Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš imamo lep tim, spoj nekih iskusnih i top prospekata, uz Alimpijevića koji će da raste i Perin i Topov autoritet to moze baš dobro da izgleda.

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Lakija na skali od 1-10 ova slika boli 36.
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
        Lakija na skali od 1-10 ova slika boli 36.
        Laki kada je video sliku:
        Spoiler


        I nakon toga na forumu se pojavila:
        Spoiler

        Ne daj se Laki, i ovo će se jednom juče zvati!
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Džaba nama i uspesi u Evropi i dobre igre, pare idu miljeniku svake vlasti. Kum prvog brata Kijović je za JSD iskukao 20 000 000 pomoći od grada Beograda. Trebaju kao ispuniti par uslova i pare su tu. Za to vreme nas niti vide niti čuju.

          Comment


          • Originally posted by Hogar View Post
            Džaba nama i uspesi u Evropi i dobre igre, pare idu miljeniku svake vlasti. Kum prvog brata Kijović je za JSD iskukao 20 000 000 pomoći od grada Beograda. Trebaju kao ispuniti par uslova i pare su tu. Za to vreme nas niti vide niti čuju.
            Mozda je vreme da nas cuju.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • EL utakmicu drugog kola sa Barsom pomerila za Petak. Hvala im,prvo u Četvrtak na Maru sa Arsenalom pa na Barsu u Petak. Čuvajte novce,imaćemo dva slavlja.

              Comment


              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                Lakija na skali od 1-10 ova slika boli 36.
                Originally posted by Ganac View Post
                Laki kada je video sliku:
                Spoiler


                I nakon toga na forumu se pojavila:
                Spoiler

                Ne daj se Laki, i ovo će se jednom juče zvati!


                A sad bez zajebancije, juče smo videli na pokazno-taktičkoj vežbi koju su izveli Zlovenci kako se rašrafljuje tim gde su nosioci penzioneri na unutrašnjim pozicijama.

                Jebiga, priroda jednostavno čini svoje.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Hogar View Post
                  Džaba nama i uspesi u Evropi i dobre igre, pare idu miljeniku svake vlasti. Kum prvog brata Kijović je za JSD iskukao 20 000 000 pomoći od grada Beograda. Trebaju kao ispuniti par uslova i pare su tu. Za to vreme nas niti vide niti čuju.
                  Na jednom drugom topiku i forumu kažu, to je sića.... Nezadovoljni izgleda.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post


                    A sad bez zajebancije, juče smo videli na pokazno-taktičkoj vežbi koju su izveli Zlovenci kako se rašrafljuje tim gde su nosioci penzioneri na unutrašnjim pozicijama.

                    Jebiga, priroda jednostavno čini svoje.
                    Misliš, Vidmar 30 godina, Zagorac 36. Pa morao Žiga Dimec da pokida.

                    Comment


                    • Originally posted by Hogar View Post
                      Džaba nama i uspesi u Evropi i dobre igre, pare idu miljeniku svake vlasti. Kum prvog brata Kijović je za JSD iskukao 20 000 000 pomoći od grada Beograda. Trebaju kao ispuniti par uslova i pare su tu. Za to vreme nas niti vide niti čuju.

                      Koji uspesi u Evropi? TOP 9 i to.. E moj ti, slucajno se zaletim da vidim sta pise malo i odma neku glupost procitam..

                      Comment


                      • 20 milki za šta ?
                        Što ih je razmontirao FMP, pa se sad traži majstor da to sakupi i složi?
                        A ostali samo dugmići !

                        Comment


                        • Originally posted by marko98 View Post
                          Koji uspesi u Evropi? TOP 9 i to.. E moj ti, slucajno se zaletim da vidim sta pise malo i odma neku glupost procitam..
                          Cisto da se razumemo, pretprosle godine smo igrali top 8, i izgubili od buduceg prvaka. A sto se tice prosle sezone, imali smo 16-14... Poredjenja radi, vi ste one sezone kada ste igrali F4 imali ukupno 11-11 ako se ne varam.

                          Comment


                          • Originally posted by blek hils View Post
                            Misliš, Vidmar 30 godina, Zagorac 36. Pa morao Žiga Dimec da pokida.
                            Koliko mi je poznato, 30 je manje od 37, a Zagorac je svakako ključni šraf u ekipi Slovenije.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                              Cisto da se razumemo, pretprosle godine smo igrali top 8, i izgubili od buduceg prvaka. A sto se tice prosle sezone, imali smo 16-14... Poredjenja radi, vi ste one sezone kada ste igrali F4 imali ukupno 11-11 ako se ne varam.
                              Verovatno ni ne znas koga smo mi izbacivali do tad, mocnu Barselonu koja je imala do tada 11-0 u Evroligi, Makabi, ali onaj pravi Makabi koji je harao Evropom a ne ovo smece sto ne moze da se poveze sa kosarkom. Nije ni bitno, a nije ni mesto da ovde to pisem..

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Koliko mi je poznato, 30 je manje od 37, a Zagorac je svakako ključni šraf u ekipi Slovenije.
                                Ok, ali kakve to veze ima kada nisu centri Slovenije "rasrafili" Spaniju, vec spoljni igraci. Da je bilo do centara, Spanija bi lako osvojila ovo evropsko...

                                Comment

                                Working...
                                X