Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Doelman pominjan u vidu jednog egzemplara™
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Još uvek igrači navikavaju jedan na drugog, još uvek tu nema te prepoznatljive hemije iz prošlih godina (ne kažem da neće biti) a igrači se u tom segmentu još traže kao što i svoju igru traže. To je vidljivo bilo i kod izvođenja slobodnih bacanja kada niko ne prilazi igraču da mu da podršku kod izvođenja, ili kada Ročesti traži nakon asistencije overu (tek nakon tog poziva Lazarević mu je prišao i zagrlio ga radujući se) sve se to prevladava utakmicama a nekad i timskim rešavanjem neke varnice na terenu, liderom na terenu (kojeg još nemamo) kao i zaslugom trenera. Vreme je pred ovim timom i nadam se dobroj hemiji a ne samo surovom profesionalizmu.
      Mislim da će u tom segmentu puno značiti iskustvo Pere i Zločestog.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nov tim, odigrana jedna utakmica. Da pustimo ljude da rade, pa tamo za par meseci da pričamo o eventualnom pojačanju i to isključivo za ABA, ako se proceni da nam je neophodno. U EL se boriti i skupljati iskustvo, svaka pobeda je veliki uspeh. Ne kažem da ih neće biti, ali moraćemo ih ostvarivati sa nekim našim trenutnim maksimumom napora, jer ne postoji još uvek šablon i uigranost, pa se to mora kompenzovati velikom borbom u oba smera.

        Comment


        • Originally posted by Stefi View Post
          Naravno da cemo dovesti jos jednog igraca na poziciji 3-4, oko Nove godine najkasnije, e sada nikad se ne zna ako iskrsne, jos neki dobar igrac na bilo kojoj poziciji sto da ne...
          Jel si ti bese pominjao Raduljicu i Muslija?
          Ma dovescemo i celu petorku ako 'iskrsne'...
          Last edited by Jimi22; 03-10-17, 10:55.

          Comment


          • je l ce neko izvestavati danasnju promociju ili ce biti neki link?

            Comment


            • Originally posted by ivica14 View Post
              je l ce neko izvestavati danasnju promociju ili ce biti neki link?
              Bilo je na zvanicnoj stranici na fb, pogledaj tamo.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Zna li se okvirna cifra sponzorstva?
                Ako je ispod 500k € to je small potatoes [emoji14]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Doellman je pomenut u sali, valjda je to jasno (kao sto je jasno da nam bas takav profil igraca i treba). Da nismo uzeli Antica, mozda i poverujem da ce juriti cetvorku, ovako je nerealno. A ovo sto kazete o raskidanju ugovora, pa da nije malo bahato da imamo 6 igraca koji nisu juniori i ne igraju za kikiriki u reketu? Posle cemo da kukamo kako nema para, prosle godine cetvorku igraju Luka koji se raspadao u sezoni i Simon kao trojka, ranije smo imali 3,5 igraca u reketu i sve se nije imalo para, a sad imamo i da razigravamo seniorske igrace u ABA?! Nismo mi Real ili CSKA da mozemo da sebi dozvolimo tako nesto. Znaci, ako se dovodi jos jedan igrac, neko mora da leti iz 12 (a i iz kluba). Mozda se roPe predomisli i zavrsi karijeru, ko zna?

                  Sa nedeljne utakmice mi je nekako najjaci utisak asistencija Rocha za Lazarevica i njegove prve poene u Zvezdi i ono njihovo grljenje i radost Stefana.
                  Nije mi bas najjasnije, ali mi se cini da ti verujes da kada nekom das otkaz onda vise ne moras da ga placas. Iz svega ovoga sto sam procitao mi deluje da je to tvoje misljenje. Ako je tako u debeloj si zabludi, sve do zadnjeg eura moras da mu isplatis, kao da je krvario svaku utakmicu po 40 min. Tako da te price o tome kako neko mora da leti iz kluba, jer eto nismo Real ili CSKA ne piju vode.

                  Comment


                  • Igrac se ne mora isplatiti do kraja ugovora samo ako on zatrazi raskid,odnosno raskine na svoju stetu.

                    Comment


                    • 13:44h a niko ne javlja jel 150000 novaca, telefona ili memorijskih kartica (setite se 2011te) ..

                      Comment


                      • Originally posted by salelesa View Post
                        13:44h a niko ne javlja jel 150000 novaca, telefona ili memorijskih kartica (setite se 2011te) ..
                        Treba samo da se vidi gdje će na zvaničnoj stranici kluba da osvane Huawei znak. Da li na nivou sa Najkom, ili čak mts-om, ili niže sa Ideom, Pionirom i Alfaplamom.

                        edit:
                        "Nema tu aviona ni kamiona. Na nama je da radimo i igram, drugi imaju zadatak da manipulišu, spletkare, podmeću. Tako se ponašaju jer slabo vladaju materijom", rekao je Čović prilikom potpisivanja novog sponzorskog ugovora sa kompanijom Huavej (Huawei) čiji je iznos poslovna tajna, ali je otkrio da je između 100.000 i 300.000 evra.
                        Last edited by quentin; 03-10-17, 12:50.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Jel si ti bese pominjao Raduljicu i Muslija?
                          Ma dovescemo i celu petorku ako 'iskrsne'...
                          Pomesao si me sa nekim,Nisam ja pominjao ni Raduljicu ni Muslija...

                          Comment


                          • Comment


                            • Jbt koja smo mi banana drzava. Huawei sponzor a iznos sponzorstva izmedju 100.000 i 300.000.
                              Da nije smesno bilo bi zalosno.

                              Comment


                              • Evo i Covic je izjavio indirektno da ce biti jos neko pojacanje...

                                Comment

                                Working...
                                X