Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hogar View Post
    Za Radovića se pričalo da je u Zvezdi zastupao Opačića i još neke tajkune koji nam ništa dobro nisu doneli. Zna se gde smo tada bili. Bio je dobar igrač, reprezentativac ali ovo posle ne znam da je uradio nešto za Zvezdu.
    Pa to su iste priče kao i ove sad što se pričaju ...
    za odluku BAT (Mekel) kriv Radović, obeštećenje za Voju Stojanovića, opet Radović ...
    pa problemi na relaciji FIBA-ABA, naravno Radović ... ima toga koliko hoćeš i sve je iz iste kuhinje.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Radović je prevarant. Malo je bolje igrao košarku od nekih.Skockalo mu se jer je oženio ćerku Dragana Nikitovića, Preko njega je i završio višu trgovačku. Hteo je da bude mudo u Zvezdi, ali su ga provalili. Čovketa mrzi ( a i ovaj njega) za medalju,
      Sve što ima daje da se sjebe Zvezda i biće tako dok ne uđe u nju. NAdam se da će i dalje da ga duva jer nije nikakav čovek.

      Comment


      • Originally posted by Пера Ложач View Post
        Radović je prevarant. Malo je bolje igrao košarku od nekih.Skockalo mu se jer je oženio ćerku Dragana Nikitovića, Preko njega je i završio višu trgovačku. Hteo je da bude mudo u Zvezdi, ali su ga provalili. Čovketa mrzi ( a i ovaj njega) za medalju,
        Sve što ima daje da se sjebe Zvezda i biće tako dok ne uđe u nju. NAdam se da će i dalje da ga duva jer nije nikakav čovek.
        sve, sve, al za bold
        čovek studirao na Vičita Stejtu ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Da li ti je poznata cinjenica kada je Ognjen Kuzmic isplacen od strane Pao za ostatak ugovora po raskidu ugovora na stetu Pao? Verujem da Pao ima ogromnih finansijskih problema ali me samo interesuje posto kazes da su dostupne informacije sada u celom svetu a Pao nije neki treceligaski klub sa Kipra, kako to da niko ne prica o tome, tj kako to da Kuzmic nije posle silnih intervjua nasao za shodno da onako oplete po njima i kaze da eto nije pruzio najbolje partije jer mu je kasnila plata.
          Ne vidim mesta poredjenju.
          Svima je jasno da je DR ,,drzao,, svlacionicu i igrace kada je vise puta pretio strajk. Da nije bilo njega gledali bi odlaske igraca u sred sezone. Ako je neko trpeo sve to onda je to DR. Konstantni pritisci da se ima rezultat, osvoje titule a primis 2 plate sa sezonu???? Ni jedan trener na svetu ne bi to trpeo. I ja sam mu zahvalan na onoj izjavi jer ga od tada jos vise cenim.

          DR je deo istorije nase Zvezde. I to onaj najlepsi deo istorije. Nije vise u klubu i zaista je sramno da ga Covic malo, malo pa opljune. Ne razumem cemu to. Covek prosto zeli da pokaze svima kako je DR ispao los a on nepogresiv. Kult DR kod navijaca CZ je postao izuzetno jak, navijaci su ga obozavali, pridajuci mu najveci znacaj za rezultate i to sujetni Covic ne moze da prihvati.
          Ubedjen sam da DR nikada nece odgovoriti na ove prozivke.
          Last edited by Laza Kacanski; 30-09-17, 21:20.

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            sve, sve, al za bold
            čovek studirao na Vičita Stejtu ...
            Шта је смешно?
            Завршио је вишу трговачку преко везе, а на Вичити универзитету је био једну годину!
            Прво провери кад неког подјебаваш!
            Радио сам у студентској служби. Никитина ћерка је ишла на смер Аранжирање, директор је био Вук Бојовић!

            Comment


            • Originally posted by Пера Ложач View Post
              Шта је смешно?
              Завршио је вишу трговачку преко везе, а на Вичити универзитету је био једну годину!
              Прво провери кад неког подјебаваш!
              Радио сам у студентској служби. Никитина ћерка је ишла на смер Аранжирање, директор је био Вук Бојовић!
              Ma nije mi bila namera za tako nešto, nego, viša trgovačka preko veze ... al dobro.
              izvinjavam se.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Jedino sto ima simpaticnu cerku ;)

                Comment


                • Zorzn Radovic je bio gen sek u savezu kada je Chovic bio predsednik istog 90-ih. Picvajz se desio oko
                  pronevere nekih lopti koje je savez delio a bilo je tu jos koje cega... Cak je kasnije to Tegeltija rastezao
                  i tovario Radovica jer je sa Chovom bio u vise nego dobrim odnosima.

                  Comment


                  • Sto se Zorana Radovica tice bio je odlican igrac zapamcen po plazenju jezika kad sutira sad kao covek ne znam kakav je ima u FIBA jos jedan nas bivsi igrac i Predrag Bogosavljev on je osim sto je bio stresan igrac poznat i po tome sto je zavsio elekrtotehnicki fakultet koliko znam mnogo je dobar covek ja mislim da je za svadju potrebno dvoje nije ni nas predsednik cvecka daleko od toga.
                    Nego danas pocinje nova sezona AJK i ja smo se prosetali ja sam po obicaju bio u crkvi pomolio se i zapalio svecu za sve nas pre svega za zdravlje i srecu onda i za nas klub igrace i i sve ljude koji cine najbolji kosarkaski klub na ovim prostorima.
                    Znam ja bice potrebno mnogo zivaca i strpljenja ja sam kao i svi verujem razmazen ali sta je tu je ne biramo mi vojsku sa kojom idemo u novu sezonu nego svi treba da branimo svetinju a to su sveto ime i grb naseg najvoljenijeg kluba KK CRVENA ZVEZDA.
                    NEKA NAM JE SRETNA I BERICETNA NOVA SEZONA IDEMOOOOO JAKO U NOVE POBEDE!!!

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Sto se Zorana Radovica tice bio je odlican igrac zapamcen po plazenju jezika kad sutira sad kao covek ne znam kakav je ima u FIBA jos jedan nas bivsi igrac i Predrag Bogosavljev on je osim sto je bio stresan igrac poznat i po tome sto je zavsio elekrtotehnicki fakultet koliko znam mnogo je dobar covek ja mislim da je za svadju potrebno dvoje nije ni nas predsednik cvecka daleko od toga.
                      Nego danas pocinje nova sezona AJK i ja smo se prosetali ja sam po obicaju bio u crkvi pomolio se i zapalio svecu za sve nas pre svega za zdravlje i srecu onda i za nas klub igrace i i sve ljude koji cine najbolji kosarkaski klub na ovim prostorima.
                      Znam ja bice potrebno mnogo zivaca i strpljenja ja sam kao i svi verujem razmazen ali sta je tu je ne biramo mi vojsku sa kojom idemo u novu sezonu nego svi treba da branimo svetinju a to su sveto ime i grb naseg najvoljenijeg kluba KK CRVENA ZVEZDA.
                      NEKA NAM JE SRETNA I BERICETNA NOVA SEZONA IDEMOOOOO JAKO U NOVE POBEDE!!!
                      Je l` Ajk otisao do crkve jutros sa svecom u zubima?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        .
                        Radović je u FIBA negde od 2001, zadužen (direktor) za globalni razvoj košarke
                        Al je razvio svaka mu cast.

                        Comment


                        • Od tih naših FIBA zvaničnika najobrazovaniji je Bogosavljev, koji je završio Mašinski i čak bio odličan student. U to vreme nije bila retka pojava da košarkaši završavaju fakultete, pogotovo Zvezdini igrači, danas je to nezamislivo ako hoćeš iole ozbiljniju igračku karijeru.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • I Covic je zavrsio masinski

                            Comment


                            • Covic je doktorirao na masinskom u Beogradu.

                              Imao sam jednog profesora koji je poslovno saradjivao sa njim,pre fazon 20-tak godina.
                              Rekao mi je da je Covic izuzetan strucnjak sto se masinstva tice.
                              Last edited by Jimi22; 01-10-17, 12:03.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                ...Kult DR kod navijaca CZ je postao izuzetno jak, navijaci su ga obozavali, pridajuci mu najveci znacaj za rezultate i to sujetni Covic ne moze da prihvati...
                                Ovo je ključno. Čović, možda i sa razlogom, ne može da prihvati da se većina zasluga pripisuje Radonji.

                                Comment

                                Working...
                                X