Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mada ovo bi moglo i na temu bivsi igraci

    Comment


    • Kad se samo setim ovih utakmica,a pogotovo ove u Zadru.
      Upropastili smo ih...

      Comment


      • Originally posted by Manda77 View Post
        Stvarno ne vidim sta Lazarevic i Apic mogu da ponude Zvezdi.Ocajni potpisi.
        Kao sto svaki igrac u bilo kom timu na 14 tom i 15 tom mestu u rosteru cine veliku razliku i bas uticu na rezultat ekipe na kraju sezone. Ne razumem toliku brigu za kvalitet naseg tima zbog pozicija igraca koji ce verovatno vise od 75 % utakmica u El i Aba ligi gledati na stolicama pored klupe. Da li je klub mozda trebao jos tri stranca da dovede u 12 da bi neko od ovih koji su sada u 12 presli sa strane na te stolice. Koju je ulogu imao Cvorovic, Kaplanovic,, Simanic, Rakicevic i svi ti igraci koji su bile van 12, i da li je iko od njih u ranijim sastavima imao kvalitet da bude ne u 12 , nego u 8 , da cini uzu rotaciju. Radanov je mogao da zauzme pozciiju Rebe Bebe i da udje minut do kraja da istapka loptu. Da nije neko mozda planirao odavde da ce Radanov imati plus 20 minuta u EL ili ABA LIGI ove sezone,kako da ne.Finansije kluba zavise od podrske navijaca. Podrska navijaca zavisi iskljucivo od rezulatata. Nema rezultata u El nema ni gledalaca, prosto da prostije ne moze biti, 95 % navijaca koji prate KKCz zabole uvo da li ce se Radanov razviti kao igrac i da ce mnogo patiti za njim ako klub bude pobedjivao bez njega u El. Danas treba da stigne odluka od El da li ce se utakmica sa Barsom pomeriti za petak i ta utakmica ce ako se pomeri za petak igrati po svemu sudeci u PIoniru jer klub smatra da nasi navijaci nemaju para da isfinansiraju dva takva dogadjaja u 24 h u Beogradu. Mozes zamisliti kako bi navijaci dali podrsku da nam Fmp cini okosnicu ovog tima kao na pocetku priprema a ne ovi sto su sada. Samo rezultat donosi pare a ne razvoj mladih igraca po svaku cenu.Radanov nema po minutazi jos ni 4 cele utakmice u aba ligi sad ce on da bude nosilac u El, vazi kako da ne.

        Comment


        • Fazon je da bi oni trebali da imaju neku ulogu i da se tako razvijaju, da bi sledece godine bili konkurentni za prvih 12. Za Apica stvarno ne vidim smisao.
          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment




          • Bravo mali!!

            Comment


            • Vdim ovaj potpis kod forumaša Vesa, nadam se da se neće ljutiti što ga koristim:
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Sezona uskoro počinje i kreće nova vožnja na rolerkosteru.
              Kada budemo gubili samo da se vaskolika ciganija zapita da li navijaju i vole Zvezdu ili samo Zvezdu kada pobedjuje i osvaja trofeje.
              Biće lakše na forumu.

              Comment


              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                Fazon je da bi oni trebali da imaju neku ulogu i da se tako razvijaju, da bi sledece godine bili konkurentni za prvih 12. Za Apica stvarno ne vidim smisao.
                Sva trojica su vec 2 pune godine u Fmpu, moras im dati sansu makar da budu i tu pored klupe. Taj Apic kakav god da je nema kvalitet za El ali moze da odmori ove matore sigurno u nekim utakmicama Aba lige, Lazarevic je dosao zbog povrede Lazica jer je njegov klon, Davidovac je verujem stekao neke kredite kod ALimpijevica i vidi kao neku rezervnu varijantu na nekim pozicijama u slucaju ne daj boze povreda. Nisu oni sada neki top talenti pa da sada ako ne uspeju kod nas da ce to uticati na razvoj srpske kosarke od cega se necemo nikada oporaviti. Prevazisli su mozda nivo treninga u Fmpu, u Fmpu treba napraviti mesta za ove strance plus par juniora iz KKCz. Da smo ima dali svima ulogu u prvih 12 ove godine tesko bi imali sada Feldeina i Rocestija u sastavu i bili bi ozbiljna kanta u El.

                Comment


                • Originally posted by Clash View Post
                  Vdim ovaj potpis kod forumaša Vesa, nadam se da se neće ljutiti što ga koristim:
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Sezona uskoro počinje i kreće nova vožnja na rolerkosteru.
                  Kada budemo gubili samo da se vaskolika ciganija zapita da li navijaju i vole Zvezdu ili samo Zvezdu kada pobedjuje i osvaja trofeje.
                  Biće lakše na forumu.
                  Ovo je dobro ... "You Only Live Once. But If You’re a Broncos Fan. Once is Enough."
                  radio nešto za njih pa se setih slogana ... razmišljam da uradim nešto za Zvezdu (majicu) u tom stilu.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • KK Crvena zvezda mts obaveštava sve vlasnike novih sezonskih ulaznica i učesnike akcije "doniraj i dominiraj" da će za njih biti slobodan ulaz na utakmicu Crvena zvezda mts - Lokomotiva Kubanj koja se igra u subotu od 18 sati u Beogradu.

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Ovo je dobro ... "You Only Live Once. But If You’re a Broncos Fan. Once is Enough."
                      radio nešto za njih pa se setih slogana ... razmišljam da uradim nešto za Zvezdu (majicu) u tom stilu.
                      Eh da je samo taj. Proveo na tribinama ja prelepe trenutke sa Broncosima godinama

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        KK Crvena zvezda mts obaveštava sve vlasnike novih sezonskih ulaznica i učesnike akcije "doniraj i dominiraj" da će za njih biti slobodan ulaz na utakmicu Crvena zvezda mts - Lokomotiva Kubanj koja se igra u subotu od 18 sati u Beogradu.
                        Kako ce znati ko je ucestvovao u akciji

                        Comment


                        • Ja i dalje ne verujem da Radanov nije u 15. Ovde sad sledi jedno 15-ak emotikona koji će slikovitije i kraće opisati moje psihološko stanje povodom toga, od zbunjenosti, preko tuge do agresije.
                          Pride ide vest za Apića i Lazarevića, sve crnje od crnjeg. Pa onda pojašnjenje da će Davidovac biti na pleju (opet nekoliko emotikona). Pa jbt!
                          Da batalim ja ovaj sport, očigledno ga ne razumem.
                          I nemojte pisati o nekakvim minutama i nekakvoj ulozi u FMP-a, tamo je Junior sve privatizovao odavno i nema šanse da on pusti nekog da bude prva violina.

                          Comment


                          • Blago vama koji idete u subotu...
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Blago vama koji idete u subotu...
                              Biće i za nas slika zapisnika (statistika) moramo se strpiti do Krita (ovo se gadno rimuje)
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Jest lepo ovo sto kaze Doncic, ali koja je fora i fama sa tim igranjem na kraju karijere? Valjda ako volis neki klub igraces u njemu onda kada igracki sa njim mozes nesto i da ostvaris, a ne kad se raspadas od povreda i niko te nece. Ok je da se ostvare neciji snovi, ali valjda i klub i navijaci trebaju da imaju neki benefit od toga a ne samo jedna strana?

                                Comment

                                Working...
                                X