Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perkose i Trpac braco moja dobrodosli kao i moj propost za brata Šonetica dobrodoslica.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
      Zamisli mlad si, dobio si sancu da igras EL, pun energije, pun volje za dokazivanje .... Bice sve dobro, mic po mic.
      Originally posted by MannyCalavera View Post
      Cooper je dobar kreator to nema dileme, ali ujedno uzima previse shuteva da bi bio neki Jovic klon. Pogotovu spolja sta uzima je u najmanju ruku receno upitna selekcija shuta. Pogotovu shut iz driblinga je problematican gde gubi mnogo na efikasnosti. Kao catch'n'shoot je mnogo bolji ali imas problem kad imas igraca koji je toliko dominantan na lopti, da jednostavno ne moze da igra bez nje i onda je minus na parketu a ne plus. Sto se tice para, verovatno bi mogli da ga dovedemo...

      Ne kazem da on ne bi bio dobro resenje za ABA ligu i da se to osigura i sve sto ide s tim. S druge strane za EL, vidim mnogo problema kad krene tucha u nekoj od tekmi u Grckoj ili Turskoj i sl.
      Potpuno se slažem sa tobom. Pro A liga i nema neki kvalitet, sve je to društvo koje se dugo zna i vrti iz kluba u klub. Nema tu ni naznake od neke košarke koju mi peglamu u EL, sumnjam da bi i prvak Elan bio u prve 3 ABA lige.Sviđa mi se to da imaju masu mladih i talentovanih unutrasnjih igrača. Valjda zbog kolonijalne istorije u Africi i na Karibima. I oni tesko dobijaju sansu zbog amera diskutabilnih kvaliteta. Ovde je većina klubova na foru Igokea-e. Interesantno je da uopšte ne prate EL, više pažnje posvećuju razvojnoj ligi NBA. Kad ih pitam da li su čuli za Etoile Rouge de Belgrade, bledo me gledaju

      Comment


      • Ono sto je prednost Coopera jeste to sto je on najbolji dodavak upravo iz pika.

        Comment


        • Auu..sunce ti poljubim,sta je ovo karneval...i Sk dobio transfer velicina Neymar

          Ako i treba najzad i kosarka da zivne,steta sto nema malo vise i onih sa manje lepse strane brda al dobro.

          Pre svega dobro dosli.

          Onako na prvu mislim da bi trebali da otvorite posebnu temu KKCZ prelazni rok,a mislim da ce i trebati posebna tema KKCZ LIVE kad Zveda krene sa utakmicama,naravno ako planirate da se zadrzite ovde.

          Comment


          • Ajde nek' neko otvori temu za PR, ja ne smem stvarno

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Auu..sunce ti poljubim,sta je ovo karneval...i Sk dobio transfer velicina Neymar

              Ako i treba najzad i kosarka da zivne,steta sto nema malo vise i onih sa manje lepse strane brda al dobro.

              .
              Pa bas i nije neka steta

              Comment


              • Originally posted by blanco View Post
                Auu brate , sta je stranica ispisano ..
                Zadnju koju sam video je 738 ,sada vec dodjoste do 771 ..

                Ne znam ni dal sam video nekad na forumu da je na nekoj temi bilo 138 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu.

                Kakva dominacija ovog dela foruma...
                Polako, videćeš šta će biti kad legne sledeći potpis (lagani test za server), ili kad Zvezda dobije nekoga u EL...

                Dobar dan svima btw.

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Ajde nek' neko otvori temu za PR, ja ne smem stvarno

                  hqdefault.jpg

                  Comment


                  • Daba, covjek sa najvise brace na svijetu. Jugovici su mala maca

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Polako, videćeš šta će biti kad legne sledeći potpis (lagani test za server), ili kad Zvezda dobije nekoga u EL...

                      Dobar dan svima btw.
                      O bato i ti si tu

                      Ja kao vec starosedelac (tako se osecam ) ovde ti zelim dobrodoslicu

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Ajde nek' neko otvori temu za PR, ja ne smem stvarno
                        Ma otvaraj brate,da ako zavaljamo Milka nekako a i zanima me sta jos moze da nas usere
                        Jel to Nenadic i Dunava u fmp?

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                          Wat up Bubbs?

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                          wire-bubbles-johnny-banner.jpg




                          Wat up Johnny?
                          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                          Comment


                          • Originally posted by Cold187um View Post
                            Ma otvaraj brate,da ako zavaljamo Milka nekako a i zanima me sta jos moze da nas usere
                            Jel to Nenadic i Dunava u fmp?
                            Da, danas je potpisao

                            Inace napravio sam temu za FMP pa cemo o njemu tamo

                            Comment


                            • DJ je onako bas high risk high revort igrac, on ima ocigledne i vrline i mane kako igracki tako i psihicki kako sam cuo ali hajde da se drzimo igrackih odlika, DJ je manji Markus koji uz to igra po nesto i od odbrane, odlican sa ball hendlingom, ume i levo i desno, raznorazne vrste flotera runera, ulaza ispod ruke itd, dosta je brz i voli da igra mnogo pika, razigrava kompletnu ekipu, i za tako malog coveka zaista je neverovatno kako provlaci raznorazna dodavanja i pod kojim uglovima, ukljucuje kompletnu ekipu u to mada najvise voli da saradjuje sa centrom, domet za tri mu je zaista veliki, mada selekcija suta mu je dosta losa i mnogo voli da uzima suteve iz driblinga step buckove(ko je rekao Markus) kada udje u seriju u stanju je da ubaci dosta trojki, ali takodje cesce ume da udje u seriju promasaja, jos jedna mana je sto malo vise carini loptu i voli da se sve vrti oko njega, pa iz toga proizilaze i izgubljene lopte, prosle godine 4,5 po utakmici dobro jeste to islo na 11asist ali opet, u niznjem je isao na 5 izg, tako da mu se mora ograniciti bas preterana sloboda... U odbrani je dosta aktivan, odlicne latelarne kretnje, volja da je igra i dosta brze ruke pa krade uvek dosta lopti oko 2 u proseku, ono jeste da je lagan i mali pa vislji bekovi mogu lako da ga uguraju. Sve u svemu ako bi koliko toliko uspeo da se ukalupi, i prihvati neku normalnu ulogu mogao bi se dobiti vrlo dobar plej, koji je u stanju da poveze celu ekipu, ali isto tako mogao bi se dobiti neko ko ce razjebati celokupnu koncepciju i usled cega bi igra dosta trpela pa sad vredi li rizikovati ja mislim da da...

                              Comment


                              • Originally posted by abizolirni View Post
                                Daba, covjek sa najvise brace na svijetu. Jugovici su mala maca
                                široka balkanska dusa ima mesta za sve dobronamerne ljude
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X