Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pre bih Grangera od Pullena, slični procenti šuta, Granger znatno bolji asistent. Pritom su Grangerovi procenti napravljeni u jačem takmičenju.
    Rekao bih da je Grejndžer znatno skuplji od Pulena, pa samim tim i nedostupan za nas.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Pozdrav, ekipa.

      Ja cu na dvojnu registraciju i ovde i na B92.

      Comment


      • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
        Hm, pa nema bas logike da se stedi na 1 i 5, ako negde moze da se krpi to je upravo na 4 imamo tu Jankovica, Bjelicu, Simanica, pa i Keselja.
        Pa od ovih pobrojanih samo Jankovic moze da uzima backup minute u EL na 4,Bjelica to vise ne moze da igra a Borisu smo videli prosle sezone u Istanbulu kako je djuskao.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Mozda Briante Weber? Malac je defanzivno zver, jedan od najboljih kradljivaca NCAA ikada, plus i u D-League je bio tu dobar. Fizicki veoma nadaren, nesebican i dobar kreator, slasher je. Nije pure shooter ali nije ni neko ko forsira i troshi lopte. Glavni downside mu je sto je covek imao malo coljav istorijat povreda. Inace imao je malo i NBA pozive i kad je igrao bio je dobar. Cak je na prolece u martu dobio visegodisnji ugovor sa Hornetsima ali je pre nedelju dna otpusten.

          Sto se ne okockati sa nekim ko ima NBA kvalitet ali ima i malo taj peh sa povredama. Dobar IQ, nije potroshac lopti, pass first i dace u defanzivi extra kvalitet.

          Super igrac!
          Energija, odbrana i dobar je passer. Slicnamehanika suta kao Curry ali nije blizu tog procenta. Veliki minus je da one side player posto sve ide na desnu stranu. Leva strana mu ne postoji. Za NBA mere ... Nemere za nas bio bi ubica!

          Comment


          • Originally posted by mikara92 View Post
            Izgleda da je naš novi krilni centar Markus Sloter!
            Taj je od odlaska iz Reala vise bio povredjen nego sto je igrao, mislim da je to cista glupost.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Dobrić ako već treba da se upoređuje s nekim bolje je s Dangubićem, sličniji su profil igrača.
              Očekujem od Dobrića sledeće sezone da bude hrabar, bez obzira na procente. Može zaista da bude stvarno dobar igrač, potpuno legitiman opcija u svim takmičenjima.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Pre bih Grangera od Pullena, slični procenti šuta, Granger znatno bolji asistent. Pritom su Grangerovi procenti napravljeni u jačem takmičenju.
                Da, ali Granger je i skuplji..

                Comment


                • Realno,nidje veze za Slotera.Veteran koji sigurno nije jeftin a u ozbiljnom je padu.
                  Ne znam samo sta ce da rade u Fmp sa tim silnim 5icama ako dodje Pansa posto su tu i Apic,Seslija i Djumic?

                  Comment


                  • Grendzer je bio prvi pribiljezeni pik za ovu sezonu, da se nije to desilo sto se desilo oko novca, i kasnijom totalnom rasprodajom i odlaskom Radonje, bilo je tu pored Grendzera jos zanimljivih imena
                    Posto se pristupilo rezervnoj varijanti i stvaranju novog koncepta tako i o Grendzeru ne treba vise razmisljati.

                    Comment


                    • Ako na nečije dovođenje ne bi trebalo štedeti to je za pleja, ima ona floskula da dobar plej podiže individualni kvalitet ostalih igrača. Pročitah danas da se naši najskuplji igrači plaćaju između 350k€ i 400k€, ako negde treba napraviti presedan to je za poziciju 1. Ako mu Baskonija nudi da bude backup to može takođe da bude naša komparativna prednost, bolje bi cifre imao kao startni plej i potencijalno bi dobio veću cifru sledeće godine.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Jedan komentar vezan za ovu pricu oko novca. Zvezda je prosle godine gurala sa nekih 4.5-4.7 milke evra po onome sto se objavljivalo i znalo. To naravno sadrzi i admin troskove, putovanja, organizacija itd.

                        Po predispozicijama Evrolige svaki ucesnik mora da prezentuje minimum ukupnog budzeta od 4 miliona eura da bi mogao da se takmici, tako da nece tu biti nekih preteranih usteda kao sto neki misle. Odlaskom nekih igraca koji su imali solidna primanja vec je otvoreno dosta kesha u odnosnu na minimalni budzet da moze da se napravi OK ekipa da uzme ABA i da bude respektabilna u EL. Plus dovodjenjem mladih domacih igraca i tu ima neke ustede.

                        Comment


                        • Ima uštede i da se dovede onda jedna preluda zver na pleju, druga malo jeftinija ispod obruča. Slažem se da je važnije ubosti na pleju. Ne znam da li je Skuni Pen slobodan

                          Comment


                          • Nzm ljudi vaše mišljenje ali dovođenje DJ Coopera bi bio strašan posao. Dobili bi pravu zamjenu za Jovića. Lik je mvp francuske lige, najbolji asistent francuske lige, bio je i najbolji asistent grčke lige. U zadnjoj sezoni imao je prosjek oko 11 asistencija, a daleko od toga da je slab napadač. Zaista mislim da nije skup a ubjeđen sam da je bolja opcija i od Pulena i od propalih nba igrača. Grejndžera ne računam, jer je preskup. Znam da je neko ovde o DJ Cooperu pisao da ima neki problem, ali ja potpisujem da bi ubjedljivo bio najbolja opcija na poziciji organizatora igre.

                            Comment


                            • U taj projektovani budzet ulaze svi troskovi kluba,fiktivno se vodi i koriscenje fmpovih hala za treninge,sve kategorije,budzet za igracki kadar je oko 2,5 miliona.A usteda ce biti na klupi posto je Alimpijevic znacajno jeftiniji od Dejana.

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Nzm ljudi vaše mišljenje ali dovođenje DJ Coopera bi bio strašan posao. Dobili
                                bi pravu zamjenu za Jovića. Lik je mvp francuske lige, najbolji asistent francuske lige, bio je i najbolji asistent grčke lige. U zadnjoj sezoni imao je prosjek oko 11 asistencija, a daleko od toga da je slab napadač. Zaista mislim da nije skup a ubjeđen sam da je bolja opcija i od Pulena i od propalih nba igrača. Grejndžera ne računam, jer je preskup. Znam da je neko ovde o DJ Cooperu pisao da ima neki problem, ali ja potpisujem da bi ubjedljivo bio najbolja opcija na poziciji organizatora igre.
                                Vec je potpisao za nekog, ne nam tacno za koji klub...

                                Comment

                                Working...
                                X