Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve što nije ulazilo u prvoj sad se vraća.

    Comment


    • Pa da l je realno ovo ljudi moji, kao raspustena banda smo

      Comment


      • Ja ugasio. I da nas usere da se vratimo, nemam ja sta da pricam dalje o ovoj igri, pristupu i treneru. To je to. I sa kalkulisanjem u EL i glupostima, on ekipu za polu finale ABA ne moze da digne. Dobicemo mi to u BG-u, ali ja bih pre da puknemo. Ranije da ga se otarasimo.

        Comment


        • Gore nego raspustena banda, ovo je vec sramota..

          Comment


          • Hoce li opet posle dugo razgovarati u svlacionici?

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ja ugasio. I da nas usere da se vratimo, nemam ja sta da pricam dalje o ovoj igri, pristupu i treneru. To je to. I sa kalkulisanjem u EL i glupostima, on ekipu za polu finale ABA ne moze da digne. Dobicemo mi to u BG-u, ali ja bih pre da puknemo. Ranije da ga se otarasimo.
              Kakvo kalkulisanje? Klinac ima sveščicu sa akcijama i misli da je trener, ukazuje mi se a nisam Trgovčević da ako Čović nastavi da podržava ovo malo ****o da će opet Zvezdu da gledaju članovi porodice.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ocajna igra, jesu sudije mnogo lose ali veceras smo prvenstveno sami sebe pobedili. Ne znam na koju foru sa ovakvom igrom mozemo uzeti Aba ligu.
                sigpic

                Comment


                • Da mi je neko rekao da ce mi se zgaditi da gledam klub koji volim ne bi mu verovao. Nisam cele sezone pricao nista protiv Alimpijevica ali sada moram. Razumem i da nas napune dva igraca ali ne i Mornar, ne razumem ovakvu smusenost, nemanje pretstave gde se ko nalazi i gde se nalazi igrac koga cuvaS, trce nam u ledja, bez strane pomoci gde svako gleda svog igraca i to s'vremena na vreme. Jos veceras bi ga najurio. DA NIJE DAVIDOVCA I DANGUBICA NE ZNAM STA BI MOGLO DA SE VIDI OVE SEZONE A DA SE NE ZABORAVU U ROKU OD SAT VREMENA!!
                  Last edited by Svarog; 25-03-18, 20:59.

                  Comment


                  • Ok nisi ocekivao da cemo dobiti Fener a jesi li ocekivao Mornar, sramota, gubimo i u Beogradu..

                    Comment


                    • Sta li ce tek biti protiv Buducnosti ili Cedevite? Alimpijevic je najgori trener u ABA i valjda mu je ovo poslednja sezona u klubu

                      Comment


                      • Posle prve 4e tekme, najveci kvalitet je realno ponudila Cedevita.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Kakvo kalkulisanje? Klinac ima sveščicu sa akcijama i misli da je trener, ukazuje mi se a nisam Trgovčević da ako Čović nastavi da podržava ovo malo ****o da će opet Zvezdu da gledaju članovi porodice.
                          Pa otpisivanje utakmica u EL. Dopustanje da te trpaju po 30 razlike. To je uvek pogresno, rushi se mentalitet ekipe. Koncept igre los od pocetka sezone, sa veoma malo pomaka u taktici. Veoma, veoma malo. Jesu neki igraci napredovali nesto, ali tim nije, nije ni trener, ni pristup. Kazem bolje je da se pukne i da se napravi rez. Jer ako uzme ABA, nece ga oterati. Ako ga oteraju, igras Eurokup sa Dobricem, Davidovcem, Ennis, Radanov, J&J i jos poneko. Dovedes im kvalitet neki i ides da osvojis ABA sledece sezone i igras EL sa dobrim jezgrom i ispravnim pristupom. Dovedes ljudskog trenera i peglas...

                          Comment


                          • Ajde Alimpijevicu paljba, da se ne ljubimo. Koji ce ti sad biti izgovor za poraz bre??????

                            Comment


                            • Originally posted by VladaVlada View Post
                              Sta li ce tek biti protiv Buducnosti ili Cedevite? Alimpijevic je najgori trener u ABA i valjda mu je ovo poslednja sezona u klubu
                              Misliš da ćemo da prođemo Mornar?
                              Mi kako prolazi vreme izgledamo sve gore.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Pa otpisivanje utakmica u EL. Dopustanje da te trpaju po 30 razlike. To je uvek pogresno, rushi se mentalitet ekipe. Koncept igre los od pocetka sezone, sa veoma malo pomaka u taktici. Veoma, veoma malo. Jesu neki igraci napredovali nesto, ali tim nije, nije ni trener, ni pristup. Kazem bolje je da se pukne i da se napravi rez. Jer ako uzme ABA, nece ga oterati. Ako ga oteraju, igras Eurokup sa Dobricem, Davidovcem, Ennis, Radanov, J&J i jos poneko. Dovedes im kvalitet neki i ides da osvojis ABA sledece sezone i igras EL sa dobrim jezgrom i ispravnim pristupom. Dovedes ljudskog trenera i peglas...
                                Samo sto bez evrolige nemas ni dinara da razmisljas o kvalitetnim pojacanjima jer i ovo malo para sto dobijamo tada ne bi ni videli .

                                Comment

                                Working...
                                X