Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=miloolja;1663236]Polako sa rep ionako ste svi na 0 dok ne ispišete po 50 postova.

    Do ujutru svi novopridošli

    Comment


    • Boriša ne sme da prođe kao svojevremeno Čubrilo ili Bane Đekić, a naročito ne kao Tejić. Msilim da tu fali jedna iskra da se zapali... E sad ako je ne zapale onda jbg, opet kažem on je i dalje dete...

      Comment


      • Francuz otpao?
        Bas šteta, čini mi se da bi on bio prava miCka zver...
        Ispravite me ako grešim, bas bih volela da dođje!


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • znam sada li nisam znao da su te banovali zato sam bio u cudu
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Ne znam sta cekaju ovi gosti ima ih 89, sto se ne registruju, ili je usko grlo stvoreno pa je trenutno zastoj. Dok se naviknemo na ovu platformu, kao da sam na nekoj drugoj planeti

            Comment


            • Ako se ne varam amislim da ne Kvak na onom tamo nekadasnjem forumu je to napisao.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Treba ga baciti u vatru, pa Guduric je bio na putu za MZT i odigra dobro za mlade selekcije i desi se povreda u prvom timu(ne secam se sad tacno ko sve) i ubaci ga Radonja i ovaj se dokaze, variro jeste, pogotovo ove sezone, ali je mogla biti skroz druga prica.

                P.S. Mislim na Borisu. Prebrzo pisete.

                Comment


                • Ojha ljudi! Previse sam frishki da bih bio deo egzodusa, ali evo i mene ovde. Tamo je sve puklo.

                  Pratim Zvezdu, Evropsku kosarku uopste i NCAA. NBA ne pre playoffa

                  Comment


                  • Originally posted by kbk View Post
                    Meni se generalno sviđa pravac u kome gradimo tim. Deluje da se planira meka vrsta promene, odnlsnk da smo ukalkulisali da nećemo moći da pronađemo odgovarahuću defanzivnu snagi ove sezone, pa se fokusiramo više na igru u tranziciji. Kao problem naše defanzive vidim osobinu našeg novog trenera da konstantno iskače na piku. To implicira da centar koga dovodimo mora biti odličan defanzivac nogama sa brzim kretnjama, čitaj ovaj Francuz. Ja bih ma pleja doveo nekog ko nije čist dodavač zato što nam je i prošle sezone za nešto više falilo municije spolja. Nadam se da će bar sporadičnu ulogu dobiti Radanov, koga i po fizikalijama i po BB IQ vidim kao budućeg prvog pleja reprezentacije. Dosadašnjim potpisima sam zadovoljan, osim Kešelja zankoga mi se čini da se uprava nada da će eksplodirati kao Simon, ali nisam optimista. Deluje da će ovo biti jedna duga sezona u EL, za ABA ćemo biti klasa, opušteno..
                    Pa kako ces da igras tranziciju bez dobre defanzive?
                    Radonjic je imao viziju tima, igraca koji mu trebaju. Tim je bio doveden do automatizma, igra u odbrani prije svega.

                    Zvezda sa budzetom koji ima moze da igra samo jednu vrstu kosarke. Fizicki jako, odbrana dobra i trci tranziciju. Zvezda ne moze da igra nikako drugacije.

                    Comment


                    • Originally posted by Rodney View Post
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Polako sa rep ionako ste svi na 0 dok ne ispišete po 50 postova.
                      Do ujutru svi novopridošli
                      Haoos..jel ćete vi ovako celu noć?
                      A tek kad krene sezona i mečevi...
                      Ako, ako, ako samo napred
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by the soul assassins View Post
                        nemoj da se razbacujes, imas pravo samo na 5 komada.
                        Kad je beg bio cicija...
                        Koji ti ono bijase?
                        Daj stavite stara imena, pogubih se totalno.

                        Comment


                        • Originally posted by daba 67 View Post
                          Koji bese ti tamo
                          Izvini Dabo zaboravio sam da kvotujem tvoj post. Inače pratim tebe i ekipu od praistorije. Rukovali smo se kad je bio skup protiv Svemirka na Kališu, al davno to beše pa si me sigurno zaboravio. U međuvremenu mnogi su otišli (Stela, RWD....). Iskreno rečeno zbog tebe sam se ovde i registrovao (da ne pomisliš da imam zadnje namere - gay stop)
                          Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                          Comment


                          • Veče svima, na 92 je druženje kratko trajalo, valjda ovde potraje Forum izgleda odlično, malo zapušteno, ali to se da popraviti

                            Comment


                            • braco, ne mogu da provalim kuda se ide na gornje spratove

                              Comment


                              • Originally posted by prolup View Post
                                Veče svima, na 92 je druženje kratko trajalo, valjda ovde potraje Forum izgleda odlično, malo zapušteno, ali to se da popraviti
                                U kom smislu zapušteno? Broj postova ili izgled, šta? Dajte predloge ako želite nešto da promenite.

                                Comment

                                Working...
                                X