Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se izvinjavam jer nisam u toku a jednostavno moram da pitam, je l se ocekuje pojacanje na 5?

    Comment


    • Nemam šta posebno da zamjerim ekipi, jednostavno Pao je fizički najdominantnija ekipa u Evropi, Singlton i Gist su nerješiva enigma za nas! Bjelica je u velikom padu forme, visoki igrač nam je potreban i nadam se da će doći za desetak dana. Lesorovi faulovi su mi zaista blago rečeno čudni. Šta je tu je, nadao sam se iskreno pobjedi i skoru 6-8, ali Bože moj. Šanse za prolaz dalje nisu izgubljene, mislim da možemo tući Armani u Milanu i Žalgiris kući, to uopšte nije nerealno. Sa skorom 6-10 postoje još takve kakve šanse, a sa skorom 7-9 itekako smo mi u igri! Odmoriti se sad, odraditi posao u Sremskoj Mitrovici i onda se spremiti za Armani i odigrati tamo vrhunski meč.
      Nejasni su mi ljudi što smatraju da Željko grize samo protiv nas, a pušta druge. Taj isti Željko nas je 2016. godine uveo u četvrtfinale pobjedom nad Efesom, taj isti Željko hrani naš budžet kao nekad Partizanov! Ko bi drugi za Kalinića i Gudurića dao po milion evra? Niko! Da tih transfera nije bilo Milera i Kinzija bi gledali preko tv-a, kao i Ročestija i Feldina! Tako da ne posmatrajmo sve sa navijačkog aspekta, ajmo biti realni. Možemo ga voljeti ili ne, ali činjenice su tu.
      Ono što raduje je samo 69 primljenih poena. Puna podrška treneru i igračima! U tripletu ne sumnjam, a u Evroligi neka se da 100%, pa ćemo vidjeti za šta će to biti dovoljno. I da, odlično navijanje večeras, i prije, i tokom, i poslije meča. Bravo DELIJE!
      Last edited by mikara92; 21-12-17, 22:53.

      Comment


      • Originally posted by Drakarys View Post
        Ja se izvinjavam jer nisam u toku a jednostavno moram da pitam, je l se ocekuje pojacanje na 5?
        Ocekujemo ga, Deda Mraz Misko ce nam velikodusno darovati jos jednog njegovog pulena kao novogodisnji poklon posto smo bili dobri

        Comment


        • Mi smo na žalost za razliku od prošlih nekoliko godina sada mekana ekipa koja nema odgovor na tvrdo, kada protivnik ide u kost.

          I ne vidim kako se to može, makar u ovoj sezoni, promeniti.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Pojacanje stize vrlo brzo...
            Nema se sta zameriti timu.
            3 jako bitna igraca imaju 100 godina,a mi za valensiju putujemo preko amsterdama,a iz spanije za podgoricu preko istanbula...jbg

            Comment


            • Ljudi ja sam evo jos pod utiscima, uzivo se bas i ne mogu dobro vidjeti faulovi ali meni se cinilo da Dangubic nije napravio faul na skok sutu onom liku na isteku napada kod ceone linije, Lesoru su dva svirali bez veze, jos su nesto svirali u 2/4 kad je cijela sala prokljucala... Bjelica je meni licno djelovao kao primoran da igra, situacija Feldin cuva igraca, govori Bjelici da mu pokrije lijevu stranu, frajer krece lijevo, Bjelica kasni i pravi faul kukom a mi u bonusu. Napad mi gubimo 3 razlike, izvodi se lopta, svi u sali znamo da ce ici Rocestiju i da mu treba blok za sut samo Bjelica zamisljen ceka da ga lik pozove prodjose tri sekunde bezze... Al kraj, okupise se igraci, publika krenu BAS NAJVISE NA SVETU... A jooooooj kakvo jezenje, 3hiljade ljudi i sveg glasa pjeva i bodri momke a njima na licu citas: "izvinite za ovo, sl put cemo pokidati" Ma neprocjenjivo, tako da mozda jesmo izgubili ali ljudi Zvezda je vjecna!

              Comment


              • Mislim da Zoc donosi pre svega sebi pare. Davno se njemu prestalo hebati oko gluposti cz ili kkp.....U principu, isto misle Covic, Misko, Pekovic..Samo budale kao sto smo mi se jos lozimo na te stvari, posto koristi nemamo, bar ne novcane

                Videcemo sledeci mec, na koju nogu ustanu njih par, mozda i dobijemo...Neka nam je Bog u pomoci ako ne uzmemo ABA ligu..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Ljudi ja sam evo jos pod utiscima, uzivo se bas i ne mogu dobro vidjeti faulovi ali meni se cinilo da Dangubic nije napravio faul na skok sutu onom liku na isteku napada kod ceone linije, Lesoru su dva svirali bez veze, jos su nesto svirali u 2/4 kad je cijela sala prokljucala... Bjelica je meni licno djelovao kao primoran da igra, situacija Feldin cuva igraca, govori Bjelici da mu pokrije lijevu stranu, frajer krece lijevo, Bjelica kasni i pravi faul kukom a mi u bonusu. Napad mi gubimo 3 razlike, izvodi se lopta, svi u sali znamo da ce ici Rocestiju i da mu treba blok za sut samo Bjelica zamisljen ceka da ga lik pozove prodjose tri sekunde bezze... Al kraj, okupise se igraci, publika krenu BAS NAJVISE NA SVETU... A jooooooj kakvo jezenje, 3hiljade ljudi i sveg glasa pjeva i bodri momke a njima na licu citas: "izvinite za ovo, sl put cemo pokidati" Ma neprocjenjivo, tako da mozda jesmo izgubili ali ljudi Zvezda je vjecna!
                  Cist faul Dangubica, kao i onog crnca nad Feldinom..Sudije su super bile, bilo je mozda par sitnih gresaka na obe strane. Stvarno vise prestanite da nam sudije za sve budu krive...Kad sude u nasu korist, tj kad naprave vise gresaka na nasu korist, onda su super...Stvarno neverovatno..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Ljudi ja sam evo jos pod utiscima, uzivo se bas i ne mogu dobro vidjeti faulovi ali meni se cinilo da Dangubic nije napravio faul na skok sutu onom liku na isteku napada kod ceone linije, Lesoru su dva svirali bez veze, jos su nesto svirali u 2/4 kad je cijela sala prokljucala... Bjelica je meni licno djelovao kao primoran da igra, situacija Feldin cuva igraca, govori Bjelici da mu pokrije lijevu stranu, frajer krece lijevo, Bjelica kasni i pravi faul kukom a mi u bonusu. Napad mi gubimo 3 razlike, izvodi se lopta, svi u sali znamo da ce ici Rocestiju i da mu treba blok za sut samo Bjelica zamisljen ceka da ga lik pozove prodjose tri sekunde bezze... Al kraj, okupise se igraci, publika krenu BAS NAJVISE NA SVETU... A jooooooj kakvo jezenje, 3hiljade ljudi i sveg glasa pjeva i bodri momke a njima na licu citas: "izvinite za ovo, sl put cemo pokidati" Ma neprocjenjivo, tako da mozda jesmo izgubili ali ljudi Zvezda je vjecna!
                    Meni je izgledalo kao da jedva cekaju da odu sa terena,al im ona prevrtljiva grupa tzv navijaca nije dala.Da sam na mestu igraca mahnuo bih toj grupi ljudi od zadatka i put svlacionice.Nicim ta ekipa ne zasluzuje ovaj klub i ove igrace,toliko su puta ove sezone prodali voljeni klub da je to za anale....a danas zaboga izgibosmo od podrske bez obzira na rezultat.Samo sam se pitao kakva li je direktiva danas stigla...zeludac mi se okrece od takvih "navijaca"

                    Comment


                    • Suđenje je bilo korektno, nismo zato izgubili.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Suđenje je daleko bilo od korektnog, ali nismo zbog toga izgubili. Napad nam je bio katastrofalan, odbrana je bila mnogo bolja, ali se večeras lepo pokazalo da se ne može samo sa odbranom dobiti utakmica, mora se i napad odigrati pametnije i uzimati bolji šutevi, sa "vrlo dobrim" šutem za 3 od 20% nemaš čemu da se nadaš. Pero i Bjelica, užasna utakmica za obojicu, i Ročesti preopterećen i bez prave zamene, trebalo je više da se da minuta Davidovcu.

                          Uskoro je kraj polusezone, i ako završimo sa skorom 6/9 to je dobar pokazatelj čemu možemo da se nadamo na kraju, a to je nekih 12-14 pobeda i sve preko toga bi bilo baš veliko iznenađenje. Ne verujem da će to biti dovoljno za plejof, otprilike je dosad bio minimum da se bude na 50% pobeda. U svakom slučaju, zadovoljan sam kako tim napreduje i očekujem da će na proleće izgledati sve to još ubedljivije. Ima mnogo više pozitivnih stvari, i mnogo više razloga za optimizam.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • 10 pobeda i da se sutiramo u dupe realno...14 pobeda bi bio nenormalan uspeh...mozda ako dodje taj centar i nakrcamo 12 pobeda,ali jako jako tesko

                            Comment


                            • Kaže Feldin da je trebalo da udje ona trojka na kraju. Možda, ali ti nisi Blejk Šilb.

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                10 pobeda i da se sutiramo u dupe realno...14 pobeda bi bio nenormalan uspeh...mozda ako dodje taj centar i nakrcamo 12 pobeda,ali jako jako tesko
                                Sa ovakvim timom i ovo što imamo za sada je herojski. Deset pobeda bi bilo ono-ludilo.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X