Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice, okačiću ja ovde bez brige.

    Comment


    • Originally posted by mikara92 View Post
      Gledaj Apića burazera
      jEL KAKAV ?
      Mi ne vidimo najbolje sa vrha hale!
      Pričaj lafčino!
      MI ČEKAMO KO OZEBLI SUNCE!

      Comment


      • Comment


        • Radičević djeluje brutalno, to mi se ne sviđa, sad gazda neće za Morisa zapeti

          Comment


          • Ispade posto Radicevic ovako izgleda da smo stvarno trebali sa kombinacijom Williams-Goss i da se otvorimo na 4...

            Comment


            • Ljudi igrali smo protiv Vrsca.

              Comment


              • Sad kad zapnu za nekog koledz igraca...

                Comment


                • Radicevica hvale bukvalno od prvog dana treninga.

                  Comment


                  • Od 22. do 24. septembra igramo turnir na Kritu. Pored nas, učestvuju i Olimpijakos, Makabi i Uniks. Polufinale sa Olimpijakosom igramo u petak 22. septembra od 19:30h po našem vremenu. Ako izgubimo, igramo meč za treće mesto u nedelju 24. septembra u 17h, a ako pobedimo, igramo finale u 19:30h.
                    Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 30-08-17, 19:09.

                    Comment


                    • Ko je pod broj 13, i zasto nije napravio nijedan faul?
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Potpisujem da će Radičević nadmašiti Stefketa Jovića! Uz njega i još jednog pleja ( Manford ili Moris) izgledaćemo fenomenalno zaista. Srećno momci, da vam ova sezona bude epska! Trebamo biti ponosni na ovaj mladi tim i mladog trenera, biće to sve kako treba. Alimpije ima odličan odnos prema igračima, veliki je radnik, a ovima što kukaju jer je mlad i nema iskustvo zavidno ni u ABA ligi, samo ću poručiti da nema potrebe za tim! Imamo fizički brutalnu, talentovanu i najmlađu ekipu sa najmlađim i perspektivnim trenerom! Srećno momci još jednom i da nam donesete puno uspjeha u ovoj sezoni, neka bude što biti ne može!
                        Last edited by mikara92; 30-08-17, 19:10.

                        Comment


                        • 23 poena Bjelica koji je bio najbolji uz Radičevića (17p).

                          Feldin kažu esencija lepote, biće on odličan.

                          Comment


                          • J&J očekivano trebaće adaptacija. Kažu ništa specijalno za sad. Ali trebaće razumevanja i podrške. Polako sa njima. Za prvo vreme će Milko i verovatno Keš na 4.

                            Dobrić nije igrao

                            Comment


                            • Bjelica je i prošle godine znao dobro odigrati, naručito u odlučujućim trenucima. Njemu kad bi zabranili da šuta trojke i te daljinske može biti odličan naručito u ABA. Sad za EL,trom je, a četvorka nikako.

                              Comment


                              • Lista strelaca Marko Kešelj 6, Nikola Radičević 17, Nemanja Dangubić 6, Dejan Davidovac 7, Dragan Apić 13, Stefan Lazarević 6, Aleksa Radanov 3, Džejms Feldin 13, Stefan Janković 4, Petar Rakićević, Matias Lesor 7, Nikola Jovanović 11, Milko Bjelica 23.

                                Comment

                                Working...
                                X