaj poslednju sezonu i Jovica. Je l' forsiran da se vrati u nebitnoj utakmici? Jeste. Je l' obnovio povredu? Jeste. Je l' propustio nekoliko meseci sezone? Jeste. Radonjic je imao fakticki NBA rotacije, reci ti sta god hoces. Ako si isao u Pionir, a verujem da jesi, mogao si cuti 294997374793959 puta sa tribina "pusti klince Radonjaaaa".

                  Comment


                  • Deju samo bistu mozemo da podignemo na malom Kalemegdanu za minuli rad...i tu se svaka diskusija zavrsava...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Deju samo bistu mozemo da podignemo na malom Kalemegdanu za minuli rad...i tu se svaka diskusija zavrsava...
                      Ne sporim.

                      Comment


                      • Gudurić trebalo u MZT a onda naprasno u vreme Radonjića koji nije davao šansu nikom sa klupe proigrao i došao do ugovora od milion evra

                        Kako bre?
                        " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                        Comment


                        • Gledam I do danas su svi igrali na full minutazama. Druga je stvar sto su vama deca igraci of 23-25 godina. Simanic je bar bio u 12, sad je FMP. Cilja opravdava sredstva I to je jasno. Cilj je postignut a sta kaze masa u Pioniru je potpuno nebitno, posto su se punile Arene, uzimali trofeji itd..

                          Svidja se ovo meni da me pogresno ne razumete, ali DR je imao kakav tim do dolaska Nejta, plus povreda Mitrovica a nije ni bilo mladih u smislu da su bili bas mladi sem Simanica..Pre dve godine smo bili ubedljivo najmladji tim I usli u f8...

                          Ok da hvalite Alimpijevica ali na ustrb Radonjica meni deluje bolesno posebno sto nije proslo 10 utakmica+ DR nije imao ovoliki budzet o kvalitetu igraca I da dolaze na vreme da ne pricam. Guduric kad je u prvoj sezoni dosao imao je 16minuta u EL!!!!!!! Rebic I ako ste ti isti navijaci iz Pionira terali iz Zvezde imao 5-6-7 meceva po 20+minuta u ABA I I par meceva u EL..O Tejicu da ne pricam kakve su se price slusale a imao je sansi ...Simanic isto pa se govorilo u ovom nema zivota...Da ne nabrajam sve psovke o mladjim igracima..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Radonjić nam je doneo sve te trofeje, posadio nas na prvo mesto u bivšoj YU i značajnog činioca u Evropi. Vidi se i po tome kako su skočili da pokupuju naše igrače. Medjutim ko baš ne pamti neka pogleda statistike iz prošle sezone. Nije odmarao nosioce igre ni u utakmicama gde sigurno dobijamo. Jović ima takvu povredu gde mora imati odmor a nije odmarao. Zato i nije mogao igrati zadnje značajne utakmice.
                            Last edited by Hogar; 31-10-17, 12:51.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bezveze prica. Si uzeo sve titule. Si deljao sve u EL sa 10-20 razlike? Kakve veze ima ko koliko igra. Racunaju se trofeji na kraju I toje jedino bitno. Jaooo rasplacu me kad vidim, jao ali mladi su igrali, evo srce mi puca...

                              Dejo je osvojio sve, prodali smo igrace za velike pare uz manju lovu nego sto sad dobijaju I manji kvalitet igraca mislim naravno pred sezonu I generalno u startnom gledanju.

                              Bobi nema pojma,Zirbes I Kalinic ciglasi..Dzenkins teran 10x Radonjic sto,Simonovic 20x...

                              Ne znam sto se toliko forsira prica o mladima, kad u principu nisu cak ni toliko mladi.. Svi imaju manje vise 22-25 godina it o su za vas mladi...
                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Gledam I do danas su svi igrali na full minutazama. Druga je stvar sto su vama deca igraci of 23-25 godina. Simanic je bar bio u 12, sad je FMP. Cilja opravdava sredstva I to je jasno. Cilj je postignut a sta kaze masa u Pioniru je potpuno nebitno, posto su se punile Arene, uzimali trofeji itd..

                              Svidja se ovo meni da me pogresno ne razumete, ali DR je imao kakav tim do dolaska Nejta, plus povreda Mitrovica a nije ni bilo mladih u smislu da su bili bas mladi sem Simanica..Pre dve godine smo bili ubedljivo najmladji tim I usli u f8...

                              Ok da hvalite Alimpijevica ali na ustrb Radonjica meni deluje bolesno posebno sto nije proslo 10 utakmica+ DR nije imao ovoliki budzet o kvalitetu igraca I da dolaze na vreme da ne pricam. Guduric kad je u prvoj sezoni dosao imao je 16minuta u EL!!!!!!! Rebic I ako ste ti isti navijaci iz Pionira terali iz Zvezde imao 5-6-7 meceva po 20+minuta u ABA I I par meceva u EL..O Tejicu da ne pricam kakve su se price slusale a imao je sansi ...Simanic isto pa se govorilo u ovom nema zivota...Da ne nabrajam sve psovke o mladjim igracima..
                              Niko ovde niti omalovazava uspeh radonjica, niti negira trofeje, ali mozda, samo mozda bi sa zdravim jovicem usli u top8, a mozda se i borili za F4.

                              Potpuno se slazem da ovom timu fali malo mladosti. Od price da cemo imati mlad tim, ostao je prakticno samo Lesor od mladjih

                              ovo je sad vec preterivanje, ovaj tim daleko losije selektirn od bilo kog tima koji je vodio radonjic. slabiji je i po trenutnom igrackom kvalitetu i po potencijalu

                              da se danga ne povredi gudurc bi zavrsio u MZT-u a posle ko zna sta bi bilo od njega, a to sto je simanic bio u 12 nema nikakve veze kad parketa nije video ni na +20. bolje bi za njega bilo da je bio jedan od nosioca, u FMP. mozda nije bitno u ovoj prici, ali epohalan je bio i millerov debi od 1 sekunde u valjevu!!

                              ovo ne treba da preraste u diskusiju ko je bolji trener jer alimpijevic tek treba da se dokaze, ali nije jeres primetiti neke stvari, kao ni zameriti nesto radonjicu. ne bi trebalo upasti u isti trip kao groblje s vujosevicem i proglasavati radonjica bogom ocom i kad treba i kad ne treba
                              Last edited by NateHuffman; 31-10-17, 13:09.

                              Comment


                              • Slabo kontas sta ti ljudi govore. Karikiras u smeru Alimpijevic vs Radonjic, gde u prvi kos stavljas ljude koji kazu da je Radonjic bio previše rigidan u davanju sanse mladjima kada je rezultat izvestan/nije bitan. Imputiras plus i neka psovanja i nastupas poprilicno agresivno. Za mene dovoljno da se udaljim od dalje diskusije sa tobom na ovu temu. Plus je i očigledno da se neces pomaknuti sa svoje tacke gledišta, sta god ti ljudi rekli i obrazlozili.

                                Comment

                                Working...
                                X