Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Radonja sad brate moj, nemoj sad da nas prodaš sreće ti

    Comment


    • Micic zvani ledja o ledja a ruka led ledena, jebala te ledjna tehnika.

      Nije Radonja u principu ni kriv sto je Stimac daska. Kinzi je bas dobar veceras.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • sjajan potez micica
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Mnogo je glup Branko.

          Comment


          • Bravo za Zvezdu,tvrda utakmica.
            Last edited by Dekson; 14-01-16, 21:04.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Daj da dobijemo ovo

              A šta se Lazić pravi budala, bolje šutiraj trojku i promaši nego da ideš na ulaz i da napraviš korake

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Daj da dobijemo ovo

                A šta se Lazić pravi budala, bolje šutiraj trojku i promaši nego da ideš na ulaz i da napraviš korake
                Poslušao te i pustio trojku

                Comment


                • Ijuu što je PAO loš...
                  Mislim nije da se bunim nešto
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Radonja je moj brat.

                    Comment


                    • Konačno!

                      Comment


                      • Lazic dvocifren Mileru nije bio dan ebiga al zato Kinsi odlican i Stimac i odbrana!..Bravo momci
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisam smeo da pisem, reko da ne malerisem
                          Jeste Pao bas tragicno los, ali nasi bez ucinka Milera ovako sigurno da pobede to je malo ko ocekivao.
                          Jovic, Cirbes, Lazic , Kinzi odlican pogotovu u odbrani, a i u napadu-najbolja partija do sada.Micic odradio svoju rolu, kao i Stimac, Dangubic i Guduric, a sta reci za Simona-velika pobeda i konacno su odigrali konstantno celu utakmicu -cestitke
                          Last edited by jovan; 14-01-16, 21:13.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Prosto i jednostavno. Tako je trebalo i protiv Efesa. Fener je već prejak. Dobra partija. Čestitke igračima i treneru mada nije PAO toliko jak da se ne lažemo. Prosek. Zato i ne čudi dobra partija.

                            Comment


                            • Štimara samo da popravi bacanja i solidan bekap centar ..

                              Konačno da ne fejlujemo završnicu, plašio sam se kada smo stekli malo veću prednost ali srećom sve se dobro završilo.. Brat je Radonja nema šta

                              Comment


                              • Ma too momci, konačno

                                Dosta problema večeras sa faulima, dobro smo prošli na kraju. Kinsey životinja, definitivno treba da dobija više lopti, može on lagano da prenosi loptu jer je večeras pokazao da može igrati i sa centrom jako dobro.

                                Ali ozbiljno, ako mi želimo da nas uopšte i shvate kao jednog od kandidata za borbu za top 8, a kamoli ozbiljnog kandidata, Štimca prvom prilikom treba mjenjati. Znam da je back-up centar, ali mi imamo dva centra, vidjeli smo večeras, Štimac igra skoro čitavu zadnju četvrtinu zbog Cirbesovih faula, a ne znam gdje je gori, u napada ili u odbrani (naravno da se zna, u napadu bar položi ono što mu serviraju u reket)... Ja mislim da bi bili odbrambeno efikasniji da igramo sa 4 igrača u polju a da Štimac ostane na protivničkoj polovini

                                Comment

                                Working...
                                X