Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Keselj nam nije falio, odlicno sto nije igrao. A odakle ti to da ce taj na 4 biti sigurno doveden, kao i to da ce biti doveden neki koji nam treba, a ne neki Keselj v2.0?
    pa svima nam je jasno da am 4/5 neophodan,valjda se i zbog toga otvorila tema prelazni rok,a da se ja pitam menjao bih i keselja,ali keselj je potpisao ugovor na 2 godine,tako da ne verujem da ce keselj dobiti nogu u dupe

    Comment


    • Prodori u poslednjem napadu uvek završe izgubljenom loptom, tu se ništa ne svira ...
      dobro smo odigrli taj poslednji napad, to što lopta nije ušla ... jbg. to je košarka.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Jedno je sigurno, prvih pet favorita za osvajanje ABA lige su:
        1. Crvena Zvezda
        2. Crvena Zvezda
        3. Crvena Zvezda
        4. Crvena Zvezda
        i peti favorit... aj nek bude Crvena Zvezda
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Kad smo na minus 2 mozda je logicnije da se ide na ulaz za produzetak gde bi mozda bio iznudjen i faul za bacanja, kao i 2plus1, ili povratna lopta za nekog koji je sam na sutu za 3. I ovako je moglo dobro da se zavrsi da se Rocesti nije spetljao sa loptom na svojoj polovini, a i nije mi jasno zasto u tim situacijama igrac ne dobije blok za pick and pop nego mora da trosi energiju da sam izkreira poziciju za sut preko ruke koji se obicno zavrsi ovako kako se zavrsi? Kad se samo setim koliko je Marcus Williams imao slicnih ovakvih clutch promasaja preko ruke...
          Izvini,ali da li zaista moraš da napišeš ovakva post? Da je lopta ušla sigurno ga ne bi napisao. Kao što je Jasikevičijus rešio da brani umesto da pravi faul, tako je veoma legitimno i da se šutne onakva trojka. Vrlo je rezonski i jedno i drugo, kao što je rezonski i da je Žalgris išao na faul, ili da je Dule rekao da se ide na produžetak. To je košarka. To su odluke. Nema ispravne ili pogrešne u takvim situacijama. "Ispravna" je kad pobediš, ali to ne znači da je "pogrešno" ako sve odradiš po dogovoru a lopta ipak ne uđe. Ovakvi postovi stvarno nisu na mestu. Da ne kažem da su zlobni. Posebno u jednoj utakmici u kojoj su nas trojke vrlo dobro služile i držale u utakmici.

          Comment


          • Originally posted by blek hils View Post
            Bravo za momke! Bilo je odlično! Ova nije ušla, ali će hoću neka sledeća,
            Sta je bilo odlicno, nerezonska igra u napadu ili suplja odbrana? I taj sut da je usao ne bi promenio stvari. Ostaje nam da se nadamo da ce biti bolje, da govorimo o stvarima koje trebaju da se poprave, a ne da hvalimo losu igru.

            Ne smeta mi je sto je sutnuo trojku i sto je promasio... komentarisao sam da mi je cudno da mu niko nije pomogao da ima cistiji sut ili da je pokusao da napravi visak pa da nekom drugom ostane cistiji sut.
            Last edited by mmajstor; 13-10-17, 21:52.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Sta je bilo odlicno, nerezonska igra u napadu ili suplja odbrana? I taj sut da je usao ne bi promenio stvari. Ostaje nam da se nadamo da ce biti bolje, da govorimo o stvarima koje trebaju da se poprave, a ne da hvalimo losu igru.

              Ne smeta mi je sto je sutnuo trojku i sto je promasio... komentarisao sam da mi je cudno da mu niko nije pomogao da ima cistiji sut ili da je pokusao da napravi visak pa da nekom drugom ostane cistiji sut.
              Očigledno smo gledali raziličite utakmice. Ali dobro. Nek bude da je loša igra , konfuzna, šta god. Svakako najgora. Logičnije bi bilo da smo sa takvom lošom igrom, nerezonskim napadom i šupljom odbranom išli na produžetak, tu bi ih sigurno dobili. U pravu si.
              Last edited by blek hils; 13-10-17, 21:54.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Izgubili smo zato što smo bolno inferiorni u skoku, to smo protiv ove ekipe nadoknađivali šutem, protiv neke druge iz prvog EL ešalona biće 20+ razlike za njih.
                Ja samo hoću da dodam na ovaj komentar sledeće:
                Izgubili smo na neiskustvo i zbog lošijeg izvođenja slobodnih bacanja!
                Imali smo 22/28 a oni 17/18.
                A neke ćemo i da nalupamo 20 razlike do 30-te utakmice !
                ŠBBKBB, da smo imaLI 25/28 POBEDILI BI!
                Ja sam prezadovoljan,Kod njih kući na manje od 80 poena, odlično za prvu utakmicu!

                Comment


                • Zna li se sta je sa Dangubom, kakva povreda je u pitanju?

                  Comment


                  • Nedostajalo malo sreće jbg. Igra dobra, tek je početak EL. Ništa Žalgiris nije bio bolji, a posle su bili Barsa-Pao gde su Grci bili baš konfuzni u oba pravca. Treba nama dosta rada ali ovo nije loše, još kad bi uspeli dovesti to pojačanje.

                    Comment


                    • Odlicno je ovo za pocetak...znali smo prethodnih sezona i losije da startujemo...samo nastaviti sa radom i ubedjen sam da cemo i ove sezone mnogima biti opasna koska...u regionu ako se i dalje igra playoff niko nema ni teoretske sanse da nas 3 puta dobije...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by Пера Ложач View Post
                        Ja samo hoću da dodam na ovaj komentar sledeće:
                        Izgubili smo na neiskustvo i zbog lošijeg izvođenja slobodnih bacanja!
                        Imali smo 22/28 a oni 17/18.
                        A neke ćemo i da nalupamo 20 razlike do 30-te utakmice !
                        ŠBBKBB, da smo imaLI 25/28 POBEDILI BI!
                        Ja sam prezadovoljan,Kod njih kući na manje od 80 poena, odlično za prvu utakmicu!
                        Bacanja su došla bukvalno kao posledica prebijanja naših igrača. Znaš kad bi se desilo recimo da Ročesti promaši bacanje koji ima karijerni prosek od 90%. Video si da je jednom i izašao prilikom jednog starta na njemu pa je Dobrić izvodio bacanja umesto njega i pogodio oba. Ali jbg, domaći teren...
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Sve sam video, ali mor'o sam da napišem. Da smo imali 85% MOŽDA NE BI IZGUBILI.
                          A možda i bi sa većom razlikom.
                          Danas svi igraju košarku,a kod nas na forumu sve sami stručnjaci, koji predvode NBA timove!
                          ZADOVOLJAN SAM!
                          Ko sam ja?
                          Prosečan navijač, veliki ZVEZDAŠ i mator čovek koji voli košarku !
                          Laku noć i prijatno !

                          Comment


                          • Peri zdravlja i solidne minute u EL...bez obzira koliko doprinese poenima,
                            njegov učinak može biti nemerljiv za igru i samopouzdanje ekipe.
                            Šteta da baš tekmu u kojoj nam tri stranca zabaguju, ne igra Danguba.
                            Plus promašili smo šes bacanja.
                            Mnogo je to i za ćopavi Žalgiris.
                            Last edited by Wingwalker; 13-10-17, 22:34.

                            Comment


                            • Procitao par upisa i odmah 1 stvar zapala za oci, dosta ljudi ovde su klasicni navijaci koji nisu bas mnogo dodirnih tacaka imali sa kosarkom...pljuvanje Rochestia...Covek je dusu ispustio na terenu, da li ste svesni koliko je tesko markirati se i 3 puta a ne 30min. Saras, kao neko ko ocekujem da krene ubrzo Zeljkovim putevima, samo je iskusno koristio to sto mi nemamo a za to Roch nije uopste kriv. Na momku je igran full press gotovo celu utakmicu, a mi jednostavno na beku nemamo sekundarnog playa nekoga ko bi kao Djenka prosle god mogao bar sigurno loptu da prevede. Kao neko ko se dugo bavio kosarkom, dugo i igrao na 1 i 2 tuga je videti danasnju omladinu na bekovskim pozicijama kolilko su operisana od ball handlinga, zaista mi nije jasno sta ti treneri u mladjim kategorijama rade sa tom decom (mada kada sve vidim ko je danas trener u mladjim kategorijama i nije mi bas toliko cudno). Zalgiris je poznata kao fizicka ekipa, koja igra sa mnooogo kontakta, mnogo bumpovanja, mnogo uzasno snaznih blokova sto naravno Rochu nikako ne odg. Srecom pa imaju Micica koji kada je bio u igri je koliko toliko omogucavao Tayloru da bar nesto odigra, cim on izadje potop. Nije Roch kriv sto mi nemamo igraca koji moze da ga odmeni bar na prevodu (pokusali su i Lazic i Dobric pa smo videli kako se zavrsavalo). Feldine je delovao bas preplaseno ako bi i pokusao nesto da kreira pa je ili isao sut preko ruke ili neki alibi pas. Alimpijevic je mora da proba da ubaci u igru bar na 5min Rocha i Radicevica, da bar malo rastereti ga u prenosu. Videli ste da je decko na kraju trazio izmenu koliko je bio izmoren pa je do poslednjih 15sec na terenu bio Radicevic.Nema mnogo ekipa koji igraju ovakvu fizicku kosarku kao Zalgiris, tako da ocekujem vec protiv Barse da ce mnogi da se polivaju g****** za etiketiranje nekih nasih igraca vcrs, ali dobro takvi smo mi Zvezdasi. I pored svega igrali smo u uvek nezgodnom Kaunasu, i za mnogo ozbiljnije i jace ekipe od nase, egal i na 1 loptu. Jos jednom ovom skroz novom timu treba vremena i podrske, za prvu utakmicu meni je ovo bilo sasvim solidno, a ocekujem da ce tim rasti sve vise i vise iz utakmice u utakmicu
                              Last edited by Vinsanity87; 14-10-17, 01:37.

                              Comment


                              • Sve je stvar sticanja iskustva, a ono najviše dolazi kroz mečeve. Nisam od onih koji slave poraze ali sam zadovoljan što ova ekipa napreduje i ima talenat, sa njom i naš osporavani trener. Biće još poraza ali će biti još više Zvezde i zvezdaša, iz dana u dan iz svake pogodjene i promašene trojke radja se igrač i biće trofeja, ova ekipa to moze ova ekipa to zeli.

                                Comment

                                Working...
                                X