Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Žali BOže fizikalija koje ima ovaj Dangubić.
    Ostaće samo na defanzivnom specijalcu.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Dajte neku trampu sa Megom. Bjelica, Janković za Enisa ovog.

      Comment


      • Eh da smo doveli Najdzel Vilijam Gosa.

        Comment


        • Nemoj samo da prizivamo "tudje strance" po jadranu....vec imamo odlicne...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Jbte ne mogu da verujem kako ljudi nemaju gram strpljenja, nisu svi igrači isti, nekome treba više nekome manje vremena za adaptaciju. Polako samo, sve kockice će doći na svoje mesto, do tada uživajte u onom što je dobro, a toga je neuporedivo više.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Iskreno...ja sam prezadovoljan kako ovo izgleda na pocetku sezone...ima ova ekipa jako visok plafon...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • jbt s kojom lakocom samo igra rocesti. odavno se tako nesto nije gledalo na nasim terenima. gde mu nestade ona jedna ukradena u statitici?

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Jbte ne mogu da verujem kako ljudi nemaju gram strpljenja, nisu svi igrači isti, nekome treba više nekome manje vremena za adaptaciju. Polako samo, sve kockice će doći na svoje mesto, do tada uživajte u onom što je dobro, a toga je neuporedivo više.
                  Koliko će trebati godina i minuta na terenu da se Bjelica adaptira?
                  On i da ubaci 30 poena biće štetan po ekipu.Danas se raspadao na obe strane terena
                  a ubio minutažu.On sa ovim tempom utakmica i minuta ima da umre u 1/3 sezone.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Nije pitanje nikakvo strpljenje. Nemamo igrače koji će graditi reket. Lesor u odbrani nije nešto, kao ni Bjelica ili bilo ko nazad. Nema tu ni uigravanja, nije im dan ili bilo šta. Tu je rupa ogromna. Bez nekoga u reketu, nema ABA Lige.

                    Comment


                    • Originally posted by Talični Tom View Post
                      Koliko će trebati godina i minuta na terenu da se Bjelica adaptira?
                      On i da ubaci 30 poena biće štetan po ekipu.Danas se raspadao na obe strane terena
                      a ubio minutažu.On sa ovim tempom utakmica i minuta ima da umre u 1/3 sezone.
                      A da pohvalis prvo nekog igraca....mozda ces se lepse osecati...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                        Nije pitanje nikakvo strpljenje. Nemamo igrače koji će graditi reket. Lesor u odbrani nije nešto, kao ni Bjelica ili bilo ko nazad. Nema tu ni uigravanja, nije im dan ili bilo šta. Tu je rupa ogromna. Bez nekoga u reketu, nema ABA Lige.
                        E ovaj upis cu da sacuvam....pa kad bude Kalemegdan u junu..
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • - rajan perkovic tompson odlican veceras na obe strane
                          - rocesti klasa za sebe(eh da smo potpisali NWG-a kad smo mogli)
                          - nikola do-kraja-sezone-prvi-plej radicevic dosta tanko u ove 2 zvanicne tekme...mora to mnogo bolje
                          - 15min dobric i 2min keselj - bravo za alimpija
                          - pero klasa ali potpuno nepokretan
                          - ne valja 33min bjelice i tu nam je definitivno najveca rupa

                          Comment


                          • Jovanović je pokazao znake života. Radičević je onako. Dobro je što ume da prenese lopta na pola. Neki nisu umeli ni to. Rebić nas sasipao. Lik je trebao da ostane i da mu se pruži prilika. Janković pravac razvojna liga. Iako je Antić došao u svojstvu kornjačinog vrača, pogodiće neku trojku i svakako ima neki uticaj na ekipu. Mi nemamo pravog centra. Centra koji će da gradi reket, skače, uzima lopte, koji će da igra ledjima.

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              E ovaj upis cu da sacuvam....pa kad bude Kalemegdan u junu..
                              Biće ako dodje neko u reketu. Nemoj tu rečenicu da zaboraviš.

                              Comment


                              • Cestitke momcima na pobedi. Rocesti je klasa. Kao sto napisah kad je potpisao znacice vise od Markusa.
                                Veliki problem je odbrana. Vrlo je tsnko ovo sto igrsm. Odbrana pika je misaona imenica.
                                Bjelica je veceras bio toliko los da ga goreg nisam gledao. U pojedinim momentima imam osecaj da bih usao na teren i prebio ga
                                Igrac ispod kosa je vise nego neophodan.

                                Comment

                                Working...
                                X