Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Ček, jel smo jednom beše igrali polufinale tadašnjeg ULEB kupa

      EDIT: Ipak četvrtfinale 205/06, ispali smo od Dinama iz Moskve. A zatim i naredne sezone u istoj rundi smo ispali od Reala ..
      Last edited by Lord Aleksoni; 27-03-14, 01:49.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja sam jos pijan Znaci,htio sam da popijem sve sto je od alkohola sinoc Kakvo vece,kakva luda noc,ali definitivno za infarkt,definitivno! Idi u kurac bre,koliko sam se preznojio samo u zadnjih 10 sekundi regularnog dijela...a u produzetku ih je moj bratanic ukomadao..ma ukopao ih je!
          Opet su se uplasili,ova pobjeda pod ovakvim pritiskom i znacaja im je trebala i ovaj strah ce valjda sad biiti eliminisan!.... Nasa ljubav je u polufinalu EK i idemo do kraja!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ljudi iskrene cestitke na velikoj pobedi. Nisam jedan od onih koji glume da uvek navijaju i podrzavaju Zvezdu kad ne igra protiv Partizana, ali sinoc mi je stvarno bilo drago zbog pobede, a i znam da mi je bilo stalo jer sam u poslednjem minutu poceo da psujem i da se nerviram, pa sam skontao koliki sam retard, nije mi dosta sto mi ovi moji kidaju zivce svaki mec .

            Lepo je videti 24 hiljade Srba kako se raduju i vesele, za to cu uvek navijati
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Evropski rekord!



              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Treba pohvaliti marketing kluba za promociju utakmice. Realno niko nije ocekivao da protiv Budiveljnika bude ovakva poseta, ali tri video najave, gomila materijala... sve je to uticalo da dodjemo do ovakve posete. Ovo je bila najbolja promocija neke utakmice na ovim prostorima.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • https://www.youtube.com/watch?v=r1hKxoAVO6cl objasnio

                  Comment


                  • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Zvezda današnjom pobjedom nad Cibonom praktično postala prvi poznati ABA učesnik EL u sezoni 2014/2015.

                      Comment


                      • Ako nas ova Cibona dobije u Beogradu onda i ne moramo da igramo EL dogodine, prosto i jednostavno.

                        Kurva budi se, kurva gazi sve...

                        Comment


                        • Hajde, budi ozbiljan. Priče o pobjedi Cibone u Areni su čisti SF.
                          Ako ABA i odluči nešto da režira mislim da je dugo polufinale mnogo pogodnije za tu varijantu.

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            Hajde, budi ozbiljan. Priče o pobjedi Cibone u Areni su čisti SF.
                            Ako ABA i odluči nešto da režira mislim da je dugo polufinale mnogo pogodnije za tu varijantu.
                            Mogu da nas počešu samo i za to drugo SF, msm za pkk, iako bi možda Zvezdi odgovaralo da pkk ne igra dogodine EL, mada sumnjam da ne bi dobili neku pozivnicu s obzirom da su godinama tamo.

                            Da se doda

                            Comment


                            • A zašto Zvezdi NE BI odgovaralo da mi igramo EL ?
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Квоте за меч са Униксом у среду према oddsportal-у :

                                Победа Звезда 2,00
                                Победа Уника 1,70

                                Бога ми баш су овде подценили уникс чини ми се. Колко знам они су баш много јаки и имају 3 пораза у сезони јебем ли га али мени је ових 1,70 баш фина квота

                                Comment

                                Working...
                                X