Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Može Cipi moj brat, može Alimpijević, zema, da mi završava karte mimo reda.

    Taman da ima i ja koga smrtno da branim na forumu kao što ovi Đetići brane Radonju, ko da je Dok Rivers.
    Док Риверс је преварант

    Ја бих узео Алимпијевића, шта знам, млад је, жељан доказивања и има потенцијала. Боље то него да искеширамо огромне паре за неког тренера који хоће јак тим и идемо на инстант резултат.

    Comment


    • Ne bih da se mesam u neprijateljsku temu ali moram...
      Mislim da niste svesni sta je sistem i sta je Radonja uspostavio u Zvezdi. Pogledajte bre tih 12 igraca koji su se do pre par meseci krljali sa apsolutno svakim timom u Evropi. Danga, Laza, Mitrovic, sakati plej, stranci na granici proseka itd. Bukvalno nijedna klasa, ali ih je on ukomponovao da to valja.

      Sad da napravite prvu petorku od 5 proverenih Amera, to je opet slabije od Radonjine Zvezde verujte mi.
      Nije on neka klasa od trenera i nikad nece biti, ali mislim da je mnogo zaduzio Zvezdu i njene navijace svojim pristupom i skromnom nekom pojavom. Pravi antipod olosu koji vodi klub.

      Ja bih se kao Grobar radovao i nadao da mozemo da iskoristimo ovu situaciju, ali smo bukvalno unisteni i nismo pretnja ni Megi, a ne nekom jacem.

      Nemojte samo da mi odgovarate na ovaj post sa nekom patkometrijom i poredjenjem Dejo/Dule, KKCZ/KKP. Jebe mi se za snsPartizan, ovo komentarisem kao zaljubljenik i poznavalac ove igre

      Comment


      • Ko je taj Alimijevic ?

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ko je taj Alimijevic ?

          tt sa A5 u inat Mi6
          Садашњи тренер ФМПа. Није био целу сезону ту, познат је по томе што је избацио Партизан у 1/2.

          Љубо, слажем се с тобом.

          Comment


          • Hvala na odgovoru.
            Mada ne razumem...prosle sezone nije bio u zemlji? I kada je izbacio KKP?
            Koliko ima god...mladji neki pretpostavljam?

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • Izbacio nas u polufinalu pastete.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Pa dobro sistem je jednom napravljen, napraviće se opet. Iz pogrešnog ugla se gleda na čitavu situaciju.

                Gleda se iz ugla F4, dok je gazdin ugao EL i obezbedjenje prvog mesta što će peške ostvariti. Biće to još jedna tripla. Pa će za dve tri godine opet da se proba malo jače. Ali dobrom treneru treba manje od Radonje. Dovoljna je sezona i po da se malo uhoda. A nekim trenerima, kao što je Žeka Srbenda, nije dovoljno ni toliko, već da ubode roster jedne godine i da ima najplaćenije igrače svake. To je sudbina.

                Ovaj iz FMP-a nedorastao zadatku i neozbiljno je. Mislim da nije ni opcija, tačnije 7. opcija je.

                Ljudi kukaju hteli na f4. Idioti. Pa Fener sa preplaćenim trenerom i igračima jedva osvoji, CSKA, jedva, to je ekvivalent našem odlasku na F4. Više verujem da ćemo osvojiti ako dodjemo na F4, nego da ćemo doći u skorije vreme.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Не разумем како мислиш да смо неозбиљан клуб?
                  Ode i Bolden, egzodus i bukvalno. Ja ne pamtim ovakav raspad jednog kluba. Ili neka se fino prodaju nekom, eno Dogus oce da udje u Hrvatsku kosarku s parama ili ako su drzavni projekat neka drzava obezbijedi to sto je obecano i potpisano, a to su plate igracima i treneru i da barem mogu jebeni kostur da zadrze duze od godinu dana, cus mene kostur, barem pet igraca. Ako to ne mogu neka razvijaju skolu i da znas na cemu si. Posto drzava u kojoj je po rijecima premijera, predsjednika i buduceg vjerovatno patrijarha sve sjajno, nikad vise para bilo nije onda je bas nejasno kako se ovo desava. Ovo je uzas, ostati bez kompletne ekipe i trenera posle istorijske sezone, to nije neozbiljan klub, to je kljuc u bravu klub. Sad ide gradjenje tima oko Cokijevih stranaca, Pulena vjerovatno, on mu je vlazni san, a znamo koliko ga je Radonja cijenio. Sad moze da glumi serifa i radi ono u cemu je najbolji, spali sve do temelja.
                  sigpic

                  Comment


                  • To je to, složio bih se i s Ljubom. Zaboravite klanja s Realom i Cska gdje se u BG limitiraju na 65-70 poena. Zaboravite i napade koji se primarno zasnivaju na centralnom pnr, kontrolisanu igru, vraća se vrijeme Rakočevića, Jeretina i ostalih. Kreće šenlučenje Čovića s igračima a onda njihovo na terenu, neka propast zvanično otpočne.

                    Comment


                    • Neka zvezda dovede Moku Slavnica on ce znati kako,to je pravi covjek.

                      Comment


                      • Najpametnija odluka je da Boldena prodaju, zato je i potpisao ugovor da zarade neke pare od odstete.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Neka zvezda dovede Moku Slavnica on ce znati kako,to je pravi covjek.
                          Najveći ljakse u istoriji čovečanstva taj Moka. A i neće njega, pljuvao on nešto da ovo nije "ona" Zvezda, valjda nisu ga hteli u upravu, pa revolt.

                          Originally posted by Mrkela View Post
                          Najpametnija odluka je da Boldena prodaju, zato je i potpisao ugovor da zarade neke pare od odstete.
                          Slažem se, ume Čoki sa šuškama.

                          Mnogo me nerviraju ovi navijači Radonjića, otišao Slameni i sad kataklizma sveta....doći će novi trener, novi igrači i opet će Zvezda biti prva, uglavnom je uvek i bila.
                          A o F4 pričati u zemlji u kojoj je prosek plate 330e je dosita glupo. Možemo mi da mlatimo praznu slamu itd. prodaja igrača je realnost da bi se opstalo.

                          Comment


                          • Мени је нејасно, ми да смо задржали Радоњића и цео тим, опет постоји и више него реална шанса да не би ушли у ТОП8, камоли Ф4 и титула.

                            ЦСКА толико трошио годинама, па тек прошле сезоне узеше.

                            Comment


                            • Sest trenera odbilo Cokija, dolazi poslednja opcija, Alimpijevic. Dijete bez radnog iskustva maltene da sjedne na klupu Evroligasa
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X