Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gospode sto tog Covica ne mogu da smislim!!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sad je sve direktor, predsjednik, trener i vrlo vjerovatno plej. Mnogo gadna njuska koja je uspjela da ide protiv sebe par godina, ali ne moze se iz svoje koze, sad treba sve spaliti.

      Boljelo ga je sto su zasluge pripale Radonjicu i sto ga Delije obozavaju, boli to zestoko. Sad kad uzme stvari u svoje ruke i ostvari cetiri EL pobjede.
      sigpic

      Comment


      • Oce li vise jednom ta lustracija -.-
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Gospode sto tog Covica ne mogu da smislim!!
          Zbog ?

          Comment


          • Ваадане, схваташ ли ти да је Радоњић на столу имао двогодишњи уговор и одбио?

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Zbog ?
              Zar nismo o tome vec pricali?
              U svakom slicaju nije mesto, ni vreme, a prethodni moj post moze da ti odgovori... delimicno.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sumnjam jer sam slusao Cocija sto je pricao na Pinku, a i niko ne bi ostao u klubu koji je sve rasprodao posle istorijske sezone i koji ne moze da izmiruje svoje obaveze.

                A ti mozes da vjerujes Colijevim spinovima, bice ih jos. Zato niko nece da preuzme palicu, vide s kim imaju posla, pa je novi trener amater.
                sigpic

                Comment


                • Радоњић је сам изјавио да је његова одлука. Такође ту одлуку потпуно разумем.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Zar nismo o tome vec pricali?
                    U svakom slicaju nije mesto, ni vreme, a prethodni moj post moze da ti odgovori... delimicno.
                    U startu da se razumemo i ja ga ne mirišem, ali isto tako imam 30 godina i umem da razmišljam koliko toliko svojom glavom.

                    Pre tri godine pobedi nas jedan Dario Šarić sam u Pioniru, i da ne beše baš tog Čokija, EL bi nam i dalje bio samo vlažan san, kakva crna najuspešnija sezona u istoriji i te priče, o tom Radonjiću bi se pričalo kao o treneru koji je eto izgubio u sred Beograda od jedne ispodprosečne Cibone.

                    Možemo da idemo još u rikverc, dugovi....svi od Zvezde bežali kao đavo od krsta, jedva opstali u mrtvoj ABA ligi.

                    Skače on sebi često u svoja usta, taj Čović, ali da neki cigan ne može da ga smisli to stvarno ne mogu da zamislim.

                    Druga tema je ona oko Kosova i ostalih političkih afera, nazovimo.

                    Stvarno ne kapiram, čuj uzdiže se jedan Radonjić iznad kluba, svašta.

                    Comment


                    • Prvo da ja nikoga ne teram sa teme i slično ali ovo je tema KK Crvena Zvezda. Ne KK Dejan Radonjić. Nije ok prema nama koji navijamo za Zvezdu godinama.

                      Druga stvar, Čović nema udela u vraćanju duga i njegova genijalnost. Ono bez države ne bi završili.Ono što Čović svakako zna, to je posao, to je košarka. Nema boljeg čoveka od njega. Namazan je, premazan. To da li ga gotivim ili ne, to je privatna stvar. Svakako da je jedan od jačih likova u Bg.

                      Radonjić ne može da ucenjuje Zvezdu, s druge strane mislim da nije ni pokušao. Legitimni su mu zahtevi zbog plata, ali morao je znati da je i njemu Zvezda učinila uslugu, trpela ga je.

                      Da nije trebao da ostane, oterali bi ga Čović i ekipa, ne bi ga niko zadržao od uticajnijih iz CG.

                      Ta priča da on sad može da radi šta hoće je spin. Ne može i neće, jer je pametan. Njemu je interes da ostane na tom položaju i kao vrstan političar balansira. Da ne bude da vlažim na njega, njemu najviše verujem što se tiče Zvezde. Poklapa mu se uspeh Zvezde sa ličnim interesom, tako da ne brinem.

                      Lako ćemo bez Radonjića. A jedva čekam i trener da dodje. Lagano osvajamo.

                      Ovo za Radonjića sam naveo da se ne spinuje da se Zvezda ogrešila o njega.
                      Last edited by Cassius Clay; 19-07-17, 18:27.

                      Comment


                      • Pusti ti tu priču da vraćanje dugova nije bilo njegova stvar.

                        Nešto se ne sećam da je neko hteo da sedne na čelo kolone kada se dug brojao u 8 cifara, čak neretko su ga i "ludim" nazivali.

                        Pa ljudi skinuli nam koševe sa malog Kalemegdana, grb nam bio pod zalogom, čerupanje uživo.......i sad neko od nas ima obraza da pljune po svemu. Mnogo nam je kratko sećanje, mnogo.....

                        Comment


                        • Дуг је био око 15м евра, немогуће да је вратио од својих пара или ето, јер је способан.

                          Био је тада у одличним односима с Ђиласом и верујем да је уз његову помоћ решавао неке ствари.

                          Човић је хтео још да преузме клуб одавно, али није постигао договор и тада је почео бојкот Делија ККа. Њему је то био циљ годинама вероватно.

                          Comment


                          • I je l ga mogao preuzeti u gorem momentu ?

                            Od uticaja je bio što su mnogi bivši igrači otpisali svoja potraživanja prema klubu, iz prve ruke znam da je zvao jednog bivšeg i razgovor išao ovako......zdravo, koliko ti dugujemo ? 150K. Dajem ti informaciju da ti sutra na račun leže 50k, za ostalo se pozdravi. I tako redom.....

                            Da l je to za osudu....zavisi iz kog ugla gledaš.

                            Comment


                            • Верујем да јесте тако било, а верујем да је и сада тако. Барем слично.

                              Свако ко после Звезде забоде добар уговор, вероватно отпише дуговања.

                              Comment


                              • Hehe...kad pocnu ovako da se prebrojavaju crveno-bela krvna zrnca..pa kako to da ga neki cigan zaboga ne podnosi ili te podele na ove sto navijaju godinama i ostale, jer ovi drugi navijaju od juce valjda, sta li...cirkus!

                                Pa sta ako se uhvatio onda u kostac sa Zvezdinom propascu? Bio je hvala bogu u poziciji, za razliku od drugih, svasta mogao, radio, muljao i lova mu bila dostupna nebitno cija. Da se nije mozda zbog prevelike ljubavi u sve to upustio ili zato sto je veci cigan od mene?
                                A videcemo na kraju...njegovom nekom, jer ipak je nerealno da doveka tu bude... kada se podvuce crta.

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X