Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Rece ALimpijevic da smo defanzivni tim..

    Jankovic mi se cini skroz ok igrac, sta vise mislim da je bolji I kvalitetniji of Jovanovica ne puno ali jeste. Vidi se trema I pritisak, ali ako to ne predje dzaba sve. Treba nam on I te kako da pocne da pogadja I da igra odbranu.
    Kako ono beše, biće nam bolje za dve godine?

    Evo gore dečkonjih intervju, gde izjavljuje da praktično nikada nije učio da igra odbranu.

    S obzirom da je to deo košarkaške igre koji se uči isto kao i bilo koji drugi, voleo bih objašnjenje kako će on to sada u neposrednoj budućnosti početi™ da igra istu?

    Živ nisam da čujem.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Pre će biti da je loš prevod, to za odbranu ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Sa kakvim guštom sam upravo odgledao reprizu drugog poluvremena...
        Dibartolomeu se još vrti u glavi od Zločestih driblinga...sreća pa nisu imali boljeg čuvara za Tejlora,
        kome u završnicama kada je najviše opterećen treba neko da bar prenese loptu.
        Dešon je bukvalno ugasio ostatak ekipe svojom dominacijom...mislim da dvojica ,,epizodista" u petorci Makabija nisu poentirala u četvrtoj.
        Ne računajući Ročestija koji je opet sam završio tekmu, da su Bjelica ili Antić morali da izađu pre zadnja dva minuta, jedino na sreću bi finiširali ovo u našu korist.

        ...a trenutno, Efes tradicionalno dočekuje CSKA sa par iljada naviača...
        akcioni film u bioskopu iščupa više aplauza za sat i pol...da ti nije žao kad ih napune u toj atmosferi.
        Nije Spahija udelio onaj kompliment da bi sebi olakšao,
        već zato što nema svake nedelje priliku da igra u Zemlji košarke.
        Last edited by Wingwalker; 27-10-17, 18:15.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Kako ono beše, biće nam bolje za dve godine?

          Evo gore dečkonjih intervju, gde izjavljuje da praktično nikada nije učio da igra odbranu.

          S obzirom da je to deo košarkaške igre koji se uči isto kao i bilo koji drugi, voleo bih objašnjenje kako će on to sada u neposrednoj budućnosti početi™ da igra istu?

          Živ nisam da čujem.
          Sam si sebi odgovorio. Nije bas da nikad nije igrao odbranu. Dobar je iz drugog plana zna da lupi blokadu. Vratio je Tomica na fabricka podesavanja. Rasce kroz sezonu, treba vremena za takav tip igraca. Mora malo da koristi tu snagu,visinu da pridje blize kosu...Jednom je fino skocio u napadu I polozio loptu.

          Ima on smisla nije da nema, da je ne znam kakav igrac nije, ali daj mu godinu dana I mislim da ce dati veci doprinos of Luke. Sad mi to vreme nemamo, kuka I motika je spremna tako da ne znam. Imas slicnih igraca u EL koji imaju ogormne plate, treba malo vremena da se prilagodi I bice ok to.

          Ti si bacio bezveze pik na njega. Nisu problem Davidovac, Lazarevic, Radicevic,Jankovic, Jovanovic kao pojedinci ali ne mogu svi zajedno biti u 12 ako me razumes, to je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu. Mada doduse nije ni imao neke procente za tri ni pre
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Dečko je debil. Slučajni prolaznik bi bio korisniji na terenu, ne razumem šta pokušavaju u klubu da dokažu.
            Nema tu sta da se dokazuje decko ima ugovor na tri godine. Za te tri godine mora da mu se isplati, valjda preko 500k.

            Comment


            • Originally posted by kokodakalo1 View Post
              Nema tu sta da se dokazuje decko ima ugovor na tri godine. Za te tri godine mora da mu se isplati, valjda preko 500k.
              Bojim se da je upravo taj masan ugovor odgovor zbog čega se ne može oterati dotični

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sam si sebi odgovorio. Nije bas da nikad nije igrao odbranu. Dobar je iz drugog plana zna da lupi blokadu. Vratio je Tomica na fabricka podesavanja. Rasce kroz sezonu, treba vremena za takav tip igraca. Mora malo da koristi tu snagu,visinu da pridje blize kosu...Jednom je fino skocio u napadu I polozio loptu.

                Ima on smisla nije da nema, da je ne znam kakav igrac nije, ali daj mu godinu dana I mislim da ce dati veci doprinos of Luke. Sad mi to vreme nemamo, kuka I motika je spremna tako da ne znam. Imas slicnih igraca u EL koji imaju ogormne plate, treba malo vremena da se prilagodi I bice ok to.

                Ti si bacio bezveze pik na njega. Nisu problem Davidovac, Lazarevic, Radicevic,Jankovic, Jovanovic kao pojedinci ali ne mogu svi zajedno biti u 12 ako me razumes, to je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu. Mada doduse nije ni imao neke procente za tri ni pre
                Posle dve odgledane utakmice rekao sam isto što tvrdim i sada - momak nema fundamente. Osnovne košarkaške fundamente. Po tome se razlikuju bilo koji basketaš i košarkaš.

                Bulut je svetski šampion, Jankovića bi smazao za doručak i ostao gladan, pa opet ne može da prismrdi profi košarci. Zašto? Zato što je basketaš a ne košarkaš. Ne poseduje fundamente.

                Jankoviću nedostaju toliko bazične stvari, prvensteveno u odbrani, da je to jezivo za posmatrati. Ono što ostali imaju u malom prstu i rade po automatizmu njemu su turska sela i povremeno zaseoci. Dečko jednostano NE ZNA. A da bi se naučili fundamenti, pa usvojili, pa onda implementirali na individualnom i timskom nivou potrebno je vreme, i to ne godinu dana već kud i kamo više.

                Onog ko ga je skautirao i predložio klubu treba smatrati neprijateljem.

                PS

                Nisam pomenuo još jednu bitnu stvar, ekstremno nizak košarkaški IQ. Kada se to dvoje spoji, košarkaška glupost i nedostatak osnova, dobije se rezultat koji gledamo svaki drugi dan.
                Last edited by Laki21; 27-10-17, 21:28.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Dobro je bre Laki, ne mora stalno to unizavanje igraca iz sopstvenog tima i glorifikovanjem tudjeg. Samo oko Rocha (sad ga svi zovu tako ) je bilo vise faza.

                  Faza 1. On je mator i nema motiva, bolji je neki mladji, po mogucstvu svemocni Goss.
                  Faza 2. Ma odlican je on, ali kada ga pritisnu ne ume nista, trebalo je nekog ko je jaci, da li sam spomenuo Gossa.
                  Faza 3. Roch je dobar potpis, ali sta je sa buducnoscu, ko ce nam sledece godine biti plej (kao da svake godine brdo ekipa ne menja plemejkere ) Bolje jedan EC igrac na 3 godine.
                  Faza 4. Mocni Pecarski, otpisani Aranitovic, basketas Miller i opet taj Goss su bolje resenje od Rocha, on je mator.

                  Sustina je, da su Rochestie i Feldeine, uz Jankovica i Jovanovica potpisali za Partizan, a Goss i Miller za Zvezdu ili da Bjelica igra tamo, a Novica ovde, Laki bi samo tvrdio suprotno.

                  Malo vere u svoj tim ne skodi (uz osecaj za realnost, of course).
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Janković ako za max par nedelja i dalje bude na ovom nivou i ne pokaže ikakve znake upotrebljivosti,
                    sam će tražiti raskid ugovora, posebno kada krenu da ga školuju i po ABA ligi i uvidi da je prevelik luksuz za klub.
                    Ne može dugo da se izdrži taj pritisak...jednostavno neće igrati a nije on veteran kome svira paja dok na klupi idu dani.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      Janković ako za max par nedelja i dalje bude na ovom nivou i ne pokaže ikakve znake upotrebljivosti,
                      sam će tražiti raskid ugovora, posebno kada krenu da ga školuju i po ABA ligi i uvidi da je prevelik luksuz za klub.
                      Ne može dugo da se izdrži taj pritisak...jednostavno neće igrati a nije on veteran kome svira paja dok na klupi idu dani.
                      Ako je istina da ima 175k nece on nigde. Toliko sad kad su se svi upoznali sa njegovim profi mogucnostima moze da dobije samo za tri godine.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Dobro je bre Laki, ne mora stalno to unizavanje igraca iz sopstvenog tima i glorifikovanjem tudjeg. Samo oko Rocha (sad ga svi zovu tako ) je bilo vise faza.

                        Faza 1. On je mator i nema motiva, bolji je neki mladji, po mogucstvu svemocni Goss.
                        Faza 2. Ma odlican je on, ali kada ga pritisnu ne ume nista, trebalo je nekog ko je jaci, da li sam spomenuo Gossa.
                        Faza 3. Roch je dobar potpis, ali sta je sa buducnoscu, ko ce nam sledece godine biti plej (kao da svake godine brdo ekipa ne menja plemejkere ) Bolje jedan EC igrac na 3 godine.
                        Faza 4. Mocni Pecarski, otpisani Aranitovic, basketas Miller i opet taj Goss su bolje resenje od Rocha, on je mator.

                        Sustina je, da su Rochestie i Feldeine, uz Jankovica i Jovanovica potpisali za Partizan, a Goss i Miller za Zvezdu ili da Bjelica igra tamo, a Novica ovde, Laki bi samo tvrdio suprotno.

                        Malo vere u svoj tim ne skodi (uz osecaj za realnost, of course).
                        U trenutku dovođenja, zaista sam bio veoma skeptičan po pitanju Tejlora, baš iz razloga koje si naveo - prvenstveno motiva. Čovek me je demantovao, bukvalno gine na parketu, izuzetno prijatno iznenađenje.

                        Drugo, padovi i te kako postoje - meč u Litvaniji, drugo poluvreme u Moskvi. Čovek ima 32 godine i nije Supermen.

                        Što se tačke tri tiče, tu nisam promenio mišljenje ni za zeru.

                        U stvari, postaviću veoma jednostavno pitanje, šta bi izabrao:

                        a) Ročeti sa svim ovim što pruža na godinu dana ili

                        b) Gos na tri godine, sa prodajom nakon drugo godine i obeštećenjem od najmanje 1.200.000€.

                        Četvrto, nigde nisam pisao o moćnom Pecarskom, već o top prospektu Pecarskom, u istu klasu sam stavio Marinkovića (njega si zaboravio), kao i Gosa naravno, koji je klasa iznad, a za Aranitovića sam rekao da je odličan prospekt. Isto važi i za Milera, kome je trener pronašao pravo mesto i ulogu u timu.
                        Ne znam kakve veze ovo nabrajanje igrača ima sa Ročestijem, govorio sam o prospektima i talentima, Ročesti je odavno dokazan igrač.

                        Suština, kako si je gore naveo, ima veze samo sa zajebancijom, ne i sa mozgom.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          U trenutku dovođenja, zaista sam bio veoma skeptičan po pitanju Tejlora, baš iz razloga koje si naveo - prvenstveno motiva. Čovek me je demantovao, bukvalno gine na parketu, izuzetno prijatno iznenađenje.

                          Drugo, padovi i te kako postoje - meč u Litvaniji, drugo poluvreme u Moskvi. Čovek ima 32 godine i nije Supermen.

                          Što se tačke tri tiče, tu nisam promenio mišljenje ni za zeru.

                          U stvari, postaviću veoma jednostavno pitanje, šta bi izabrao:

                          a) Ročeti sa svim ovim što pruža na godinu dana ili

                          b) Gos na tri godine, sa prodajom nakon drugo godine i obeštećenjem od najmanje 1.200.000€.

                          Četvrto, nigde nisam pisao o moćnom Pecarskom, već o top prospektu Pecarskom, u istu klasu sam stavio Marinkovića (njega si zaboravio), kao i Gosa naravno, koji je klasa iznad, a za Aranitovića sam rekao da je odličan prospekt. Isto važi i za Milera, kome je trener pronašao pravo mesto i ulogu u timu.
                          Ne znam kakve veze ovo nabrajanje igrača ima sa Ročestijem, govorio sam o prospektima i talentima, Ročesti je odavno dokazan igrač.

                          Suština, kako si je gore naveo, ima veze samo sa zajebancijom, ne i sa mozgom.
                          Taj mec u Litvaniji je igrao sa potresom mozga (cak i da nije, da su preterali, imao je dva teska pada na glavu).
                          Drago mi je da bar vise ne raspravljamo kakva je Roch igracina.

                          E sad to o obestecenju, a sto nismo prodali Kuzmica za 1 000 000? Kuzmic je dominator bio prosle godine, centra u Evropi nema i bam, klauzula i 300 000. Imao je ugovor na 3 godine. Mislim da se ne lazemo, samo je ZOC preplacivao igrace Zvezde, obestecenje vise niko ne placa, jer i ne mora. Dakle, pitanje za tebe, kako bi sprecio da se u ugovor ne stavi famozna klauzula? Ako je on toliki talenat, tim pre ce njegov menadzer (a on se nece buniti ) insistirati na tome.

                          Dakle, obe ruke za Rocha, treba ove sezone da nas gazi ko stigne u evroligi da bi se neki Goss, Lessort i kompanija ucili kosarci. Vec previse tih neiskusnih imamo, nismo Mega.

                          Dakle, konkretno Goss, Marinkovic i Aranitovic? Pecarski ne moze da igra u evroligi ozbiljno, on ni u evrokupu nema minuta jer je rupa u odbrani. Aranitovica smo sami otpisali. Trebalo ga je zadrzati? Umesto koga? Marinkovic ima samo sut, to nam najmanje treba u ovoj sezoni. Prodor gori i od Feldeina.

                          Nama fale zamene za Rocha i Bjelicu, to su Jankovic i Radicevic i tu treba videti ko je od njih beznadezan ako je beznadezan slucaj. Jovanovic je dobar za sada, moze da posluzi u nekoj roli na 4 i 5.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ne treba preterivati Pecarski je top prospect a koliko sam video ima I muda opasna za jednog mladog igraca. Odbrana ce doci na svoje, ne odmah ali kad ojaca. Previse se prica o odbrani Rocesti je fizicki nula pa igra sve, znaci fora je u glavi.

                            Problem kod igraca mladjih je trener, kad on bude siguran u svoj posao I kad se opusti mislim da ce I ostali dobiti sansu. Mi realno nemamo prospect, secam se ovde kad su pisali o Radicevicu kao top prospektu itd... Mislim da jeste ali za njegov stil igre trebace vremena.

                            Ovde ljudi ne idu of meseca do meseca sa ocenom igraca sto je I malo vec of meca do meca. Jankovic ako poveze dve tri partije bice haos ludilo.

                            Mi igramo EL I svih 12 igraca mora biti produktivno, ovo je trka na duge staze meni deluje kao da je svaki mec pitanje zivota I smrti.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • I Bamberg u Areni.

                              Comment


                              • Pošto vidim da je sve više fanova Gossa i žalopojki što ga nismo potpisali, moram samo da dodam da će za 10 dana derbi i da smo tom famoznom Gossu mi prvi ozbiljan protivnik. Ako nas 'pokida' igrač je. Ali ja mislim da se neće mnogo naigrati protiv Lazića ili Dangubića. A onda će se pričati sasvim neka druga priča i tako u krug.

                                Comment

                                Working...
                                X