Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se Rocha tice, ima svakako i do toga sto nema mnogo igraca da pomognu kod prenosa lopte, ali ima i do trenera koji treba da kaze da je nedopustivo onako sutirati u kontrama. Feldeine je ubitacan suter kada postoje akcije za njega i to je njegova uloga. Sto znaci da je realno neko od cetvorice bekova-krila visak jer za svu cetvoricu treba raditi u napadu.

    Originally posted by MannyCalavera View Post
    Kako stvari stoje za sada, Bamberg je najgora ekipa u EL, i igracki i koncepcijski.

    Zalgiris uvek u drugom delu sezone se preporodi, a krenu jako prljavo i neuigrano. Uostalom jedini razlog zasto smo juce bili u tekmi je 20+ turnovera Zalgirisa, a gomila njih su bili totalno retardirani.

    Da smo bili samo egal u skoku juce, dobili bi ovo. Mi to nismo mogli da budemo ni u ludilu i to je to. O partijama pojedinaca, nema svrhe pricati. Zalgiris je dao prostora i Peri i Milku, jer je znao da cemo retko na njih dvojicu da ih dobijemo. Imali su livade spolja bukvalno, tako da ovakve brojke i ne cude previse. Prebijen je Rochestie a Mitska Zver je ukrocena + iznervirana da pravi sranja. To je bilo dovoljno.

    Alimpijevic za mene mnogo bolje nego sto sam ocekivao, ali mi je kraj sam ostavio mrlju neverovatnu na celu pricu. Dakle uzeo si loptu sa 13 sek do kraja. Imas vreme za sve. Zvao si timeout i imas specijal nakon toga. Prvo pravilo kosarke u takvim situacijama kada je kraj tekme i treba kos je da inbound pass mora da bude 100% siguran. Ne mozes da zoves ATO specijal gde covek koji treba da primi inbound pass je sam na polovini nasoj i nema blok da ga oslobodi da primi tu loptu. Cista je sreca da nije jos tu ostao bez iste. Prenos je trajao 6 sekundi maltene tako da na kraju nije bilo ni preterano prostora da proba nesto vise.

    Sto se tice samog suta za 3, nije mi to previse smetalo mada sa ranijim prenosom i bez onog sranja kod inbounda ja bih probao da probijem i gledao spolja Peru, Milka ili kog god. Kako stoji odbrana kod toga, da je krenuo Rochestie opet bi strana pomoci skupila da zaustavi tu penetraciju, i Milko bi bio sam opet u cosku. Plus mozda bi Zalgiris i faulirao na prodor da im ostane zadnji napad. Elem to je sad SBBKBB, ali to mi je jedina mrlja za Alimpija od juce. Ne sme da se igra onako taj specijal za pobedu.
    Nije imao time out u poslednjem napadu.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Sto se Rocha tice, ima svakako i do toga sto nema mnogo igraca da pomognu kod prenosa lopte, ali ima i do trenera koji treba da kaze da je nedopustivo onako sutirati u kontrama. Feldeine je ubitacan suter kada postoje akcije za njega i to je njegova uloga. Sto znaci da je realno neko od cetvorice bekova-krila visak jer za svu cetvoricu treba raditi u napadu.

      Nije imao time out u poslednjem napadu.
      Formalno ne u pravu si, ali je imao i vise vremena dok je trajao review snimka mogao je da nacrta sta god hoce. I pored svega toga, kad se radi inbound pass posle prekida, prvi prioritet je da se osigura ta predaja lopte protiv pressa.

      Comment


      • Cini mi se da tekma protiv Zalgirisa nije pokazala nista epohalno novo, ali je potvrdila dosta toga o cemu se ovde pisalo. Bice ovo duga i teska sezona, mozda najslicnija prvoj Radonjinoj u CZ...
        Da krenem od dobrih stvari - tim ima borbeni duh, tim napreduje u odbrani i tim ima trenera! Meni se dopada Alimpijevic, njegov stav, nadrkanost i zahtev da uvek mora bolje su neophodni da tako mlad covek bude na ovako odgovornoj poziciji. Fino reaguje, ne dozvoljava da protivnik eksplatise prednost (vadjanje Rocestija posto ga je Vasa postovao, start sa Lazarevicem na Ulanovasu na ustrb Dobrica na pocetku drugog) i vidi se kako covek razmislja. Dalje, primetno je da su nam odbrambene rotacije sve bolje i bolje. U tome ima mnogo i do Lazinog povratka i vise Pere na terenu, ali mene su skupljanjima i rotacijama ka lopti kupili Feldin i Rocesti. Nadam se da je to pokazatelj da je jasno sta trener hoce i da ce defanzivno ovaj tim tek rasti. S druge strane, napad ce biti jako problematican, kao i defanzivni skok... Za to ne smatram Alimpija odgovornim vec lose uradjenu selekciju (koja se vuce i iz FMP-a). Pisah vec - a) po postavi imamo prosecno jednog ipo coveka koji moze da dribla loptu; b) pod kosem imamo matore Pera i Milka, koji su sada vise 5ice nego cetvorke i za EL nivo mlade i zelene igrace, od kojih niko ne zna da zida niti ima naviku da gradi igraca na skoku.
        Ajd da tu krenem od Milka, coveka koga je zaista degutantno pljuvati u ovoj meri, cisto da na njegovom primeru ilustrujem problem. Najpre, jeste Milko mrljav, spor u odbrani, mlitav, ali to je sto je. Ne mozemo se zato ljutiti na njega, kao sto ne mozemo ni na Peru jer ima olovne noge niti na Lazu jer se zene na njega loze (ali za one korake pod kosem na ziceru protiv Mege, za te stvari Milku bih pocupao usi)... Milko ima izuzetno znacajnu ulogu u nasem napadu, ne zato sto hoce loptu ili sta vec, nego zato sto mora! Manjak driblera spolja + nemamo coveka koji moze da zida + protivnik stisne pleja = jedina nasa sansa je da jurimo prednost tako sto ce petica igraci licem (kao Milko kod Radonje, to nam je bilo ozbiljno oruzje u drugoj postavi, a bice i sada sa Perom) ili cetvorka uguravati/napadati kao sekundarni kreator (to moramo da igramo pod Alimpijem sa Milkom, jer tesko da mozemo sta drugo). Niko to ne moze od nasih jablanova pod kosem sem njega, u nekom relativno ok procentu uspesnosti. Time drzimo napad zivim, jer nam je preko potrebno. Sad, slazem se, steta sto tu nemamo nekog drugog, boljeg igraca (prime time Kvinsi ), ali igramo sa onim sto imamo, a za to je Milko neophodan. Da rezimiram, da su ostali Gudura i Bolden imali bismo jednu preslatku ekipu koja bi mogla sve i svasta i od koje bismo mogli da ocekujemo da raste ofanzivno tokom sezone. Da FMP malo pogleda Megu kako i koju slobodnu daje mladim igracima mozda bismo imali jos jednog kreatora (ovu sezonu moraju, ali moraju podrediti Radanovu i Simanicu). Ovako imamo ratnike, i to nije mala stvar, tako da u boj!
        A boj je kljucan kod defanzivnog skoka! Da bismo mogli da trcimo, a moramo da trcimo opet jer imamo 1.5 driblera, moramo defanzivni skok timski iskontrolisati. Licno, meni se ideja sa iskakanjem Lesora na pik svidja (ne kao full time opcija), ali mislim da je na momka stavljeno pretesko breme. On treba da iskoci, da se vrati, da zagradi, a vrlo cesto i skupi skok. Mozda vremenom ce on doci do toga, ali mislim da ipak to treba dozirati i zahtevati od momka da gradi, sto je osnova. Ako momak stekne dobre navike, lako ce dalje napredovati. Dalje, ni JJ nemaju naviku da grade. Jovanovic mora da nauci da koristi ono telo. Obojica igraju previse rukama. Trece, kad se skok zagradi treba ga pokupiti (tesko da ce nam visoki i graditi i skupiti, to je malo nerealno za ocekivati za profil igraca koje imamo), odnosno bekovi moraju aktivno ucestvovati. Treba to usaditi momcima, a to ce biti mukotrban posao...

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Formalno ne u pravu si, ali je imao i vise vremena dok je trajao review snimka mogao je da nacrta sta god hoce. I pored svega toga, kad se radi inbound pass posle prekida, prvi prioritet je da se osigura ta predaja lopte protiv pressa.
          Ovo radimo ko pioniri.
          Last edited by Laki21; 14-10-17, 15:55.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Of celog meca mozemo biti zadovoljni jedino rezultatom. Taj spoljni pritisak nam je bio jedini dobar I imali su problema sa tim I gubili dosta lopti, ali kad to predju onda ide kos..Ono sto me zabinjava jeste da su Milko,Antic I Bjelica nasi najbolji igraci I to se nece puno promeniti tokom sezone. Napredovace neki ali ce neki I da odapnu of ovakvog ritma.

            Radicevic ok ali je mali to doprinos za rezervnog PG, treba tu dosta vise da da upravo kad Rocestija ne ide, nije moguce da uvek igra dobro, pametno su ga udvajali I nije imao suta za njega sem iz neke tranzicije..

            Dobra sahovska bitka dva trenera, ali mi nismo zadali nas ritam, branili smo se of njihovog, srecom nas nisu prelomili nijednom I uvek smo se vracali. Ono sto vidim jeste da vrtimo taj pik and pop I to je to...

            Feldin ce biti ovakav dokgod mu prave ovakve blokove I ne moze da dodje ni do najmanje prednosti nad svojim cuvarom I onda mora da igra 1 na 1...

            Alimpijevic ok kako void mec ali mu je slekcija slaba igraca I on to sto zeli sa ovimtimom cetesko dobiti.

            Ide sad buducnost I bice opet na kos vise, nesto mi se javlja...a kad nemas kontrlu nad odbranom onda je propast a primili smo velik broj pena sa tim da smo ih drzali 7min bez kosa iz igre...

            Nisam nezadovoljan utakmicom, vec tim sto smo jako limitiran tim..za EL naravno
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Kako stvari stoje za sada, Bamberg je najgora ekipa u EL, i igracki i koncepcijski.

              Zalgiris uvek u drugom delu sezone se preporodi, a krenu jako prljavo i neuigrano. Uostalom jedini razlog zasto smo juce bili u tekmi je 20+ turnovera Zalgirisa, a gomila njih su bili totalno retardirani.

              Da smo bili samo egal u skoku juce, dobili bi ovo. Mi to nismo mogli da budemo ni u ludilu i to je to. O partijama pojedinaca, nema svrhe pricati. Zalgiris je dao prostora i Peri i Milku, jer je znao da cemo retko na njih dvojicu da ih dobijemo. Imali su livade spolja bukvalno, tako da ovakve brojke i ne cude previse. Prebijen je Rochestie a Mitska Zver je ukrocena + iznervirana da pravi sranja. To je bilo dovoljno.

              Alimpijevic za mene mnogo bolje nego sto sam ocekivao, ali mi je kraj sam ostavio mrlju neverovatnu na celu pricu. Dakle uzeo si loptu sa 13 sek do kraja. Imas vreme za sve. Zvao si timeout i imas specijal nakon toga. Prvo pravilo kosarke u takvim situacijama kada je kraj tekme i treba kos je da inbound pass mora da bude 100% siguran. Ne mozes da zoves ATO specijal gde covek koji treba da primi inbound pass je sam na polovini nasoj i nema blok da ga oslobodi da primi tu loptu. Cista je sreca da nije jos tu ostao bez iste. Prenos je trajao 6 sekundi maltene tako da na kraju nije bilo ni preterano prostora da proba nesto vise.

              Sto se tice samog suta za 3, nije mi to previse smetalo mada sa ranijim prenosom i bez onog sranja kod inbounda ja bih probao da probijem i gledao spolja Peru, Milka ili kog god. Kako stoji odbrana kod toga, da je krenuo Rochestie opet bi strana pomoci skupila da zaustavi tu penetraciju, i Milko bi bio sam opet u cosku. Plus mozda bi Zalgiris i faulirao na prodor da im ostane zadnji napad. Elem to je sad SBBKBB, ali to mi je jedina mrlja za Alimpija od juce. Ne sme da se igra onako taj specijal za pobedu.
              slazem se za ubacivanje ali zaista ne vidim kakve veze ima alimpijevic sa sporim prenosom i sto rocestiju juce nekoliko puta u driblinku lopta bezi, ne samo u tom poslednjem napadu. iskreno u polednjim sekundama mnogo vise poverenja imam u rocestija da sutne iz nekog driblinga nego u bjelicu. ne smem ni da pomislim koliko bi pljuvali navijaci i bjelicu i trenera da je on promasio poslednju trojku. slazem se za brose, vec sam pisao o tome. mislim da smo mi zalgiris i brose tri najlosije ekipe ove godine. steta sto ovo nismo dobili, ali nije realno zamerati bilo sta.

              Originally posted by MannyCalavera View Post
              Nije samo vodjenje lopte problem kod prenosa, vec pre svega kao sto si i sam pomenuo neaktivnost ostalih igraca. Mora bolji spacing, kretnja, da se stalno trazi otvoren prostor tako da kad krene press da postoje resenja kod istog, blokovi da se oslobodi ballhandler. Realno nece biti ovako tesko to raditi kao u Kaunasu gde su radile batine prilicno i cutala pistaljka (to ocekujem jos u Istanbulu vs Fener i Atini protiv Hrkljushiakosa). Opet moraju specijali da budu na nivou. Kod Radonje su specijali bili maltene besprekorni i cesto su nam donosili itekako vazne poene, ovde to jos uvek nije na tom nivou. A to se samo stice vezbom i iskustvom. Mislim da smo tu malo u minusu.
              imaj u vidu da je ovaj tim tek mesec dana zajedno, a opet radonja je imao mnogo kvaliteta, ali specijali sigurno nisu jedan od njih. mi smo godinama gubili utakmice na jednu loptu, upravo sto su nam se specijali zavrsavali tako sto bi bacili loptu u aut, izgubili je ili izgubili utamkmicu bez suta. sta vise nije imao ni neku realizaciju nakon tajmauta.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Of celog meca mozemo biti zadovoljni jedino rezultatom. Taj spoljni pritisak nam je bio jedini dobar I imali su problema sa tim I gubili dosta lopti, ali kad to predju onda ide kos..Ono sto me zabinjava jeste da su Milko,Antic I Bjelica nasi najbolji igraci I to se nece puno promeniti tokom sezone. Napredovace neki ali ce neki I da odapnu of ovakvog ritma.

                Radicevic ok ali je mali to doprinos za rezervnog PG, treba tu dosta vise da da upravo kad Rocestija ne ide, nije moguce da uvek igra dobro, pametno su ga udvajali I nije imao suta za njega sem iz neke tranzicije..

                Dobra sahovska bitka dva trenera, ali mi nismo zadali nas ritam, branili smo se of njihovog, srecom nas nisu prelomili nijednom I uvek smo se vracali. Ono sto vidim jeste da vrtimo taj pik and pop I to je to...

                Feldin ce biti ovakav dokgod mu prave ovakve blokove I ne moze da dodje ni do najmanje prednosti nad svojim cuvarom I onda mora da igra 1 na 1...

                Alimpijevic ok kako void mec ali mu je slekcija slaba igraca I on to sto zeli sa ovimtimom cetesko dobiti.

                Ide sad buducnost I bice opet na kos vise, nesto mi se javlja...a kad nemas kontrlu nad odbranom onda je propast a primili smo velik broj pena sa tim da smo ih drzali 7min bez kosa iz igre...

                Nisam nezadovoljan utakmicom, vec tim sto smo jako limitiran tim..za EL naravno
                Zaboravio si Peru, i on je bio jako dobar juce.
                Laki, preterujes sa kritikama upucenim Rochu. Predstavi ga ti kao da je Miljenovic u pitanju. Chacho Rodriguez je slican tip igraca (samo za klasu bolji), ali i on bi se mucio u ovom nasem timu jer niti ima centra koga moze da hrani loptama, bekovi i krila ne umeju da pomognu u prenosu lopte i napadu vec samo cekaju da on nesto smisli, a jedini koji se kao zalece na kos je bio Milko, a on je to cak i dobro radio, osim par zicera. Nije ni MWill fizicki bio zver, bio je prilican hendikep u odbrani, ali je u napadu itekako imao koga da uposli, tu mislim na Jaku, Bobija, Luku koji je bio jako dobar dok se nije povredio.

                Roch je najbolje sto smo mogli da dovedemo, tek sa Pullenom, Munfordom ili Gossom bi bili smesni u evroligi, a i ABA bi bila problem.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Rocesti se sve vreme nekako mucio da prenosi loptu i da je drzi pod kontrolom. Onaj poslednji pas je stvarno bio katastrofalan...ja bih u tom trenutku ubacio oba nasa plejmejkera u petorku da olaksam izbor dodavacu da ne mora po svaku cenu da odmah ljuljne loptu iskljucivo jednom igracu. I da, postoji nas izraz za taj inbound pas - izvodjenje ili ubacivanje lopte sa strane, nema svrhe da za sve i svasta pravimo anglizme.

                  Comment


                  • Ma daleko od toga je ga smatram Miljenovićem, ali fakat je da se radi o fizički slabašnom igraču oduvek, godine tu svakako ne doprinose. Sinoć smo videli kako izgleda kada ga dohvati mašina za mlevenje mesa. Neće biti puno razlike ni sa drugim EL ekipama, niko nije slep ni glup da ne shvata kako treba igrati protiv nas. Pa mi sami smo pod Radonjićem na tome doktorirali. U ABA (srećom) praktično niko sem nas ne igra takav tip odbrane, makar za sada. Cenim da će Zdovc probati, ali srećom nema puno matrijala za to.

                    No, poenta mog pisanija je da ćemo iduće godine (naravno ukoliko osvojimo ABA) ponovo biti u startnoj poziciji za traženje prvog pleja, umesto da već imamo igrača uvedenog u sistem koji samo može još da raste. A i sa jednim i sa drugim bi bili praktično u istoj poziciji u ABA (favoriti), odnosno EL (autsajderi).

                    Ukoliko se već iz osnova resetuje tim, onda je valjda poenta da pokušavaš da dovedeš igrače koji će u perspektivi stasavati i postajati bolji. Znači dogoročne investicije. Ročesti to nikako nije, bez obzira na kvalitet koji poseduje.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • kapiram sta zelis reci, ali od mladih bekova iz amerike samo je w-gos bio raspolozen da potpise visegodisnji ugovor. samo danas i juce je u nba otpalo bar pet boljih plejmejkera od w-gosa

                      Comment


                      • Inbound pass označava svako dodavanje iz auta ne samo sa strane. I normalno je da dečko koristi više strane izraze nego što je uobičajeno ako se školovao u Americi, a i da nije svako ima pravo da se izražava kako želi.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Ma daleko od toga je ga smatram Miljenovićem, ali fakat je da se radi o fizički slabašnom igraču oduvek, godine tu svakako ne doprinose. Sinoć smo videli kako izgleda kada ga dohvati mašina za mlevenje mesa. Neće biti puno razlike ni sa drugim EL ekipama, niko nije slep ni glup da ne shvata kako treba igrati protiv nas. Pa mi sami smo pod Radonjićem na tome doktorirali. U ABA (srećom) praktično niko sem nas ne igra takav tip odbrane, makar za sada. Cenim da će Zdovc probati, ali srećom nema puno matrijala za to.

                          No, poenta mog pisanija je da ćemo iduće godine (naravno ukoliko osvojimo ABA) ponovo biti u startnoj poziciji za traženje prvog pleja, umesto da već imamo igrača uvedenog u sistem koji samo može još da raste. A i sa jednim i sa drugim bi bili praktično u istoj poziciji u ABA (favoriti), odnosno EL (autsajderi).

                          Ukoliko se već iz osnova resetuje tim, onda je valjda poenta da pokušavaš da dovedeš igrače koji će u perspektivi stasavati i postajati bolji. Znači dogoročne investicije. Ročesti to nikako nije, bez obzira na kvalitet koji poseduje.
                          Sta ce nam onda Pera, Feldein, Bjelica u timu? Ako smo za totalan reset, bolje bi bilo da odustanemo od evrolige (jer niko, razumljivo, ne zeli da gleda blamiranje i sramotna izdanja i poraze, pa nema ni zarada) i pokusamo u evrokupu, pa kad budemo na "nivou" i plasiramo se, igramo tamo.
                          Video si i sam na sta lici Lessort u evroligi, taj Goss bi bio jos smesniji. Mi da nismo imali Bjelicu, Peru i Rocha, cak i Zalgiris bi se poigrao sa nama.

                          Polako sa prognozama i ocenama ko treba da igra, a ko ne. Po nekim forumasima nije trebalo ni dovoditi cetvorku, jer "Simana mora da igra", pa smo morali pazljivo da gledamo "da Radanov ima mesta u 12 inace ode u Real", a on danas 0 poena i -4 indeks korisnosti, protiv Mornara.
                          Ovde se vise radi da su ljudi gledali Bjelicu, gledaju Doncica sada, pa hoce i oni takvu "igracku", ali u Zvezdi sada i Simanic i Radanov zadovoljavaju takve kriterijume.

                          Mi cemo uvek biti osudjeni da merkamo pleja svake godine, a sledece ionako moramo da merkamo dva igraca pod kosem i dva beka (umesto Lazic i Feldeina).
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Inbound pass označava svako dodavanje iz auta ne samo sa strane. I normalno je da dečko koristi više strane izraze nego što je uobičajeno ako se školovao u Americi, a i da nije svako ima pravo da se izražava kako želi.
                            Upravo, kad negde provedes 6-7 godina a i uz to peglas kosarku sa njihovim trenerima neke stvari su normalne. Al dobro nekima svasta smeta. Nek prestanu onda da koriste pick'n'roll (bas me interesuje koja bi bila domaca varijanta istog ), give 'n' go, tranzicija itd itd.

                            Comment


                            • Generalno, treba da budemo jako zadovoljni nasim izdanjem u Kaunasu.
                              Mislim da smo iznenadili kosarkasku javnost, i bili na korak od vazne pobjede.
                              Bili smo prilicno oslabljeni, bez dva igraca na poziciji krila.
                              Kad se kompletiramo i uigramo, bicemo nezgodan protivnik za svaku ekipu.
                              Alimpijevic je bio odlican !


                              Pogledao sam statistiku i vidim da je Zalgiris sutirao za dva : 60,6, za tri 43,8 %, a slobodna 94,4%
                              Nas skok nije mogao biti puno bolji, cak imamo i 11 ofanzivnih sto je vise nego dobro.
                              Na ovom mecu, skok nije bio glavni uzrok poraza!
                              I ranijih sezona smo imali problema sa skokom, ali smo dobrom odbranom i pametnim napadom, kompezovali taj nedostatak.
                              Vidjecemo kako ce biti ove. Morace vise da se obrati paznja prilikom zagradjivanja, a igraci spolja ce morati aktivnije da pomazu.

                              Comment


                              • Nadam se da je istina ono što su pričali prije 10ak dana i da se uistinu traži još jedan visoki. Sa Milkom na 4 nama sada treba jedna kvalitetna petica koja se mora iskopati nekako.

                                Bojim se komentara ovdje na forumu i u javnosti nakon petka i utakmice sa Barsom, moglo bi biti ovdje mnogo pljuvanja i vrijeđanja. Mi jednostavno nemamo nikog ko može da stoji pored Seraphina.

                                Comment

                                Working...
                                X