Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grobar, jbg. Pošteno sa njegove strane.

    Comment


    • Nije ni bilo ozbiljnog razgovora o prelasku jer se naredne sezone mora okretati sve oko njega, jasno je da to u Zvezdi ne bi moglo. Brzo će u NBA.

      Comment


      • Slično nešto sam napisao u ovoj temi http://www.sportklub.info/forum/show...49#post1523149 .

        S tim da se sa tobom ne slažem da nije bilo ozbiljnog razgovora, bilo je, nije prošlo i eto. U ostalom jasno je ko dan da Zvezda ništa ne bi dobila od jednogodišnjeg razvijanja igrača za Memfis.

        I da, Zagorac, je otac košarke, ali sam lično mišljenja da je transfer Milutinova u ovoj fazi prelaznog roka primarni posao za upravu.

        Comment


        • Nije bilo da su sjeli i dogovarali uslove. Miško nije zainteresovan da dijeli top talente sa Zvezdom i Partizanom, zato je i napravio ekipu da se najbolji igrači razvijaju i direktno odlaze u NBA ili top klubove u Evropi. Nama dopadnu Dangube i slični.

          Comment


          • Pa nije baš tako, Bobija Marjanovića nam je dao nako iste sezone u ABA kao što ju je Jokić pre odlaska u NBA.

            Videćemo šta će nam naredno leto doneti sa Jaramazom, mada cenim da on nije kalibar za NBA, u najboljem slučaju neki prosečan Euroligaš, tipa Laboral.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              I da, Zagorac, je otac košarke, ali sam lično mišljenja da je transfer Milutinova u ovoj fazi prelaznog roka primarni posao za upravu.
              Usrecili biste sa sa njim...

              Comment


              • Marjanović je bio propao, sjeti se da je njegovu prvu sezonu u Zvezdi Katić bio prvi centar. Problem je što se s njim ne smiješ posvađati jer drži tržište i moraš se uzdati da će nam prebaciti nekog dobrog stranca.

                Comment


                • Originally posted by Batman View Post
                  Usrecili biste sa sa njim...
                  Pa na tržištu nemamo boljeg dostupnog. U ostalom mišljenja sam da je kakav god da je igrač, za Štimca je doktor, a ne tako davno kada je "izlazio" iz Partizana su ga proglašavali za najtalentovanijeg centra Evrope, ako se ne varam....pa ne može majku mu da za godinu dana zaboravi da igra košarku...plus domaći igrač, otvara nam se mesto za strance na nižim pozicijama.

                  Originally posted by notorious View Post
                  Marjanović je bio propao, sjeti se da je njegovu prvu sezonu u Zvezdi Katić bio prvi centar. Problem je što se s njim ne smiješ posvađati jer drži tržište i moraš se uzdati da će nam prebaciti nekog dobrog stranca.
                  Kakav god da je bio, bio je MVP ABA lige. Brzo se adaptirao i gledaj sada gde je.....u ostalom neće Miška ukenjati svaki put kao što mu se to desilo sa Jokićem kod koga je sve ukazivalo da će ići tokom kojim i priča ide...

                  Comment


                  • Sreća samo što mi imamo ugovor sa Aranitovićem i nismo njega u potpunosti prepustili Mišku u ruke.

                    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Pa na tržištu nemamo boljeg dostupnog. U ostalom mišljenja sam da je kakav god da je igrač, za Štimca je doktor, a ne tako davno kada je "izlazio" iz Partizana su ga proglašavali za najtalentovanijeg centra Evrope, ako se ne varam....pa ne može majku mu da za godinu dana zaboravi da igra košarku...plus domaći igrač, otvara nam se mesto za strance na nižim pozicijama.
                      Ne znam za sta su ga proglasavali, ali covek mislim da jos uvek nije u karijeri odigrao utakmicu na kojoj je da kazes ono bas "razbio", u smislu da je ubacio 25 poena, uhvatio 10 lopti i izdominirao. Kada Dule nije uspeo za tri godine da od njega napravi igraca, tesko da se moze nesto ocekivati od njega u buducnosti.

                      Opet kazem, mislim da bi Zvezda njegovim angazovanjem dosta izgubila i bila bi miljama daleko od nekog kvaliteta koji je donosio Cirbes i pre toga Bobi. Kontam da Zvezda ima para, a uz to je sacuvan trener i kostur ekipe, i da moze sebi priustiti nekog kvalitetnijeg stranca na pociji 5, koliko god ona bila deficitarna. Milutinov je potpuni promasaj. Stimac, kakav god da je, decko bar unosi energiju i gine za svaku loptu, daje uvek svoj maksimum, a ovaj to nema. To koliko je pametan i kako gleda na stvari pokazao je pre nekoliko dana kada je odbio bukvalno pa zagarantovano mesto (posle Bobijevog odustajanja) u reprezentaciji na olimpijskim igrama.

                      Mnogi su se rugali i smejali Duletu kada je govorio da mu je jako vazno da je igrac pre svega dobar i pametan covek pa tek onda igrac. A ovaj je pajser...Zato mislim da bi Zvezda samo sebe unazadila njegovim dovodjenjem. Svaki drugi centar u evroligi bi ga izuo iz patika, ali bukvalno, a vi ste navikli poslednjih par godina da imate kvalitet u reketu (kao i Partizan do skora), tako da...kapiras sta hocu da kazem.

                      Comment


                      • Cirbes provaljen u drugom delu sezone, čim su sprečili pik sa Jovićem, Cirbes je nestao, nije on baš kvalitet koliko se misli.

                        Milutinov bi bio apgrejd u odnosu na Cirbesa, ne ide se u Oly tek tako.

                        Druga je stvar što su navijači Partizana ostrašćeni u vezi Milutinova pa o njemu sve najgore.

                        Comment


                        • Milutinov najbolje da ode u Megu kod Miloja, ako ga on ne opravi ne znam ko ce.Velike zasluge idu Miloju zato sto je Bobiju oziveo karijeru, a i deo zasluga mu ide za Cirbesa posto je sa njim radio individualne treninge preko leta.Zna on sa centrima, doduse on je bio centar zarobljen u telu trojke.

                          Comment


                          • Nas "pulen"za sledecu sezonu
                            http://www.eurohoops.net/featured/27...-for-two-years
                            sigpic

                            Comment


                            • Super igrač, daj Bože iz više razloga, a jedan od njih je taj da Micića nećemo dogodine gledati u našem dresu

                              Comment


                              • Ma odlican,nesto sam mislio da je mator,al 26 god.tamanica,nece biti potrebe za neko posebno prilagodjavanje ,pionir i arena mu ko druga kuca,koliko puta je igrao protiv nas i grobara...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X