Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On ako ostane trener posle ovoga, mi treba da se ubijemo ...Ovo je bruka i sramota..sad se jos gore osecam....A tek ce da boli ovaj poraz od juce...Postali smo taoci jednog coveka i to je jasno...Unakazio nas je kao klub u zadnjih godinu dana.....

    Kad se setim ovde prica, novi Zoc, a pisali vam ljudi koji rade ceo zivot u kosarci sta i kako ali dzabe....eto...neki od vas su ostavili potpis ovde..slusajte razne sarce itd...ne krivim ja njih..mi kao navijaci nemamo kosarkasku osnovu..ne svi ali velika vecina....mi smo sns u malom...AV vam uvali premijera, sad ce i gradonacelnika..tako vam je NC uvalio trenera...a masu zombija ne interesuje nista....dok ne pukne bruka....

    Od ovoga nemamo nista, osecam se stvarno lose i pre svega ponizeno...verujem i svakog ko je pricao sta ce se desiti....
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      Nas trener je posle jednog poraza u EL na kzs izjavio da ga ne interesuje EL vec da je doveden da osvoji ABA ligu pa nisi druze ostvario cilj izvoli ako imas obraza podnesi ostavku.
      Slazem se. Samo se uvek ostavlja mogucnost da se ostavka ne prihvati :-(

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Doziveli smo totalni debakl. On se ne ogleda samo kroz ovo veceras.
        Izgubili smo pored ABA lige i kup.
        Publika je rekla svoje posetom
        Igraci su sada gori nego na pocetku.
        Nemamo koga prodati
        Bez EL nece biti ni para
        U ogromnom smo minusu jer su planirana znacajna sredstva od ulaznica.
        Prevara od trenera potvrdila status prevare.
        Koji to kostur tima imamo ????
        Itd,itd,itd
        Ovo podvuceno se meni cini kao najveci problem + sto trener ili nije mogao sa ovim igracima, ili nije znao. U svakom slucaju, cini se da nemamo ni trenera.

        Comment


        • Ocekujemo obracanje Covica u toku dana.
          Pljuvanje po sudijama, kaficima i gostima. Povlacim se na kraju sezone. Ako ima bolji neka dodje.
          Alimpijevic je moj izbor. Dajte pare za boljeg. De smo bili 2011. Itd,itd,itd
          Zivi bili pa videli

          Comment


          • Deja Vu. Nije samo to slučaj kod vas i Čovića, svuda je tako.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              a bilo ih je mnogo ove sezone...
              na nasu veliku zalost

              Comment


              • Pogledao sam KZN trenera Alimpijevića. Ponašanje kao da je šerif u gradu. Dečko prevashodno traži krivca u sebi pa tek onda iznosi sud kako do titule niste mogli.
                Kada te neko tuče pet puta u sezoni, nema pogovora, već tom nekom pružiti ruku i čestitati.


                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Odlazi neznalice jebo te onaj ko te doveo!

                  Comment


                  • OVa cela sezona je meh. Prvo ne bih trenera nazivao prevarom, jer nije doveden kao neki genije, vec kao mlad trener. Na mladog i neiskusnog trenera za ovaj nivo (ocigledno), ni ceo strucni stab se ocigledno nije proslavio sa trenerom, opet na to se doda veliki broj ogranicenih igraca koji ocigledno sem suta ne znaju vise o kosarci. Ne znam koliko bi vrhunski trener uspeo da izvuce vise od ove ekipe, osvojio bi sigurno ABA odlican trener, ali od ove ocajnosti ne vidim ogromnu rupu za napredak ovog tima.

                    Za sve svoje mane i greske Alimpijevic, nije kriv sto Lesor nema mozga, nije kriv sto Milko je decko retardiran a plus nema ni muda a ni zelju, nije kriv ni sto ima na klupi Keselja, Nikolu Jovanovica, Peru, covek ima par ljudi na klupi a ustvari nema nikog. Nije ni kriv sto je Roc jednodimenzionalan igrac i ovi su ga lepo zatvorili da on ne postize poene a ostatak je tuga bozija, ali bih rekao da je Roc imao vise muda i zelje nego neki nasi igraci. Enis decko je mnogo gora verzija Roc-a. Feldin ok kad uspe sut, ulaz retko, ni tu nema mnogo ideja u glavi sem 1-2.

                    Lazic mi je bio ocajan u zavrsnoj seriji, a i mnogo losiji je kada nema tim koji igra odbranu.

                    Ja bih inace pohvalio Davidovca, Dobrica, Omica. Omic preumoran jer je Lesor borac bez glave.


                    Danguba bi bez obe noge vise grizao i borio se nego pojedinci. Ogroman promasaj Covica sto se sastava tice, daj i malo losije igrace, ali koji znaju i odbranu da igraju, jebes ovo.

                    Celokupna slika kad se gleda tima, da Alimpije sa sve strucnim stabom nisu se makli nista od pocetka godine, a opet sa vecinom igraca si do te mere ogranicen da ne znam koliko bi bolji trener od gomile pickica napravio tim, kazem bolji trener bi uzeo ABU, ali tim od ovih likova? Jok.


                    Nadam se da ce Covke da ostane, bar njega znamo i dobro i lose. Mnogo bolja selekcija igraca, ove strance zvane ja cu da sutiram a u sustini me bole jaja, ne dovoditi. Nama trebaju ljudi koji ce ginuti na obe strane terena.

                    Bjelicu mozda od svih najmanje zelim da vidim i da mu cujem ime, deportovati ga iz Srbije i nikad ga vise ne pustiti, cak i u lajvu ga zamagliti celog.
                    Last edited by Seoski Terminator; 15-04-18, 08:48.

                    Comment


                    • Od pocetka sezone svi oni koji imalo se razumeju u kosarku su bili svesni da je ova ekipa ispod svakog nivoa. Pa jos sa takvim neiskusnim trenerom nismo mogli da ocekujemo bolje. U godini kad je BG domacin F4 mi rasprodamo ceo tim, i ne dovedemo adekvatne zamene. Otpustis trenera koji je napravio neki sistem i napredak od onog sto smo godinama unazad imali. I pored takve ekipe i trenera smo imali sansu da uzmemo trofeje ali valjda nismo zasluzili. Krecemo ispocetka.

                      Comment


                      • Originally posted by Cristina1971 View Post
                        Otpustis trenera koji je napravio neki sistem.
                        Dokle god bude ovakvih upisa, nece me mrzeti da ponavljam.
                        Tom treneru je ponudjen trogodisnji ugovor i pre isteka sezone, ali je taj isti trener postavio uslove koji su bili nemoguci (za srpske uslove, pre svega finansijski). Tako da je otisao svojevoljno.
                        Takodje, tim nije rasprodat zbog hira vec zbog nagomilanih dugova i nemogucnosti da se isti servisiraju na drugi nacin. Hteli smo konkurentan tim u EL i sampionski u ABA, jel da? E, pa to je kostalo.
                        To sve ne umanjuje krivicu za losu selekciju tima i uparivanje sa trenerom pocetnikom, ali malo ko od nas zna ko je bio raspoloziv na trzistu za novac koji smo mi imali. Kapiram da je tim napravljen od imena koja su mogla nesto da znace i urade, ali nisu...

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Dokle god bude ovakvih upisa, nece me mrzeti da ponavljam.
                          Tom treneru je ponudjen trogodisnji ugovor i pre isteka sezone, ali je taj isti trener postavio uslove koji su bili nemoguci (za srpske uslove, pre svega finansijski). Tako da je otisao svojevoljno.
                          Takodje, tim nije rasprodat zbog hira vec zbog nagomilanih dugova i nemogucnosti da se isti servisiraju na drugi nacin. Hteli smo konkurentan tim u EL i sampionski u ABA, jel da? E, pa to je kostalo.
                          To sve ne umanjuje krivicu za losu selekciju tima i uparivanje sa trenerom pocetnikom, ali malo ko od nas zna ko je bio raspoloziv na trzistu za novac koji smo mi imali. Kapiram da je tim napravljen od imena koja su mogla nesto da znace i urade, ali nisu...
                          Vezano za dugove.
                          Videces tek koliko smo ove sezone u minusu ?

                          Comment


                          • Mislis da nije mogao da se nadje neki kompromis sa Radonjicem? Da je on bio iskljuciv u celoj prici ili je to mozda bio Covic? Sigurno je da imamo dugova, i da je morao nesto da proda, ali zar je morao sve? Koga cemo prodati ove godine? Lesora? Omica? Za koje pare?

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              OVa cela sezona je meh. Prvo ne bih trenera nazivao prevarom, jer nije doveden kao neki genije, vec kao mlad trener. Na mladog i neiskusnog trenera za ovaj nivo (ocigledno), ni ceo strucni stab se ocigledno nije proslavio sa trenerom, opet na to se doda veliki broj ogranicenih igraca koji ocigledno sem suta ne znaju vise o kosarci. Ne znam koliko bi vrhunski trener uspeo da izvuce vise od ove ekipe, osvojio bi sigurno ABA odlican trener, ali od ove ocajnosti ne vidim ogromnu rupu za napredak ovog tima.

                              Za sve svoje mane i greske Alimpijevic, nije kriv sto Lesor nema mozga, nije kriv sto Milko je decko retardiran a plus nema ni muda a ni zelju, nije kriv ni sto ima na klupi Keselja, Nikolu Jovanovica, Peru, covek ima par ljudi na klupi a ustvari nema nikog. Nije ni kriv sto je Roc jednodimenzionalan igrac i ovi su ga lepo zatvorili da on ne postize poene a ostatak je tuga bozija, ali bih rekao da je Roc imao vise muda i zelje nego neki nasi igraci. Enis decko je mnogo gora verzija Roc-a. Feldin ok kad uspe sut, ulaz retko, ni tu nema mnogo ideja u glavi sem 1-2.

                              Lazic mi je bio ocajan u zavrsnoj seriji, a i mnogo losiji je kada nema tim koji igra odbranu.

                              Ja bih inace pohvalio Davidovca, Dobrica, Omica. Omic preumoran jer je Lesor borac bez glave.


                              Danguba bi bez obe noge vise grizao i borio se nego pojedinci. Ogroman promasaj Covica sto se sastava tice, daj i malo losije igrace, ali koji znaju i odbranu da igraju, jebes ovo.

                              Celokupna slika kad se gleda tima, da Alimpije sa sve strucnim stabom nisu se makli nista od pocetka godine, a opet sa vecinom igraca si do te mere ogranicen da ne znam koliko bi bolji trener od gomile pickica napravio tim, kazem bolji trener bi uzeo ABU, ali tim od ovih likova? Jok.


                              Nadam se da ce Covke da ostane, bar njega znamo i dobro i lose. Mnogo bolja selekcija igraca, ove strance zvane ja cu da sutiram a u sustini me bole jaja, ne dovoditi. Nama trebaju ljudi koji ce ginuti na obe strane terena.

                              Bjelicu mozda od svih najmanje zelim da vidim i da mu cujem ime, deportovati ga iz Srbije i nikad ga vise ne pustiti, cak i u lajvu ga zamagliti celog.
                              Jako lep i odmeren post.
                              Ne pravi se pita od ...

                              Comment


                              • Originally posted by Grof View Post
                                Dokle god bude ovakvih upisa, nece me mrzeti da ponavljam.
                                Tom treneru je ponudjen trogodisnji ugovor i pre isteka sezone, ali je taj isti trener postavio uslove koji su bili nemoguci (za srpske uslove, pre svega finansijski). Tako da je otisao svojevoljno.
                                Takodje, tim nije rasprodat zbog hira vec zbog nagomilanih dugova i nemogucnosti da se isti servisiraju na drugi nacin. Hteli smo konkurentan tim u EL i sampionski u ABA, jel da? E, pa to je kostalo.
                                To sve ne umanjuje krivicu za losu selekciju tima i uparivanje sa trenerom pocetnikom, ali malo ko od nas zna ko je bio raspoloziv na trzistu za novac koji smo mi imali. Kapiram da je tim napravljen od imena koja su mogla nesto da znace i urade, ali nisu...
                                Jesi li baš siguran da je Radonja tražio velike pare, a ne da spin majstor zadrži makar deo tima? Vidiš, iz pouzdanih izvora znam da su sponzori od Čovića tražili da zadrži Radonjića i Kuzmića, ali sujetni malac nije želeo da sluša i doveo tatinog sina. Zamisli da je čak i ovogodišnji (najgluplji u istoriji) roster Zvezde zadržao najuspešnijeg trenera ikada i dominantnog centra?

                                Comment

                                Working...
                                X