Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Ala se gurate da vam pise "Made in PRC" na dresovima....
    Kiselo grozdje...

    Comment


    • Originally posted by Hogar View Post
      Kolika cifra, je li istina da je 150 000?
      Samo? Kakoooo?

      Comment


      • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
        Nadam se ne samo da se ne razmislja u pravcu Muslija, vec da se uopste ne razmislja ni u pravcu dovodjenja petice. Nama petica ne treba, vec cetvorka, mozda cak i neki 3-4 igrac. Na 5. imamo Lessorta, Antica, pa i Jovanovica koji zasad deluje mnogo bolje od Jankovica. Na 4 imamo samo vec pomenutog Jankovica i Bjelicu...
        Imamo 5 igraca koji mogu da igraju na 5: Antic, Apic, Bjelica, Jovanovic i Lessort i samo dvojicu koja mogu da igraju na 4. Doellman je slobodan igrac i dalje, just sayin.
        Ne znam da li cemo dovoditi posle Antica jos nekoga, ali bih voleo da pre toga raskinu saradnju sa nekim u reketu, jer je i sad guzva. Tako je kada juris kvantitet naustrb kvaliteta.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Imamo 5 igraca koji mogu da igraju na 5: Antic, Apic, Bjelica, Jovanovic i Lessort i samo dvojicu koja mogu da igraju na 4. Doellman je slobodan igrac i dalje, just sayin.
          Ne znam da li cemo dovoditi posle Antica jos nekoga, ali bih voleo da pre toga raskinu saradnju sa nekim u reketu, jer je i sad guzva. Tako je kada juris kvantitet naustrb kvaliteta.

          Doelman je prosle sezone igrao za oko 1,4 miliona eur. Da taj isti igrac sada ponudi te iste pare KKCz da bi zaigrao kod nas to se nece dogoditi. Ako ne znas zbog cega onda stvarno nema razloga da nastavim dalje pisanje jer ako mislis da mozemo svake godine da zaradjujemo na otkazima igraca koji imaju visegodisnje ugovore? Kako ti mislis igracu da urucis otkaz a da to nije na stetu kluba.Znaci posle tri prijateljske i jedne zvanicne daj isplati igracima trogodisnje ugovore da bi doveli nekoga amera na godinu dana, mislim da sam tako shvatio tvoju ideju.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Imamo 5 igraca koji mogu da igraju na 5: Antic, Apic, Bjelica, Jovanovic i Lessort i samo dvojicu koja mogu da igraju na 4. Doellman je slobodan igrac i dalje, just sayin.
            Ne znam da li cemo dovoditi posle Antica jos nekoga, ali bih voleo da pre toga raskinu saradnju sa nekim u reketu, jer je i sad guzva. Tako je kada juris kvantitet naustrb kvaliteta.
            Znaci da se raskine ugovor sa igracem pre nego sto odigra i jednu utakmicu??? A povrh svega taj igrac igra za relativno male pare... Ja mislim da bi bilo ok (ako finansije dozvoljavaju) da se dovede jedan igrac na poziciji 4., pre svega za EL, a da se Jankovic kali u ABA i KLS. E sad ako nema para, onda to sve pada u vodu...

            Comment


            • Naravno da ce doci jos jedan igrac. Videcemo na kojoj poziciji. Kada zaigra Antic videce se de nam najvise skripi i tu ce doci igrac. Dal je to petica (citaj Musli), cetvorka il nisko krilo bem li ga.
              U ovoj sezoni bar u EL ne treba ocekivati nista od tandema JJ. Dovedeni su na 3 god i kroz treninge, meceve ABA lige spremace se za ozbiljnju ulogu naredne sezone.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Naravno da ce doci jos jedan igrac. Videcemo na kojoj poziciji. Kada zaigra Antic videce se de nam najvise skripi i tu ce doci igrac. Dal je to petica (citaj Musli), cetvorka il nisko krilo bem li ga.
                U ovoj sezoni bar u EL ne treba ocekivati nista od tandema JJ. Dovedeni su na 3 god i kroz treninge, meceve ABA lige spremace se za ozbiljnju ulogu naredne sezone.
                Ne verujem da ce to biti nisko krilo,pre ce neki igrac na 3-4 ili 4-3. Iskreno,ne verujem da ce se uprava odluciti za igraca na klasicnoj petici,to je neko moje misljenje.
                Ja od Jankovica ocekujem da kroz Aba ligu pokaze da je daleko veci potencijal od Jovanovica. Ne treba nikoga od njih otpustati,naprotiv. Apic realno tesko da ce dobijati sansu u toku sezone,pre svega zbog spremanja za sledecu sezonu za JJ tandem.Za ocekivati je da ce na unutrasnjim pozicijama doci jos jedan igrac kao sto svi najavljujete,tako da me ne bi iznenadilo da Apica vratimo u FMP.
                JJ ce sledece sezone imati mnogo vecu ulogu nego sada. Ne treba zaboraviti da Antic i Bjelica igraju poslednje sezone kod nas.
                Za sledecu sezonu mozemo ocekivati u prvom timu i Ristica,pa i Odza na centarskim pozicijama.

                Comment


                • Ne treba nama ni petica ni taj 3-4, posto krila imamo sasvim dosta. Treba nam klasicna cetvorka da kupi skokove i pegla odbranu jer bez Lesorta na terenu skok je tragikomican.

                  Comment


                  • Doleman je nudjen nekom italijanskom klubu, mislim mozda Virtus nisma siguran sad...Ne znam iskreno ...ali on moze uzeti pare ali nece igrati EL..Sve zaivisi sta zeli..sve ovo hipoteticki..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Vidim i da je svetlo u Pioniru slabije, pogotovu tribine, jedva i da se vidi nesto, ne znam da li je bio neki problem ili su sada propozicije takve?

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Doelman je prosle sezone igrao za oko 1,4 miliona eur. Da taj isti igrac sada ponudi te iste pare KKCz da bi zaigrao kod nas to se nece dogoditi. Ako ne znas zbog cega onda stvarno nema razloga da nastavim dalje pisanje jer ako mislis da mozemo svake godine da zaradjujemo na otkazima igraca koji imaju visegodisnje ugovore? Kako ti mislis igracu da urucis otkaz a da to nije na stetu kluba.Znaci posle tri prijateljske i jedne zvanicne daj isplati igracima trogodisnje ugovore da bi doveli nekoga amera na godinu dana, mislim da sam tako shvatio tvoju ideju.
                        Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                        Znaci da se raskine ugovor sa igracem pre nego sto odigra i jednu utakmicu??? A povrh svega taj igrac igra za relativno male pare... Ja mislim da bi bilo ok (ako finansije dozvoljavaju) da se dovede jedan igrac na poziciji 4., pre svega za EL, a da se Jankovic kali u ABA i KLS. E sad ako nema para, onda to sve pada u vodu...
                        Doellman je pomenut u sali, valjda je to jasno (kao sto je jasno da nam bas takav profil igraca i treba). Da nismo uzeli Antica, mozda i poverujem da ce juriti cetvorku, ovako je nerealno. A ovo sto kazete o raskidanju ugovora, pa da nije malo bahato da imamo 6 igraca koji nisu juniori i ne igraju za kikiriki u reketu? Posle cemo da kukamo kako nema para, prosle godine cetvorku igraju Luka koji se raspadao u sezoni i Simon kao trojka, ranije smo imali 3,5 igraca u reketu i sve se nije imalo para, a sad imamo i da razigravamo seniorske igrace u ABA?! Nismo mi Real ili CSKA da mozemo da sebi dozvolimo tako nesto. Znaci, ako se dovodi jos jedan igrac, neko mora da leti iz 12 (a i iz kluba). Mozda se roPe predomisli i zavrsi karijeru, ko zna?

                        Sa nedeljne utakmice mi je nekako najjaci utisak asistencija Rocha za Lazarevica i njegove prve poene u Zvezdi i ono njihovo grljenje i radost Stefana.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Doellman je pomenut u sali, valjda je to jasno (kao sto je jasno da nam bas takav profil igraca i treba). Da nismo uzeli Antica, mozda i poverujem da ce juriti cetvorku, ovako je nerealno. A ovo sto kazete o raskidanju ugovora, pa da nije malo bahato da imamo 6 igraca koji nisu juniori i ne igraju za kikiriki u reketu? Posle cemo da kukamo kako nema para, prosle godine cetvorku igraju Luka koji se raspadao u sezoni i Simon kao trojka, ranije smo imali 3,5 igraca u reketu i sve se nije imalo para, a sad imamo i da razigravamo seniorske igrace u ABA?! Nismo mi Real ili CSKA da mozemo da sebi dozvolimo tako nesto. Znaci, ako se dovodi jos jedan igrac, neko mora da leti iz 12 (a i iz kluba). Mozda se roPe predomisli i zavrsi karijeru, ko zna?

                          Sa nedeljne utakmice mi je nekako najjaci utisak asistencija Rocha za Lazarevica i njegove prve poene u Zvezdi i ono njihovo grljenje i radost Stefana.
                          Leti Apic iz 15 u FMP,a JJ dvojac se rotira u 12.
                          Eto logicnog resenja.

                          Comment


                          • Naravno da cemo dovesti jos jednog igraca na poziciji 3-4, oko Nove godine najkasnije, e sada nikad se ne zna ako iskrsne, jos neki dobar igrac na bilo kojoj poziciji sto da ne...

                            Comment


                            • Zna li se okvirna cifra sponzorstva?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Kakav crni Doelman, znamo svi vrlo dobro da nijedan kosovski igrac nikad nece igrati u Zvezdi i opet ga neko pominje....

                                Comment

                                Working...
                                X