Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Mi ako dovedemo Manforda, pa ga još platimo više od $250k, ne treba niko da nas žali kad se roknemo ponovo. Lik je suv prosek i ja njega ne vidim kao vođu ekipe već nekoga ko bi uzeo pare i nakon isteka ugovora otišao kao Wolters u zaborav.
    Slazem se sa tobom do Voltersa Mislim da je Volters odradio svoj posao za koji je placen I ulogu koja mu je bila data.

    Nama jednostavno treba all in situacija za pleja da sve ove mlade igrace spoji na terenu ala Markus kojem vecina igraca iz tadasnje generacije treba da placa penziju do kraja zivota ili bar deo ugovora.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • ShvAtite, nama , već odavno treba NEKI PLEJ.
      Sad, koliko para, koji, kako vreme prolazi sve je bitnije...
      Verovatno " struka" gleda i obraća pažnju.
      Mi čekamo.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Slazem se sa tobom do Voltersa Mislim da je Volters odradio svoj posao za koji je placen I ulogu koja mu je bila data.

        Nama jednostavno treba all in situacija za pleja da sve ove mlade igrace spoji na terenu ala Markus kojem vecina igraca iz tadasnje generacije treba da placa penziju do kraja zivota ili bar deo ugovora.
        Verovatno misliš da sam ja time uvredio Woltersa, nije mi bila namera, ali je on doveden da bude legit opcija na PG. Pravio je neshvatljive greške za tu poziciju, a naravno da je i nešto drugo dobro uradio. Nakon dve godine veruj mi zaboravićeš ga da je igrao za nas, a koštao je baš tu negde oko 250k.

        Comment


        • Slazem se sa tobom, sammo on je igrac na lopti, kome treba lopta u rukama, usao je u drugaciji sistem . Da je bio of pocetka bilo bi verovatno mnogo drugacije a I mislim da mu vise odgovara uloga prvog pleja. Nije bio dobar PG za sistem Dejov I to je to. Ipak na kraju je izneo sezonu ali da zaboravicemo ga veoma brzo.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Mi ako dovedemo Manforda, pa ga još platimo više od $250k, ne treba niko da nas žali kad se roknemo ponovo. Lik je suv prosek i ja njega ne vidim kao vođu ekipe već nekoga ko bi uzeo pare i nakon isteka ugovora otišao kao Wolters u zaborav.
            A koliko bi mi trebalo da platimo nekog igraca, pa da se ne 'roknemo ponovo' (ma sta ovo poslednje znacilo)?
            Mnogo puta je napisano, ali ajde da ponovim - OK nam je kada:
            Jovke igra za 250k, a onda vidimo da mu je trzisna vrednost 700 - 800
            Kuzma igra za 300, a u Realu ima 600
            Djenka 250, a otisao na 800
            Simon (nemam pojma koliko je imao), a otisao je na 700-800
            Mi nemamo pare da placamo igrace onoliko koliko vrede, pa zato imaju dugogodisnje ugovore (samo njih trojica, a ne vecina kako je pisano), sa minimalnim otkupima ugovora.
            Zato imamo i Bjelicu na 2 godine. Hteo ga je DR, ali nismo moglli da platimo koliko kosta za jednu godinu, pa je potpisan na dve.
            Mi mozemo da dovedemo prospekte, ili igrace koji se do nas nisu nesto previse pokazali i da se nadamo da ce da procvetaju i da ih uvaljamo za velike pare (Kalina, Gudura). Mozemo da uzmemo nekog ko hoce da oporavi karijeru, pa da rizikujemo da li ce, ili nece to odraditi kod nas. Mozemo da uzmemo nekog ko otpadne iz NBA i da ga ubedimo da mu je bolje da igra EL za nesto vece pare nego DL za manje.
            Tako da mogu samo da se smejem za 250k za Manforda.
            Koji je to kriterijum gde trenutna (citaj trzisna) cena igraca sigurno odredjuje pobedu ili poraz? Uspeh / neuspeh?
            Da je tako, mi prosle godine ne bismo imali ni jednu, ili 4-5 pobeda kako je prognozirano na pocetku EL sezone
            Mi bi hteli nekog igraca na ceni, da moze odmah da bude vodja EL, ali nasi forumasi misle da Manford ne vredi vise od 250, ili da je 250 magicna granica gde nece da nas boli ako ne upali.
            Ne razumem.

            Comment


            • Pa naravno da I'm je veca vrednost na trzistu,nije sustina u parama vec u kvalitetu. Ko ce da deli asistencije u timu ako dodje Munford, verovatno niko nece biti ni blizu 4 asistencije po mecu. Nama treba neko ko ce prvo da gleda saigraca ali da zna I da da kos uz solidnu odbranu. Znam kako zvuci ali ovaj tim nece imati kreaciju sa Munfordom I protok lopte o Radicevicu da ne pisem.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Dodje mi da batalim forume i citanje komentara. Lepo gledam svoju Zvezdu, radujem se i patim, budim komsiluk i peglam majice, a vi kako hocete.
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                  Dodje mi da batalim forume i citanje komentara. Lepo gledam svoju Zvezdu, radujem se i patim, budim komsiluk i peglam majice, a vi kako hocete.
                  Vala baš
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Nije Manford operisan od asistencija, onda tu je i Feldain. Ima i drugih mogućnosti, recimo DJ Kuper je dobar asistent imao je 11 prosek,ali ima drugih mana.Ili ako ubedimo Morisa, ali daj da potpiše plej pa da komentarišemo.

                    Comment


                    • Pullen je za Munforda jebeni Lebron James. Ako plaćaš igrača, znaš šta plaćaš, a ne neke izgovore od košarkaša. Munford je mitsko biće, svi smo vlažili na njega zbog klipova na youtube-u, a realno je ništa nego prosek. Williams Gos je slična priča, a on je baš u tom rangu 200k-250k. Mogli smo onda bolje njega...

                      Comment


                      • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                        Dodje mi da batalim forume i citanje komentara. Lepo gledam svoju Zvezdu, radujem se i patim, budim komsiluk i peglam majice, a vi kako hocete.
                        Nije fer...
























































































                        da samo svoje majce peglaš
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Nije fer...

                          da samo svoje majce peglaš
                          Znas li ti bre kolike su te majce? Treba savladati toliko materijala.
                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Taj dugo pominjani Pulen da toliko vredi, pa valjda bi se do sad, sa toliko godina ustalio u nekom evroligasu, valjda bi se zadrzao u nekom klubu a da ne napravi neko sranje....etc...Samo pokazna vezba kako izgleda kad zamenis imena i kakvi argumenti se koriste za Munforda...
                            Mi da mozemo da uzememo igraca koji sve ume i sve radi, bez ijedne falinke, verovatno nam ni ostatak ekipe ne bi bio ovakav...sve to kosta...
                            Verovatno se zato ovoliko i ceka, nemamo taj luksuz da pogresimo a sredstva su limitirana...kad dodje igrac, odigra neku utakmicu, onda cemo moci da damo neki sud...ovako, tesko je predvideti kako ce se bilo ko snaci kod nas, da ne kazem nemoguce a vrlo lako je bilo kome naci manu...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ne kontam ove što Pulena stalno spominju. Lik neće doći i završimo više s tim! To je bek šuter zarobljen u tijelu plejmejkera. Neka, hvala, imamo Feldina na dvojci. Pokušava se dovesti Moris, momak traži ozbiljan novac za naše uslove, vidjećemo šta će biti. Ako ne uspijemo s njim ništa dolazi Manford i to je to. Pustite Manfordov učinak na ovom turniru sad. Neko ko je odigrao 4 plej of meča u NBA sa prosjekom od 22 minuta ne može biti loš igrač! A u onoj Barsi se nije znalo ko gdje goni. Znači Moris nam je skoro svima najveća želja, a i Manford je sasvim ok. Bez brige budite, EP za nas danas počinje, odmorimo bar malo od klupske košarke, a plej će doći i bićemo zadovoljni. Kalemegdan u junu! 3 titule sigurno a definitivno u Evroligi nećemo imati minornu ulogu. Sportski pozdrav svima!

                              Comment


                              • I ne gledajte samo kakav je ko na nekom turniru ili slično . Mekel je kod nas došao sa reputacijom ozbiljnog igrača. Bio odličan na EP 2015., NBA iskustvo, imao dobru sezonu u Nižnjem, svi očekivali puno, a šta je uradio kod nas? Ništa! Tako da ne donosite sud rano, ko god da dođe pokazaće na terenu vrijedi li ili ne. Moje neko zlatno pravilo u životu je da sve ono što u početku izgleda ne tako dobro na kraju ispadne odlično.
                                Last edited by mikara92; 01-09-17, 13:38.

                                Comment

                                Working...
                                X