Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ama ljudi ste ste zapeli za Bjelicu.
    Bez lljutnje jel ga vi placate iz svog džepa , ima bre ko o tome u klubu da razmislja.
    Dajte igracima podrsku a izgledami da je to na svim forumima najteze, u modi je nalazenje dezurnog krivca
    na koga treba siljiti onu stvar i oslobadjati se negativne energije koja se nakupi kod svakoga.
    Pustite coveka igra kako igra, imao je i dobrih i losih momentuma ali je legitiman bio deo ekipe koja je ostvarila najveci uspeh u istoriji
    KK Crvena zvezda.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Bjelica je odlican igrac, iskusan i zvezdas, mi nemamo pare za bolju, domacu cetvorku. Momak se vratio ovde i krvari na treninzima, mnogo vise od nekoh mladjih npr.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Bjelica je odlican igrac, iskusan i zvezdas, mi nemamo pare za bolju, domacu cetvorku. Momak se vratio ovde i krvari na treninzima, mnogo vise od nekoh mladjih npr.
        Bjelica nije cetvorka. Bjelica je BIO cetvorka.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Bjelica je odlican igrac, iskusan i zvezdas, mi nemamo pare za bolju, domacu cetvorku. Momak se vratio ovde i krvari na treninzima, mnogo vise od nekoh mladjih npr.
          Pukao mu zulj ili se bodu nozevima na treningu? Razumem to orijentaciju ka jakoj odbrani ali su cim cemo mi odigrati sezonu ako iskrvarimo na pripremama.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Pukao mu zulj ili se bodu nozevima na treningu? Razumem to orijentaciju ka jakoj odbrani ali su cim cemo mi odigrati sezonu ako iskrvarimo na pripremama.
            Oči su im mutne i krvave
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Oči su im mutne i krvave
              svratio MW na trening?

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Koliko je iskustva imao Sale Djordjevic kad je postao prvi plej Partizana? Ili Bodiroga kad su mu date odresene ruke u Stefanelu? Ima milion primera. Iskustvo znaci naravno ali pre svega je kod igraca vazan kvalitet, koji on moze da ima i sa 22 i sa 19 i sa 25 ili 34. Ako ga ima, ima ga. S druge strane neko moze da ima 15 godina igranja u top ekipama, a da opet nema neki extra kvalitet. Realno ne zelim da ulazim s tobom i bilo kakvu raspravu jer je komentar pre svega bezobrazan, ali guraj brate tvoje pravo. Kod mene si out....
                15 god u top ekipama,10 god El,a opet nema kvalitet da zadovolji cigansku populaciju!

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  15 god u top ekipama,10 god El,a opet nema kvalitet da zadovolji cigansku populaciju!
                  Iako si trol i ne bismo trebali ni da ti odgovaramo, ipak cu morati. Bjelica je prosle godine bio sve samo ne EL igrac. Bjelica je, ipak, usao u godine i kad tu dodas njegovu neatleticnost, mlohavost ili kako vec dobijes jednu masu koja se krece kao da ima 5 godina vise. Bjelica je bio Evroligaski igrac i nema apsolutno nikakve poente sta je ko bio, nego sta u sadasnjosti i perspektivi moze ponuditi. Na kraju krajeva, Denis Markonato je igrao EL nebrojeno godina, ima iskustva na izvoz, a i dalje je u dobroj kondiciji. Prosle godine igrao za Sasari. Je l' ga to cini pravim igračem za nas?

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Iako si trol i ne bismo trebali ni da ti odgovaramo, ipak cu morati. Bjelica je prosle godine bio sve samo ne EL igrac. Bjelica je, ipak, usao u godine i kad tu dodas njegovu neatleticnost, mlohavost ili kako vec dobijes jednu masu koja se krece kao da ima 5 godina vise. Bjelica je bio Evroligaski igrac i nema apsolutno nikakve poente sta je ko bio, nego sta u sadasnjosti i perspektivi moze ponuditi. Na kraju krajeva, Denis Markonato je igrao EL nebrojeno godina, ima iskustva na izvoz, a i dalje je u dobroj kondiciji. Prosle godine igrao za Sasari. Je l' ga to cini pravim igračem za nas?
                    Dečko, Bjelica je El igrač! Prošle i ove god! Prestanite da pljujete više. . . Mlohavost? Kakve se ovde stvari pišu

                    Comment


                    • Jedno veliko bravo za Lazu!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Jedno veliko bravo za Lazu!!!
                        Hvala[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Dečko, Bjelica je El igrač! Prošle i ove god! Prestanite da pljujete više. . . Mlohavost? Kakve se ovde stvari pišu
                          On je igrac koji igra Evroligu. Igrac koji je nekada bio potpuno ravnopravan clan rotacije dobrih Evroligasa, a ovo sto sada vidis je njegova verzija od tries' i nesto godina koja ni statisticki ni igracki ne moze da isprati danasnju Evroligu.

                          Comment


                          • Statistički da isprati El

                            Comment


                            • E moj Ico da igraju kosarku samo iskustvo i karijera nama bi i dalje igrao Rakoc. Jednostavno dodje trenutak kad se tempo vise ne moze ispratiti, i Bjelica je covek na granici. A ti kad bi jednom rekao slucajno nesto sto ima veze sa kosarkom osim da ponavljas iste neargumentovane upise gde bi nam kraj bio...

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Ama ljudi ste ste zapeli za Bjelicu.
                                Bez lljutnje jel ga vi placate iz svog džepa , ima bre ko o tome u klubu da razmislja.
                                Dajte igracima podrsku a izgledami da je to na svim forumima najteze, u modi je nalazenje dezurnog krivca
                                na koga treba siljiti onu stvar i oslobadjati se negativne energije koja se nakupi kod svakoga.
                                Pustite coveka igra kako igra, imao je i dobrih i losih momentuma ali je legitiman bio deo ekipe koja je ostvarila najveci uspeh u istoriji
                                KK Crvena zvezda.
                                Naravno da su nase pare, da nisu Coviceve ili Vuciceve?

                                Da me pogresno ne razumes, postujem te kao I vecina normalnih zvezdasa. Samo mi nije jasno kako je ovaj narod ovako moralno pao. Borili smo se protiv kkp I njihovog Sistema I misljenja kako kosarka treba da se igra. Satri sve oko sebe, nedaj I'm da zive I budi ''najbolji''.

                                Svako ko ameniju ovakav system nije bolji of onih sto predvode ovaj system. Ko aminuje,daje legimitet ovakvim stvarima koje se desavju godinama.

                                Da ne ulazim u pricu, srbin izgleda moze da popusi svaku pricu, ne mislim na tebe nego na sve kolektivno.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X