Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo obavili solidnu selekciju,ali ne tako dobru.Ne mozemo da nas uporedjujemo sa Partizanom jer su oni obavili KATASTROFALNU,ali npr Rasko jeste izbacio dosta njih iz prve petorke...Ali ja bih voleo Raska i Darka Milicica..Darko je strasan u odbrani i u napadu,a tu je Rasko da ga zameni 10-15 minuta....Takodje Mitrovic je odlican defanzivac,brz,skocan...Na dvojci imamo Branka,ali ne moze on iz pik en rola da brani jer VV forsira preuzimanje....Na pleju je vec manji problem imamo Nelsona i Cveleta...Problem je Vuk...

    Comment


    • Originally posted by Pobeda.. View Post
      Mi smo obavili solidnu selekciju,ali ne tako dobru.Ne mozemo da nas uporedjujemo sa Partizanom jer su oni obavili KATASTROFALNU,ali npr Rasko jeste izbacio dosta njih iz prve petorke...Ali ja bih voleo Raska i Darka Milicica..Darko je strasan u odbrani i u napadu,a tu je Rasko da ga zameni 10-15 minuta....Takodje Mitrovic je odlican defanzivac,brz,skocan...Na dvojci imamo Branka,ali ne moze on iz pik en rola da brani jer VV forsira preuzimanje....Na pleju je vec manji problem imamo Nelsona i Cveleta...Problem je Vuk...
      1. Niko ne kaze da je selekcija sve ukupno losa, ali nam treba jos koji igrac koji moze da sacuva nacrtanu ovcu.
      2. Svarno ne osecam potrebu da se poredim sa Partizanom, oni su napravili svoje greske, ali to se na nas nikako ne odnosi.
      3. Darko ce verovatno bataliti kosarku, a svakako dugo nije igrao, trebalo bi mu dugo da se vrati u ritam utakmica.
      4. Luka je sve samo ne skocan On je pametan i dobro se postavlja, ali mu je odraz smesan, a nema ni nesto duge ruke.
      5. Branko vise igra trojku ove godine, dvojka je samo kada davi protivnicke plejeve, sto je sve redje kako sezona ide.
      6. VV nista ne forsira, nego imamo tri nepokretna centra, nemas tu izbora, ili da preuzimas ili centri ostaju sami.
      7. Vuk je genijalac, ali ume da upetlja jako. Nadam se da cemo u toj ulozi ludog genija sledece godine gledati Vasu Micica.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • 1.Ok
        2.Nebitno
        3.Darko ce doci kod nas to sam ubedjen
        4.Luka je juce imao 4 skoka u napadu za 5 sekundi,protiv Vojvodine 8 skokova.
        5.To jeste..
        6.VV Forsira udvajanje..
        7.Vuk nije genijalac

        Comment


        • Originally posted by Pobeda.. View Post
          1.Ok
          2.Nebitno
          3.Darko ce doci kod nas to sam ubedjen
          4.Luka je juce imao 4 skoka u napadu za 5 sekundi,protiv Vojvodine 8 skokova.
          5.To jeste..
          6.VV Forsira udvajanje..
          7.Vuk nije genijalac
          Nemoj tako o Vuku. Ume on da pogodi neku trojku sa 8,9 metara ali u vodjenju napada je kriminalan tu nema spora.

          Comment


          • Вук је будала, најјаче ми је кад крене на оне улазе, или кад измисли неки пас из леђа нешто...али да зна да буде користан, зна, само кад би могао да копригује мало ту своју "грнијалнст" јер реално није Теодосић да сваки напад измисли неки пас, шут и сл.

            Comment




            • Kako je sada sigurno da cemo ovu pesmu slusati u crveno-belom (i crno-belom, cestitke i komsijama) Pioniru, da na miru odradimo kraj sezone, cilj je ispunjen, rastereceno napasti F4 ABA i pasteta ligu sa klincima.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sto ne bi mi i komsije igrali u Areni? Dogovorimo se lepo za top 16, pa cemo se smenjivati.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Svejedno, ovako sa Pionirom je lepsi smek.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • I to sto kazes.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • ljudi ali ipak i igokea moze prijaviti domacinstvo u drugom gradu tako da i ona moze igrati EL naravno pitanje je dali ce biti prva na kraju,ja se iskreno nadam da nece

                      Comment


                      • Ma mi idemo u EL kako god okrenes.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • http://www.telegraf.rs/sport/582749-...te-svoja-posla
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Na zvaničnom sajtu nema ništa...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Na zvaničnom sajtu nema ništa...
                              Pa jedino ako ovi smradovi nisu izmislili text
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Pedja u startnoj, cudno
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X