Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećno momci danas! Neka ova sezona koja počinje 1.oktobra bude epska! Neka bude što biti ne može!

    Comment


    • Originally posted by madafaka73 View Post
      Ovo je ključno. Čović, možda i sa razlogom, ne može da prihvati da se većina zasluga pripisuje Radonji.
      To se jednostavno rešava, naprave se slični rezultati bez Radonje i onda će mu se pripisati zasluge. Rad direktora/uprave se ne ocenjuje samo preko jednog trenera, nego za sve vreme trajanja njihovog mandata.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        To se jednostavno rešava, naprave se slični rezultati bez Radonje i onda će mu se pripisati zasluge. Rad direktora/uprave se ne ocenjuje samo preko jednog trenera, nego za sve vreme trajanja njihovog mandata.
        Problem je u tome sto je osim novog trenera potpuno novi i tim.Da je ostalo gro proslogodisnje ekipe sa novim trenerom,i dokazivanje bi islo lakse. Ovako uz navike od prethodne 3 sezone ce biti znatno nezahvalnije.Radonja nije preuzeo tim koji je imao navijace razmazene dobrim rezultatima kao sada Alimpije,tako da je pozicija Alimpijevica neuporedivo teza nego Radonjina,pa samim tim i Coviceva u mandatu novog trenera

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Covic je doktorirao na masinskom u Beogradu.

          Imao sam jednog profesora koji je poslovno saradjivao sa njim,pre fazon 20-tak godina.
          Rekao mi je da je Covic izuzetan strucnjak sto se masinstva tice.
          Koji profesor ako nije tajna , mislim da je prof. Babic kum sa Covicem ili tako nesto nije ni bitno
          Covic je bio asistent a to, bar u to vreme,nije bila zajebancija kao danas.

          Comment


          • Ajde konacno i neku utakmicu da pogledamo,nadam se da cemo u nekim laksim utakmicama da ce vise vremena na parketu da provode igraci na koje se manje racuna a da ce ovi glavni da tegle u LE i da nece da crknu negde oko februara meseca,normalno i usput da pobedjujemo ako ne trazim previse

            Comment


            • Originally posted by madafaka73 View Post
              Ovo je ključno. Čović, možda i sa razlogom, ne može da prihvati da se većina zasluga pripisuje Radonji.
              Ja u to ne verujem. Takvo razmisljanje i rezonovanje prilici osnovno - skolskom uzrastu sto je preterano cak i za Covica. Sa druge strane ne znam koji to razuman covek u zaslugama povodom nekog rezultata moze razdvojiti trenera od uprave koja je tog trenera izabrala i dovela? Zasluge kao i kritike moraju ici zajedno u paketu. Sve drugo je po meni infantilno.

              Comment


              • Neki potok?

                Comment


                • Bice tezak mec veceras.

                  Comment


                  • Originally posted by profaarmor View Post
                    Neki potok?
                    https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...hNv1kYsJm9FDWt
                    https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...hNv1kYsJm9FDWt
                    https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...hNv1kYsJm9FDWt
                    Negde će biti...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Comment


                      • Pocinje sezona....konacno...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • SRECNO MOMCII

                          Comment


                          • Nije ni pocelo Lessort vec poceo da izvaljuje kos.Koja gotivcina, obozavace ga publika.
                            Last edited by Manda77; 01-10-17, 20:06.

                            Comment


                            • http://www.sportklub.info/forum/show...na-Zvezda-live
                              U drugom poluvremenu možete nastaviti sa upisima na live temi....
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ročesti je dva puta u prvoj polovini napada dao savršen pas Dangubi na tri kada mu je čuvar bio predaleko...
                                da je to hitnuo završio bi prvo poluvreme kao najbolji strelac i sa ovom minutažom.
                                Lesor kad krene ...šarke lete.

                                Comment

                                Working...
                                X