Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tesla/24 View Post
    Đe su oni što su prizivali Gossa?
    Prizivali ili prozivali??

    Dao je 18 danas ako se ne varam, pre toga Cibosima 30. Gura Najdzel...

    Comment


    • Nema potrebe za prepucavanjem i raspravom.
      Svako ima svoje misljenje i to treba postovati.
      I prosle sezone je Hecer punio kolone i koseve pa smo videli sta je bilo na kraju.
      Jedan igrač ne moze da vodi tim tokom cele sezone.
      Goss ce biti dobro pojacanje za njih ali cim nalete na ozbiljne ekipe i on ce biti ustopovan.
      Mi treba da gledamo svoje dvoriste i da damo podrsku nasim momcima jer nemamo druge i da budemo strpljivi.
      I glupo je traziti banovanje za nekoga sto ne misli kao drugi.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by Tesla/24 View Post
        Đe su oni što su prizivali Gossa?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Prizivali ili prozivali??

          Dao je 18 danas ako se ne varam, pre toga Cibosima 30. Gura Najdzel...
          NGW je igrao svih 40 minuta danas, bez sekunde odmora. Nisam do sada video nijednog trenera da drzi jednog igraca svih 40 minuta u igri na prijateljskoj utakmici.

          Doduse bila je borba za 5to mesto, ovako je zauzeto visoko 6to mesto u nikada jacoj konkurenciji. Ako smo mi sinoc izgledali smesno protiv godinama najdominatnije ekipe u skokovima na nivou El, sta reci za danasnju unutrasnju igru naseg konkurenta za najvisi plasman u ABA ligi gde Igokea sa sve Glogovcem (izvinjavam se doticnom igracu ali nikada u zivotu nisam cuo za njega) i Jeftovicem izgledaju kao Deandre Jordan i Grifin u odnosu na centarsku liniju KKP.
          A par upisa ranije na ovoj temi je bilo da cemo imati velikih problema i sa komsijama u ABA ligi jer su bolje birali od nas.
          Denzel fucking Washington koji je prvu profesionalnu karijeru odigrao u Saudijskoj Arabiji je opalio par trojki sa 9 metara, ponasao se na terenu kao mi kada smo klinci bili pa onog cije je lopta ima pravo da sutira svaki put kada mu se sutira bez da mu iko prigovori, je pocepao odbranu KKP na sastavne delove.
          Nasao sam sebi vremena da odgledam nase nesudjeno pojacanje na poziciji playa jer sam ovde poceo da verujem upisima nekih da je nas klub pogresio sto nije angazovao Gossa koji nam je stvarno bio nudjen a uzeli smo vremesnog Rochestija. Ima NGW dobrih stvari ali kod nas ove sezone nikako ne bi mogao biti prvi play tako da bilo kakvo poredjenje sbkbbb je bez veze.

          Comment


          • Poenta je nesto drugo. Goss je dobar igrac koji ima potencijal, uopste se ne prica o tome dal je bolji od Rochestija i sl. Samo je taj momak bio ultra pljuvan ovde kao katastrofa, i neko ko nema nikakav kvalitet, pa price o letnjoj ligi i njegovoj igri tamo i sl. A realno malo ko ga je gledao. On je igrac koji ima kvalitet, a kako ce da mu prodje ekipa i uopste on nazalost ne zavisi samo od njega. Tu je i ostatak rostera, i trener itd. Komsije nek to resavaju.

            Komentari su bili iskljucivo vezani za to da taj decko ima znanje i kvalitet, sta god neki pricali ranije o njemu.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              NGW je igrao svih 40 minuta danas, bez sekunde odmora. Nisam do sada video nijednog trenera da drzi jednog igraca svih 40 minuta u igri na prijateljskoj utakmici.

              Doduse bila je borba za 5to mesto, ovako je zauzeto visoko 6to mesto u nikada jacoj konkurenciji. Ako smo mi sinoc izgledali smesno protiv godinama najdominatnije ekipe u skokovima na nivou El, sta reci za danasnju unutrasnju igru naseg konkurenta za najvisi plasman u ABA ligi gde Igokea sa sve Glogovcem (izvinjavam se doticnom igracu ali nikada u zivotu nisam cuo za njega) i Jeftovicem izgledaju kao Deandre Jordan i Grifin u odnosu na centarsku liniju KKP.
              A par upisa ranije na ovoj temi je bilo da cemo imati velikih problema i sa komsijama u ABA ligi jer su bolje birali od nas.
              Denzel fucking Washington koji je prvu profesionalnu karijeru odigrao u Saudijskoj Arabiji je opalio par trojki sa 9 metara, ponasao se na terenu kao mi kada smo klinci bili pa onog cije je lopta ima pravo da sutira svaki put kada mu se sutira bez da mu iko prigovori, je pocepao odbranu KKP na sastavne delove.
              Nasao sam sebi vremena da odgledam nase nesudjeno pojacanje na poziciji playa jer sam ovde poceo da verujem upisima nekih da je nas klub pogresio sto nije angazovao Gossa koji nam je stvarno bio nudjen a uzeli smo vremesnog Rochestija. Ima NGW dobrih stvari ali kod nas ove sezone nikako ne bi mogao biti prvi play tako da bilo kakvo poredjenje sbkbbb je bez veze.
              Jbt, nisi čuo za Glogovca (nisam ni ja) a čuo si za Vašingtona koji je igrao u KSA (sigurno si pratio svaku tekmu dotičnog SG)..
              Naša sinoćna igra je bila očajna, a i da su Feldain i Ročesti imali bolje procente istu bih kvalifikaciju dao, ali dobro...još uvek je to pripremni period i bolje da ne budemo kraljevi pripremnog perioda pa da se u sezoni raspadamo.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Glogovac je igrao u Megi.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Meni lično nikad nije bio sporan kvalitet NWG, dok je bio opcija pisao sam da treba da dođe, ali ovde se potenciralo da je overall bolji igrač od Rochestie-ija, i da je napravljen fail što ga nismo doveli. E tu se već duboko ne slažem, gledao sam Rochestie-ija protiv ozbiljne ekipe kakva je Lokomotiva i dobro je odigrao, ove partije protiv indijanaca iz ABA svakako ne mogu da budu reper za ocenjivanje nečijeg kvaliteta
                  Btw, ovi u Igokei sve neke glumce imaju, Denzel Washington, Glogovac, a režiser Bajić
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Off je,ali cisto da napomenem,zelja na raznim forumima,a pogotovo na B92 poslednjih par prelaznih rokova za poziciju 4,Thomas Robinson presao u Himki.

                    Comment


                    • Originally posted by Korac View Post
                      Žao mi je što moram na ovaj način da se uključim, ali sezonske su mi trn u oku... Godinama ih kupujem, tamo od 2006/07 sezone, zadnjih nekoliko godina po dve u beloj loži. Ono što je klub uradio u zadnje dve sezone je krajnje nekorektno, mislim na mesta u Areni, u Pioniru se mesta ne menjaju i to je u redu. Naime, pre dve sezone smo imali odlična mesta u Areni, po sredini terena, slično kao u Pioniru, kako mislim da je i red. Bilo je doduše dosta problema u počeku sa tim padobrancima, ne mogu nikako da se složim da ne treba da očekujemo od onog obezbeđenja u žutim prslucima da ne regulišu takve stvari, baš me briga je li njemu honorar mali ili veliki, plaćen je delom i iz moje karte, i ima da radi svoj posao. Ili klub već da obezbedi na neki način da mogu da sednem na mesto koje sam kupio, bez da se svađam sa kojekakvim likovima, uostalom sam taj klub je bio uglavnom uzrok zabune tako što nisu numerisali mesta dnevnim kartama, pa su ljudi sedali kako su dolazili, ničim nije bilo označeno koja mesta su zauzeta, a koja slobodna za njih. Ali hajde da to podvedemo pod neko odrastanje i navikavanje na nove, više standarde. Međutim prošle sezone su nas pomerili na nivo koša, naravno da bi ona bolja mesta prodavali po većoj ceni, krajnje jajarski potez. Plus je na većini utakmica tzv. kop koji je iza koševa bio neposredno do našeg sektora, ja vodim decu na utakmice, zaista mi nije bilo prijatno npr. ono protiv Olimpijakosa kad su oni počeli da se zaleću i bacaju predmete prema tome sektoru zato što su neki ljudi zviždali umesto da aplaudiraju kako su oni zamislili.

                      Ove godine sam opet otišao u junu da kupim karte, i video da su nas opet pomerili na lošija mesta. Ovaj put doduše samo pola sektora, ali sad je već to iza čeone linije, jeste manja promena nego prošle godine, ali stvarno sam poludeo. Nisam hteo da uzmem karte, tražio sam da razgovarama sa nekim, poslali su me gore na sprat, i tamo sam morao da slušam jednu moram nažalost reći veoma drsku mlađu žensku osobu kako mi objašnjava da većina ljudi ustvari ima bolja mesta ove szone, a da je eto samo manji broj nas dobio lošija mesta, pa šta sad. Plus je na početku drsko tvrdila kako je ona lično pravila raspored, da bi na kraju izgleda izgubila strpljenje sa mnom, iako sam samo strpljivo izneo ove gore argumente, i zamolio da mi daju da probam da zamenim naša stalna mesta u beloj loži za možda neka druga koja su slobodna, a koja bi možda bila nešto lošija u Pioniru a nešto bolja u Areni, i rekla da je ustvari Ristović pravio raspored, i da se njemu obratim. Nisu naravno hteli da razmotre ovu moju molbu, iako sam pre toga dole u prizemlju bio svedok bar pet poziva sa raznih strana da se ostave dobra mesta za ovoga ili onoga, iako je trebala da bude pretprodaja, samo za nas stare vlasnike sezonskih. Tako da sam se vratio kući, napisao kulturan mail Ristoviću sa istom molbom, naravno nije se udostojio da mi odgovori bilo šta iako sam po raznim forumima čitao kako ga pojedini navijači hvale kako je izvodio svakakve egzibicije da im izađe u susret. Dugo sam se lomio šta da radim, na kraju na navaljivanje dece ipak se vratio zadnji dan i uzeo te karte, ali mnogo gorak ukus mi je ostao u ustima posle svega. Napominjem da je, kao što sigurno znate, cena karata rasla iz sezone u sezonu, nije nešto puno, ali ipak jeste rasla.

                      Tako da, mada i dalje podržavam naravno od srca ekipu, imam jako loše mišljenje o menadžmentu kluba, mislim da uopšte svemu ovome nisu dorasli, počev od Ristovića pa naniže. Sada mi je kao neka satisfakcija ovo što čitam da će većina utakmica EL biti u Pioniru, ali svejedno sledeće godine mislim da ću dobro razmisliti da li ću i koje sezonske da uzmem.
                      I sa mnom je bila potpuno ista stvar . Imam odlično mesto u Beloj u Pioniru ali već nas treći put pomeraju u Areni iz meni potpuno glupavih razloga Žestoko sam se raspravljao sa Marijom ,tako se zove gospođa na spratu, ali sam ipak uzeo sezonske . Pokušao sam da je ključna stvar poštovanje prema onima koji pare daju zato što vole klub , bez kalkulacija o timu , igračima....to u junu ni Čović ne zna.
                      Odustao sam zato što ona ipak nije ta koja je odgovorna a bila je max korektna kada je moj kolega "uspeo" da izgubi sezonsku. Rešila je to u rekordnom roku.
                      O haosu u Areni ne vredi više ni pisati. Još gore je bilo u Pioniru dok nismo popili kaznu

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Off je,ali cisto da napomenem,zelja na raznim forumima,a pogotovo na B92 poslednjih par prelaznih rokova za poziciju 4,Thomas Robinson presao u Himki.

                        Takvi igraci mogu samo biti zelja i uvek ce tako i ostati jer doticni je potpisao ugovor za iznos od 1.5 mil usd za godinu dana.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Off je,ali cisto da napomenem,zelja na raznim forumima,a pogotovo na B92 poslednjih par prelaznih rokova za poziciju 4,Thomas Robinson presao u Himki.
                          Igraće u tandemu sa Malcolm Thomasom koji se pominjao još duže, nači, Himki prepisuje sa naših foruma ... jasno kao dan još su nam maznuli Đenku opasan tim su napravili.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Jel može neko od uvaženih kolega forumaša da mi objasni zbog čega Dangubić ne ide na ulaz? Dugačke ruke, visok, brz, skočan... pa jbt. da li je moguće da za 10 godina treniranja nije uspeo da nauči jedan *ebeni dribling?! Da je naučio bar nešto, mogao bi da kuca preko EL centara bez problema, da ne pričam o njegovim čuvarima sa pozicija 2 ili 3. Neverovatno, svake sezone očekujem napredak po tom pitanju i pišem o tome, ali ne vredi. Radonja mu je ubacio onaj naskok iz driblinga sa poludistance i to je sve od njegovog "napadačkog" repertoara. Tuga. Čak ne ide ni na katovanje po čeonoj kao što je Simon naučio pod stare dane. Ne znam, izgubljen slučaj izgleda.

                              Comment


                              • Originally posted by Милош View Post
                                ovo u krcatom Pioniru

                                nema cenu

                                Comment

                                Working...
                                X