Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezdaši najpovršniji navijači na svetu. Kad ide, pravimo heroja, kad malo ne ide, ili kad 15 god ne ide, seremo po svemu i guramo sami sebe u treću ligu. Npr prodaja braće Ilić u Man City za 5,5 miliona ne posmatra se isto kad bi Zvezda imala kontinuitet u titulama, u fudbalu, i sada. Sada je to katastrofa. A to što može da se ispostavi da nisu neki talenti i plate za 2 god jednog samo 3 milke koje sig nećemo odbiti, to ništa.

    Radonjić je imao milion mana. Jednostavno prošle godine je dobijao na sistem, na kontinuitet. Imao je rupa ogromnih. Strazbur i Neptunas tipa serije po 20-0... Nije znao kad da traži tajm. Zato nema veću platu. Blatu se to ne dešava. Može voditi Ljetuvos Ritas ill tako neki tim, možda neke špance jer ga sralo protiv njih, Bilbao neki. To mu je max.

    Comment


    • Niko ni da pomene da je u timu imao najtalentovanijeg juniora, sad plaćen 1.2m + 20%, ne pratim te košarkaške transfere, ali to meni "bum", a i pored toga isti mu igrao nekada i jedva 15 minuta po meču, nekada i manje.

      Za mlade igrače je Radonjić smrt, a Zvezda samo od istih može da živi.

      Pobeda sine, pročitaj još jednom moj post vezan za deo "odbrana/napad" pa ponovo prokomentariši, vidim da si daleko od poente.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Zvezdaši najpovršniji navijači na svetu. Kad ide, pravimo heroja, kad malo ne ide, ili kad 15 god ne ide, seremo po svemu i guramo sami sebe u treću ligu. Npr prodaja braće Ilić u Man City za 5,5 miliona ne posmatra se isto kad bi Zvezda imala kontinuitet u titulama, u fudbalu, i sada. Sada je to katastrofa. A to što može da se ispostavi da nisu neki talenti i plate za 2 god jednog samo 3 milke koje sig nećemo odbiti, to ništa.

        Radonjić je imao milion mana. Jednostavno prošle godine je dobijao na sistem, na kontinuitet. Imao je rupa ogromnih. Strazbur i Neptunas tipa serije po 20-0... Nije znao kad da traži tajm. Zato nema veću platu. Blatu se to ne dešava. Može voditi Ljetuvos Ritas ill tako neki tim, možda neke špance jer ga sralo protiv njih, Bilbao neki. To mu je max.
        Дарушафака-Ефес 79-84, Дарушафака водила целу утакмицу, једно време преко 10 поена разлике, изгубила на крају, последњу четвртину -12.

        Емпорио Армани-Дарушафака 89-87, у 26. минуту утакмице Дарушафака је водила 23 разлике и изгубила меч на крају. Не дешава се Блату, како да не.

        Јер га срало против њих
        Из кола у коло човек добијао награду за најбољег тренера, остали тренери широм Европе га хвалили, али овде неко напише да га сере против Шпанаца.

        Originally posted by Brajkula View Post
        Niko ni da pomene da je u timu imao najtalentovanijeg juniora, sad plaćen 1.2m + 20%, ne pratim te košarkaške transfere, ali to meni "bum", a i pored toga isti mu igrao nekada i jedva 15 minuta po meču, nekada i manje.

        Za mlade igrače je Radonjić smrt, a Zvezda samo od istih može da živi.

        Pobeda sine, pročitaj još jednom moj post vezan za deo "odbrana/napad" pa ponovo prokomentariši, vidim da si daleko od poente.
        2017. финале ЕЛ, Олимпиакос дао 64 поена.
        2015. финале ЕЛ, Олимпиакос дао 59 поена.
        2013. финале ЕЛ, Реал дао 88 поена.
        2012. финале ЕЛ, ЦСКА дао 61 поен.

        Утакмице где су се играли продужетке нисам писао, на 3/4 финала, поражена екипа је дала веома мали број поена. Тако да се вратим на твој пост, пошто тврдиш да нисам схватио поенту, нису играли да дају више поена него су спустили ове друге на низак број поена.

        За младе играче није смрт, али његов индивидуални рад с бековима није добар, али није ни смрт.

        Comment


        • I uvek je osvajala ekipa koja je tokom sezone igrala da postigne više poena od drugih, akcenat bacaju ka napadu, više nego kao odbrani, za razliku od nas poslednje tri godine gde su napadi znali često da se svedu na "Daj Mileru loptu pa šta uradi", ili kad nam zatvore pik, ne možemo gore da se spojimo.

          Opet ponavljam, hvala Radonjiću na svemu, zaradiće i tih 180k negde u inostranstvu, a mi ćemo biti Zvezda i dalje, nećemo se ugasiti.

          Prijatno.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            I uvek je osvajala ekipa koja je tokom sezone igrala da postigne više poena od drugih, akcenat bacaju ka napadu, više nego kao odbrani, za razliku od nas poslednje tri godine gde su napadi znali često da se svedu na "Daj Mileru loptu pa šta uradi", ili kad nam zatvore pik, ne možemo gore da se spojimo.

            Opet ponavljam, hvala Radonjiću na svemu, zaradiće i tih 180k negde u inostranstvu, a mi ćemo biti Zvezda i dalje, nećemo se ugasiti.

            Prijatno.
            И опет нетачно, Олимпијакос је био познат по чврстој одбрани, а у нападу дај Спанулису да решава. Тако су освојили 2 ЕЛ за редом.

            Опет, не мораш мени да причаш ово да се нећемо угасити, ја нигде нисам писао као да је смак света што је отишао.

            Само једно питање ако можеш да ми одговориш, је л' мислиш да би нас неки други тренер боље водио у ЕЛ, тј. забележио бољи резултат и који би то тренер могао да буде?

            Comment


            • Pa ti si se na mene nadovezao, ne ja na tebe, oko gašenja.

              Diskutabilno je, svaki trener ima svoju selekciju, možda da, možda ne.....Sale Obradović je moj pik iz prve ruke, ako si pri tom mislio na trenere sa našeg govornog područja.

              Slažem se za Oly.

              Comment


              • Било који тренер, но небитно, и ја се слажем за Салета. Дефинитивно бих волео да једног дана дође за тренера.

                Comment


                • Gurović Milan jedan je Gurović Milan. Iako Čiča nema znanje za to, umro bih od sreće. To je moj prvi pik. Jbg da su mogli ranije da ga najure Boža bi bio trener peške. Sad ima drugu funkciju.

                  Radonjiću svaka čast ali svi znamo da neće imati neku karijeru. Niko ga neće toliko trpeti. Posle Cibone meni je 0 bio, nisad se ne može do kraja iskupiti. Da nije bilo tog istog Čove popušili bi EL pa bi imao Radonja kontinuitet u EK a Partizan bi i dalje verovatno mazao oči o instituciji i to. Igrom slučaja, kao što sam pisao pre x godina, otišla je institucija u zaborav prve godine bez EL.

                  Samo je Čova malo namazaniji igrač. Imamo FMP u prvoj ligi, to nam ni neko sa milionima ne bi doneo, razvojn tim u regionalnoj ligi. Tako da rlx.
                  Last edited by Cassius Clay; 16-07-17, 21:42.

                  Comment


                  • Чича је СНС.

                    Comment


                    • Čiča je SNS od kad SNS postoji. Al Čiča je ciganštura kakva se jednom radja. Ja bih mu dao šansu. Kad je mogao Radonjić, može i Čiča. Samo sad su visoka očekivanja. Ko god došao ljudi će izmišljati toplu vodu. Pokupio bih Kinzija peške, pukao pare za pleja i centra ogromne i ostalo krpi mladima.

                      Videćemo.

                      Comment


                      • Svi ozbiljniji treneri odbijaju ovaj neozbiljni klub, tako da ce biti Alimpijevic. Kakav ce to da bude autoritet za strance, a nece sigurno ni dozvoljavati da mu se Cole mijesa u posao

                        Pravice Radonjica od blata. Cus mene pravice, vec ga Delije prave.
                        sigpic

                        Comment


                        • Не разумем како мислиш да смо неозбиљан клуб?
                          Last edited by Победа; 17-07-17, 19:24.

                          Comment


                          • Delije ko je su pisale "Bila prva ili ne, naša želja je da Grof ostane"... Toliko. Iako sam poreklom iz CG, voleo bih da zaobidjemo crnogorca na poziciji trenera narednih x godina.

                            Jebem ti klub u kome uspeh kluba zavisi od trenera. Aj da je 10-15 godina pa da kažeš kako sad, ovako, lagano.

                            A odakle info da niko neće u Zvezdu?

                            Očekujte neočekivano.

                            Comment


                            • Е Уроше, прича се да долази Јововић, помоћник Радоњићу био у Будућности, касније главни тренер.

                              Comment


                              • Može Cipi moj brat, može Alimpijević, zema, da mi završava karte mimo reda.

                                Taman da ima i ja koga smrtno da branim na forumu kao što ovi Đetići brane Radonju, ko da je Dok Rivers.

                                Comment

                                Working...
                                X