Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šut za 3 mu je glavna mana koliko vidim i voli ulaziti pod koš i nabacivati floutere, kontrola lopte vrhunska i dobar pregled igre što je za nas od velikog značaja da ne gubimo na kvalitetu dok Jović odmara. Biće vjerovatno i kombinovanja petorke s Jovićem, vidjećemo na šta će to ličiti. Pošto je veliki radnik u pitanju ne sumnjam da će se uklopiti, zadovoljan sam.

    Comment


    • Ako su ga doveli za ove pare obrnuli su igricu. Kuk toliko uzima.
      sigpic

      Comment


      • Ako su ga uopšte i doveli. Gledam zvaničnu i nema ništa

        Comment


        • Nekada moja veliki fantazi nada, imao solidne cifre prve sezone u Milvokiju koji jeste tada bio jedna od najgorih ekipa.Kud ne udjoh te godine u PO, samo je p4p1 imao vise bodova od mene u toj H2H Points ligi.

          Raduljica mu je bio saigrac u sezoni 2013/14.

          Comment


          • Čekam da ga vidim na delu, ali volim ovakve igrače. Deluje mi racionalno, taman da se uklopi u sistem. Još ako je radnik...

            Sad centar kad bi došao... iako bi svi neke zveri defanzivne, ja bi nekog Jokić Burusis fazon igrača. A to naravno ne postoji

            Comment


            • Ma ovaj play je super meni,a centar daj nekog samo da nema drvene ruke

              Comment


              • Postoji li ikakva sanse da se dovede Hadadi? Kakav je ono dominator, a igra u jbn Iranu
                sigpic

                Comment


                • Hadidi ima ozbiljnu platu .Ne verujem da smo mi platezno mocni da to ispratimo ...
                  Jedna od opcija je Trevor Mbakve za centra ..

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Postoji li ikakva sanse da se dovede Hadadi? Kakav je ono dominator, a igra u jbn Iranu
                    Ne znam ja nemam,te insajdere,mozda ljuba90 zna,on je za ovog Voltersa pisao pre nedelju dana
                    A Hadadi jeste pojava ,gledao sam ga na Azijskom sampionatu
                    A i koliko znam placaju i tamo korektno mislim na Liban,Koreju Iran plus on je tamo bog,znam jer mi jedan drug igrao u Jordanu pre par godina
                    Ne znam koliko bi bio zainteresovan da dolazi i za koju cifru

                    Comment


                    • Steta sto ga necemo videti u timu vec protiv barse. Nadam se da cemo uzeti nekog solidnog centra pogledajte Stimaru brata sta radi po Turskoj to nisu istine

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ako su ga uopšte i doveli. Gledam zvaničnu i nema ništa
                        http://www.kkcrvenazvezda.rs/nejt-vo...4-10-2016.html
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • A Erceg, je li on bez tima i dalje?
                          sigpic

                          Comment


                          • Bez al tesko da ce on kod covica

                            Comment


                            • Ne znam istoriju sa Covicem da budem iskren, ali ja dalje od njega ne bih trazio
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa Erceg je vise krilni centar. Jedan pravi ubica pod kosem bi nam odlicno seo
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X