Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Lazic i Simon za rotaciju ne mogu biti losi. Lazic defazivno a Simon trojkama.
    Niti je Lazić toliko dobar u odbrani koliko svi pričaju, niti Simonović doprinosi igri zbog tih trojki.

    Svi nekako Branka guraju sa riječima da je strašan defanzivac, možda zato što je odbrana njegova najbolja osobina, ali i ona je ustvari jako loša. Više je naložen i u stavu da igra neku jaku odbranu, nego što ju u stvari igra. Glup igrač koji rijetko kad čita situaciju oko sebe u odbrani.

    Simonoviću sam svaki put čestitao i zahvalio na trojkama, ali mi je više preko glave da nas kupuje sa tih nekoliko trojki, a ovamo da igra neki iole bolji igrač umjesto njega u odbrani (još ako se potrefi sa njegovim fizičkim predispozicijama), mi ne bi uopšte ni došli u poziciju da nam trebaju njegove trojke. U odbrani užas, očaj, u napadu juče ulazi u reket, oko njuega niko, otvoreno polaganje iznad njega, on naskače i dodaje u korner, nije ni pogledao koš. Osim naskoka za tri i lošeg prodora uz čeonu, on u napadu nema treću funkciju. Čak ni njegovi blokovi nisu učinkoviti.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Haha hvala na slučajnom

        Nemamo mi šta da jurimo sledeće godine od rezultata, mnogo če biti teže. Zato treba ići na pravljenje igrača i prodaju i profit koji će držati klub u stabilnosti. Znači Aranitović, Simanić obavezno.
        Ne treba nam Zagorac, guramo našu decu, i zveri od stranaca na 2/3 i 5. Plus Jović naravno na 1, Kinzi ako ostane na 2. Sad je vreme za Simanića i Aranitovića da steknu iskustvo, polovnjaci kao Lazić i Simonović nam ne trebaju. Klinci imaju malo novca platu, zato ostatak popuniti nekim zverima kao Dilejni itd.
        Last edited by Cassius Clay; 10-06-16, 16:33.

        Comment


        • Miller i zvanično u Makabiju. Najbolji stranac koji je do sada igrao u Zvedzi, i to odigrao je nešto više od pola sezone. Ovako se vraća karijera na noge, od sad ne može silaznom putanjom.

          Comment


          • Skuni Pen pa ostali, ostalo od mlađih dana.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Haha hvala na slučajnom

              Nemamo mi šta da jurimo sledeće godine od rezultata, mnogo če biti teže. Zato treba ići na pravljenje igrača i prodaju i profit koji će držati klub u stabilnosti. Znači Aranitović, Simanić obavezno.
              Ne treba nam Zagorac, guramo našu decu, i zveri od stranaca na 2/3 i 5. Plus Jović naravno na 1, Kinzi ako ostane na 2. Sad je vreme za Simanića i Aranitovića da steknu iskustvo, polovnjaci kao Lazić i Simonović nam ne trebaju. Klinci imaju malo novca platu, zato ostatak popuniti nekim zverima kao Dilejni itd.
              Pitanje je da li je Aranitović nešto više od prosjeka (po meni nije), još je i sklon povredama. Zagorac je pod moranje ako se ukaže šansa i potpiše višegodišnji ugovor, top igrač u najavi. On, Simanić i Gudurić, svakako i Lazarevića treba ubaciti u prvi tim, bolje on nego Simonovića da gledam.

              Comment


              • S obzirom da kombinuju Mega i FMP i Mega će proći u ABA ali dobićemo i mi nešto bolju situaciju sigurno.

                Comment




                • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala majstore za sve i srećno u Maccabiju.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Koja je debilčina Anđus. Kaže Radonjič pogodio jer Gudurić nije igrao poslednju pred kraj. Kaže brat zakasnio Gudurić u razvoju sa 24-5 godina. Magare od Anđusa ne zna da dečko ima 20-21 godinu.

                      Comment


                      • Radonjic odbio poziv Laborala.
                        B92
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Nije još to gotovo....navodno igrač neće kod nas.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Nije još to gotovo....navodno igrač neće kod nas.
                                Sad i ja vidim,produzio je ugovor sa Megom.

                                Comment

                                Working...
                                X