Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Opak fejl je napravljen sa nedovođenjem Gosa ukoliko je mogao da se potpiše (a ispada da je tako) na više godina. Možda će Ročesti (mada sumnjam) doneti neki kvalitet više trenutno, ali bi Gos svakako bio neuporedivo bolje rešenje na duže staze. O ceni je smešno i govoriti.
    Necemo preterivati, Rochestie je za klasu bolji igrac od NWG u ovom trenutku, a u buducnosti i na duze staze ko ziv ko mrtav. Utrpao lik jednoj Ciboni 30 poena, pa ajmo i Covica da dovedemo i on je imao 27 indeks u jednom mecu. Bice 1, 2 i 3 tip top (bar se nadam) sa Lazicem i Dobricem i kada Rochestie pocne da plese, ali smo unutra tuzni.
    Sto nije igrao Antic, mnogo mu je kosarke za par dana ili?
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Gle ovako, Ročesti je PRE DVE GODINE i više bio za klasu bolji igrač.

      Danas? Nisam uopšte siguran. Čovek je prešao svoj zenit i nalazi se u padu sposobnosti.

      Gosa sam gledao na ukupno tri kompletne utakmice do sada i ono što mogu da kažem je da je u pitanju izvrstan igrač, svakako će biti u tri najbolja igrača ABA lige. Dobar je atleta, takođe dobar na lopti, ume jako raznovrsno da ugrozi koš, ima dobar pregled igre, ekstremno brzo razmišlja. U odbrani i više no solidan. TAlenat izbija bukvalno iz svakog pokreta.

      Što se budućnosti tiče, valjda treba da se igra košarka i iduće godine?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Meni je Gos na onoj prvoj utakmici bio katastrofa. A Cibose je i FMP dobio 20 razlike tako da to je merilo u PM.

        Comment


        • Biće to bolje protiv Uniksa, koji igra košarku za razliku od rkljuša sa OLY ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Chupa View Post
            Meni je Gos na onoj prvoj utakmici bio katastrofa. A Cibose je i FMP dobio 20 razlike tako da to je merilo u PM.
            Kad neko zna lopte, onda zna. Bez obzira protiv koga igra. Dječarac je prva liga i to će se jako skoro moći utvrditi na delu.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • U pravu si Laki. Sigurno bi metnuo 30 i Oliju.

              Comment


              • Opkladio bih se u imanje da bi ubacio više od 3.

                Moja poenta je da imam jak utisak da smo se u ovom preganjanju oko pleja zajebali. Da smo skupo platili bajatu robu umesto da za male pare uzmemo svežu.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Ono sto sam video od nas je zivi ocaj od igre.Rocesti rekreativac,Feldin se ispucava i glumi Karija u pokusaju,Bjelica zvani Zicer a trener bez ijedne akcije u napadu.Samo Lesor prelazna ocena.Ali....Ipak smo mi Zvezda,verujem u ove momke,doci ce valjda i bolja igra vec protiv Uniksa.

                  Comment


                  • Slazem se sa Lakijem ali I bez partizana..Covek je vodio svoj tim do najboljeg skora, bio lider najboljeg tima u NCAA I sad on nije dobar igrac za EL...

                    Nasi navijaci govore kako treba vremna JJ da se prilagode ali Gossu ne treba jos je stranac

                    Covek je klasa I nema potrebe porediti sa Rocestijem, koji je na zalasku karijere. Sta vise mislim da Goss moze biti top klasa, vidi se to na prvo oko..

                    Mnogo veci pedigree ima of Rocestija..Dobar jak na lopti, opasan po kos, dobro organizuje ekipe...

                    Ipak da smo Doveli Gosa, sa njim u prvoj sezoni u evropi, Radicevic Prva godina u EL I NOV TRENER BILO BI tesko... takodje... Da imamo A licence dobar potez, ovako rizik verovatno...

                    Iskreno ja nemam predstavu kako ce izgledati Rocesti za nas ali prekaljen je lik, pametan,visok IQ, mislim da nece biti problema ali ko zna...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Koliko zagovornika Gosa sto dade 30 Ciboni. A kad je bila utakmica na ispadanje onda slabo. Valjda je ovo protiv Cibone neko merilo, cudo nikad vidjeno. Decko ce biti ok igrac u Evropi, nama je trebao floor general sa EL iskustvom. Al dobro tudje uvek sladje. Da smo mi na ovom jadnom kupu ABA lige da mozemo protiv Igokee i Mornara da nabijamo statistiku gde bi nam kraj bio.

                      Comment


                      • Slazem se tu da nam treba general na terenu I da tu nismo pogresili..pre svega pomoc mladom treneru. Ipak Gossa sma prizivao ja I kad je poceo da se spominje kod nas I moja prica nema veze sa ucinkom u partizanu.

                        Rocesti je 2010 godine igrao u Gotingen protiv FMP tad su igrali u FMP Covic Raduljica ali I Branko Lazic a trener Djurovic.. dobili nas dva puta sa defanzivnim magom John Patrikom, sad mislim da trenira Ludwisburg al nisma siguran.... Strasno defanzivan tim bio da ne ulazim u detalje njegova Prva sezona...

                        Dobio je I nas dva puta u evrokupu sa DR na celu I ekipom oko Nelsona o opet Lazicem

                        Ali obrni okreni, tesko ce on biti I sledece godine kod nas, da sma doveo Gossa uzeo bih ga na 3 godine....Nemam predstavu kako je on zavrsio u KKP..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Zavrsio je u Partizanu isto kako su i digli preko pola miliona BAT-a. Ima se moze se. A koliko ja znam on je za drugu i trecu godinu trazio mnogo vise nego za prvu. To je sve nebitno posto je Rocesti ono sto je nama trebalo. Nama je Radicevic taj dugorocni projekat, a igrac se trazio da iznese ovu sezonu.

                          Comment


                          • Videcemo za Radicevica. EL je takva da nema velike razlike u prvom I drugom pleju, bar ne mnogo velike. Nisam pristalica bekovi igraju alternativnog pleja..bzvze trose snagu koja I'm treba za kretnju itd..

                            Stvarno se nadam da ce Rocesti izdrzati sezonu, za pleja posebno takve gradje I godina moze se desiti pad...Odigrace on sta treba ali mene vise interesuje koliko ce dati ekipi na rezultatskom planu kad je na terneu I koliko ce uticati da drugi igraci budu bolji...posto on sam ne moze napred to je bar jasno...On I Lessort su nam sve I svja...u timu...posle Feldin itd...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Tek će se pokazati da li je Ročesti ono što nam je trebalo. Previše penzionera imamo u timu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Tek će se pokazati da li je Ročesti ono što nam je trebalo. Previše penzionera imamo u timu.
                                Ali se vec pokazalo da je ne dovodjenje Gosa veliki promasaj? Ajde bre Laki izgubili smo od Olimpijakosa koji ima jezgro tima koju godinu za redom i igrali finale F4 prosle godine i ti si iz toga izvukao sve moguce zakljucke o celoj sezoni. I vi ljudi brate, svi iz kluba ponovili da im najvise treba vreme, ovde 20 ljudi posle prvog poraza u pripremama vec otpisuju pola ekipe i prave neke tragedije. I naravno ide tradicionalna mastrubacija za igracima iz rivalskog tabora. Sto citam stvarno ne znam.

                                Comment

                                Working...
                                X