Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    ...
    Ima li ko info?
    Igraće u utorak. Inače, utorak protiv Rumuna (Steaua), a subota Lokosi. Taman da Ročesti i khmm, pokažu šta su izgubili

    Comment


    • Pa onako na prvi pogled mislim da ne zaostajemo puno za proslogodisnjim timom,imacemo dva play/a skroz drugacijih osobina pod kosem ako dovedemo jos tu cetvorku,pa bice zurka zestoka,trebalo bi da drzimo tempo kroz celu utakmicu bez dizanja pedale sa gasa.Jedva cekam

      Comment


      • Istina li je da je Pero dosao?Nije da sam bas odusevljen ako je tako

        Comment


        • Originally posted by profaarmor View Post
          Istina li je da je Pero dosao?Nije da sam bas odusevljen ako je tako
          nisam ni ja ali kad nema kise dobra je i Irma

          Comment


          • Tesko da je ovo bolji tim od proslogodisnjeg, cak i na papiru, ali je bolje od onoga kako je izgledalo pre 2 meseca kada su nam svi igraci i trener otisli.

            Mnogo ce ovde da zavisi od Alimpijeivca. Ne treba od pocetka ocekivati da ce svi da kliknu jer je ovo maltene potpuno novi roster. I Radonjic kad je one godine dobio Mekela, Rajana i Sofa smo izgledali ko busan kurton, a sad cemo imati mnogo vise novih igraca i nosilaca za koje niko ne zna kako ce odigrati.

            Mnogo ce ovde da zavisi od Alimpijevica, ali bogme i od Rocestija. Ja nisam fan da dovodimo igrace koji su na zalasku karijere, a pogotovo ne strance, jer jednostavno mislim da su vece sanse da ce otaljavati, dok ce kad su mladji vise da grizu da izmedju ostalog zabodu i neki jaci ugovor. Uz to ovo je po prvi put da necemo imati nekog "domaceg" stranca i mnogo ce biti bitno da Tejlor, Dzejms i Lesor nadju dobru komunikaciju sto izmedju sebe, sto i sa domacim igracima.

            Za pocetak cisto da se vide neki obrisi nase igre, i neke ideje koju Alimpijevic ima. Sa EL treba polako, ni Radonjic s ovim tiimom ne bi uspeo da napravi ono sto je prosle godine, tako da automatski ocekivanja moraju da budu manja.

            Rocesti, Radicevic, Radanov
            Feldin, Lazic, Davidovac
            Dangubic, Keselj, Dobric
            Antic, Jankovic, Apic
            Lesort, Bjelica, Jovanovic

            Ovo je u sustini to. Jos samo nije sigurno dal ce svi ovi iz FMP-a ostati, ali ovo je trenutno nas roster. Mislim da nece doci vise niko do pocetka sezone i da ako se bude dovodilo to ce biti u hodu i u nekoj krajnjoj nuzdi.

            Comment


            • ABA i KLS liga su prioritet.
              U EL šta se god napravi, dobro je.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Rekao bih da ćemo ovu sezonu da očekamo na poziciji plej najspremniji i mislim da je bolja situacija nego sa prošlogodišnjim sastavom (Ročesti, Radičević i Radanov koji će verujem dosta naučiti od Ročestia), ostale pozicije mislim da je prošlogodišnji sastav u prednosti iako smo bili tanki na poz 4.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Zna li se kako su se pokazali Jovanovic i Jankovic, tj sta se od njih ocekuje?

                  Nece biti Antic u prvoj, Bjelica je cetvora a Lesort petica,

                  Comment


                  • Pero Antic jbt
                    Pokazace da je i dalje klasa, dobrodosao majstore!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Manda77 View Post
                      Za razliku od Radonjica, mislim da necemo insistirati toliko na 4 out - 1 in igri (4 igraca spolja i centar unutra) vec cemo igrati i sa dva visoka igraca ispod.
                      hm, ovo mi se bas i ne svidja
                      danasnja kosarka se vrti oko spejsinga i ne vidim sta moze da se dobije pravljenjem guzve u reketu sem ponekog skoka
                      za alimpija je bila prica da je trener koji prati trendove i svakako nisam ocekivao ovakvu postavku

                      Comment


                      • Meni je naš tim odličan. Ima i potencijal ima i iskustvo. Ima i velike logike što je doveden Antić, ne samo zbog tog silnog iskustva, i nesumnjivog kvaliteta, već i zbog svlačionice u kojoj može da odigra jako mnogo i da doprinese, uz Bjelicu, da se Alimpijevićev autoritet izgradi brže. U toj opciji je on dosta bolji izbor od Džonsa. Teško je uopšte i porediti ovaj tim i tim iz prošle godine jer su u drugačijoj fazi bili. Onaj je bio na kraju ciklusa, ovaj je početak novog. Verovatno bi instant rešenje na papiru bilo da smo doveli 4-5 skupih stranaca i time napravili bolji roster od prošlogodišnje, ali pitanje je koliko bi to držalo vodu i da li vi Alimipijević to mogao da vodi. Mi sad imamo tim u kome su samo dva Amer, a tim je, pošteno govoreći, odličan. Ne znam kako vama, ali meni se to prilično sviđa. Imamo nekolik igrača čiji je potencijal zaista velika a koji već u ovom trenutnku mogu jako mnogo. Zaista sam zadovoljan.

                        Comment


                        • Pa i Pero je instant rešenje kao da si doveo Džonsa...jer ga potpisuješ na godinu dana. Ovi mladi igrači koji su potpisani na više godina nisu instant rešenje i u perspektivi uz instant rešenja bi trebali da napreduju do nosioca igre.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by djuras View Post
                            hm, ovo mi se bas i ne svidja
                            danasnja kosarka se vrti oko spejsinga i ne vidim sta moze da se dobije pravljenjem guzve u reketu sem ponekog skoka
                            za alimpija je bila prica da je trener koji prati trendove i svakako nisam ocekivao ovakvu postavku
                            Meni Alimpijevic ne uliva optimizan.
                            Pre svega ne vidim njegovo ni igracko ni trenersko iskustvo.Niti de je mogao da nauci posao.Suvise je to neiskstva u svakom pogledu.
                            Autoritet se stice znanjem a nikako dranjem itd,itd.

                            Comment


                            • Alimpijević je trenutno najslabija karika u timu.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • ajde da prvo sacekamo neke utakmice pre nego sto odredimo najslabiju kariku

                                Comment

                                Working...
                                X