Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Dobro vi ste tu da se pobrinete da oživi. Ima vas Samo polako da se naviknete svi. Боги mi sad već kao starosedelac, iako je jutros nekad došao. Dok se pohvatamo i upoznamo svi.
    Bogi je tamo uz par likova sve i svja,veliki insajder i okej lik (zajebant i ponekad opali neku zagonetku u misko fazonu).
    Poziveo nam ovaj forum i clanovi jos dugo.

    Comment


    • Koja je veca? Ona sa RSB-a na B92 ili ova?

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by kbk View Post
        Nadam se da ćeš se složiti da se sa Dejom nije baš forsirala tranzicija. Ja nisam rekao da mi napuštamo jaku defanzivu, već da nemogućnost dovođenja suvog kvaliteta dovodi do toga da se više forsora neka srednja izbalansirana varijanta igre. Da bacili sve karte na defanzivce ne bismo imali načina da rešavamo pozicione napade kao prošle godine sa igračima višeg kvaliteta. I meni bi bilo najdraže da se dovode igrači skroz u oba pravca, ali je ove godine to jednostavno nemoguće.
        Ne mogu da se slozim, jer je to bila zamisao i glavni putokaz Dejanove Zvezde. Kojeg god igraca pitao, a da je igrao u Zvezdi zadnje 4 god "sta radite na treningu?". Svaki bi ti rekao isto "trcimo".
        Zvezda je trcala tranziciju, dobijala meceve u El iz tranzicije poslije ukradenih lopti i jake odbrane. I na sve to bila zategnuta i spremna. Bez dileme najspremnija ekipa u tom takmicenju.
        Ja sam o Alimpijevicu cuo toliko toga dobrog. Ovo mu je velika sansa. Vidjecemo kako ce to sve da izgleda.

        Comment


        • Nisam mogao da odbijem poziv mog starog , dobrog prijatelja Bogija.
          Last edited by mile-r; 04-08-17, 23:50.

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            Ovde bar nema onih koji tvrde da se sport ne poklapa sa visoko intelektualnom elitom.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

            maliajnstajn ?!

            Bice vremena
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Pomaže Bog braćo Cigani!
              Pozdrav za SK forumaše, modove i admine, ove izgnanike sa b92, a posebno za staru ekipu sa KKCZ.
              Nadam se da ćemo se lepo družiti.

              Comment


              • Bogi prvo napravio rusvaj tamo sa otvaranjem teme sada ovde sa egzodusom
                Kod nejga nema nista izmedju
                Nego nema nam ga Laki a rekao je da ce doci jos danas.
                A i Tito nam hvali sa njegovom grafikom
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Rodney View Post
                  Bez ikakve namere da pametujem, ono što ne bi bilo loše(realno glupost, nebitna stvar) da link koji postoji gore Forum > Košarka > Košarka pa naziv aktuelne teme se postavi i dole isto iznad ovog plavog - odgovoriti na temu - . To je moja čista navika da se na kraju stranice i poslednjeg postojećeg posta vraćam u neki drugi deo foruma.

                  Opet kažem ako je glupost, zanemarite i ne obraćajte pažnju....
                  Ja nemam nikakvu admin ili mod funkciju, ne znam koji to rad zahteva, ali pitaćemo admine. Ako ne, onda navika čini čudo. Šta je tu je.

                  Najvažnije je da ste svi dobrodošli i da imate svu slobodu i da pišete i da pitate kako starije članove tako i admine dok se ne upoznate sa forumom, a i posle.

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    maliajnstajn ?!

                    Bice vremena

                    Ne otkrivaj im u startu "domacine" iznenadjenja
                    Taj bi zednog preko vode preveo.
                    Pozdrav za ajnstajna. Da ne pomisli covek da sam skroz ozbiljan.

                    Comment


                    • Kakva je ovo invazija
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • @bledi,

                        Tebe covek vidjao samo na MU temi, sada i ovde si pustio krila .

                        Ma dobar je Akisa, ko budjav lebac

                        Mi mislili vanZemljaci ce biti problem, gle sta je ljudi?

                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by daba 67 View Post
                          Bogi prvo napravio rusvaj tamo sa otvaranjem teme sada ovde sa egzodusom
                          Kod nejga nema nista izmedju
                          Nego nema nam ga Laki a rekao je da ce doci jos danas.
                          A i Tito nam hvali sa njegovom grafikom
                          A Dravot?

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Dobro vece svima, moram da se ogradim od mojih buducih upisa obzirom da mi je ovo prva registracija na bilo kakav forum a mnoge sam citao poslednjih godina. Zvezdinu prvu utakmicu sam gledao 86` uzivo i od tad pa do danas je podrzavam ma kako ona igrala i tim imala. Vezano za sezonu koja nas ocekuje, jasno je da to nece liciti na prethodnu, za novog trenera kao i igrace potrebno je vrijeme kako bi TIM licio na masinu koja je igrala proslu sezonu. Dakle, treba imati strpljenja a kako vidim roster koji se gradi, bazira se na talentovanim, domacim igracima. Jos jednom veliki pozdrav za sve i nadam se kvalitetnim diskusijama.

                            Comment


                            • Originally posted by mile-r View Post
                              Nisam mogao da odbijem poziv mog starog , dobrog prijatelja Bogija.
                              Jesi poneo merdevine?

                              Comment


                              • Naravno i on nego dok sve pohvatam ko fali
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X