Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa utoliko gore ako su takvi luzeri, a ti pri tom jos imas kolosalnu sansu i ne koristis je.
    Last edited by miloolja; 14-04-16, 20:18.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Najgore mi dodje sto smo izgubili na ovakav nacin, da je to bila neka izradjena akcija i sut pa i da razumem, ali ovako covek ne zna sta je hteo sa onakvim napadom.
      sigpic

      Comment


      • Ne može ništa specijalno da nam se zameri na ovoj utakmici.
        Odigrali smo, dali skoro svoj maksimum.
        Međutim ne vredi.
        Da l' je treb'o napad na Jovića, il' je on treb'o da šutne a ne da budu koraci.
        To je sve u domenu šta bi bilo kad bi bilo.
        Šteta.
        Pružila nam se skoro jedinstvena prilika da izjednačimo seriju na 1:1,
        i da seriju dovedemo u Beograd za potencijalnu odluku, odnosno sigurne 2 utakmice kod nas.

        Znači ne vredi.
        CSKA i kad je pritisnut i kada ne igra najbolje, i kada je ovo ili ono, presuđuje
        i njihovo iskustvo u odnosu na naše neveliko iskustvo, njihovi skuplji igrači, ili sreća, ili sve to zajedno.
        Tako to nažalost biva.
        Ne znam da l' sam besan. Mislim da i nisam.
        Nemam na koga baš da budem toliko ljut.
        Slušam sad demagogiju na SK, Kuzmanović i Kovačić.
        OK, u reedu je to. Nismo izgubili 20-30 razlike kako Fener upropaštava Real.
        Ali to je 0:2. Ne igra se na koš razliku.
        Učinili smo mnogo na ovoj utakmici, CSKA nam se nudio kao na tacni,
        ali nije bilo dovoljno da izbegnemo peti uzastopni poraz u Evroligi, i najvažnije da seriju izjednačimo,
        i kao što sam rekao dovedemo 2 utakmice u Beograd, koje bi mogle biti odlučujuće.
        Ovako, nažalost, mislim da im je ovaj poraz gore došao nego da su demolirani 20 razlike,
        što ne znači da nam se to neće desiti u 3. utakmici u Beogradu.
        Pre početka serije nije bilo puno optimista, da možemo izbaciti CSKA, nisam bio ni ja među njima,
        ali naprosto bolju igru i poklone od znatno jače ekipe moraš oberučke da prihvatiš, ili ćemo ovu
        veoma uspešnu Evroligašku sezonu završiti sa šest uzastopnih poraza.

        Comment


        • Nevjerovatno...Umalo da drknemo ekipu bezobrazno bogatu ekipu CSKA ,svelo se na jedan jedini napad sa ekipom za koju se prognoziralo da ce nas nabiti 20 30....Ne znam,u vecem dijelu meca smo vodili....Teo im pravi razliku,.De kolo samo neka je zdravo..Simonovic i Lazic bili dobri sa Stimcem neprepoznatljivim u pojedinim trenucima...OVo je nevjerovatno...tuga..Poraz vrijedan ponosa!
          Last edited by Duka; 14-04-16, 20:37.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Najgore mi dodje sto smo izgubili na ovakav nacin, da je to bila neka izradjena akcija i sut pa i da razumem, ali ovako covek ne zna sta je hteo sa onakvim napadom.
            Ja sam da Miler ili Kinzi uzmu zadnji napad....da...al nije nelogicno da i Stefan uzme,igrao je dobro,pogadjao..Nije bas da je uzaasno da uzme zadnji napad....
            Ovako odigrati do poslenjeg sekunda protiv CSKA u Moskvi...pa to je ono dje ocemo da budemo...


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • @Duka Ma nije meni problem sto je Jovic zavrsavao akciju iako bi vise voleo da se islo na Milera ili Kinzija, nego sto je na onaj nacin odigran zadnji napad gde se Jovic zabija prema reketu i pri tome pravi korake, suvise je citav napad bio statican i uplasen. Sigurno smo mogli i morali bolje da organizujemo zadnji napad.
              U svakom slucaju ovaj poraz je vredan ponosa, i svaka im cast na ovako odigranoj utakmici.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Ja sam da Miler ili Kinzi uzmu zadnji napad....da...al nije nelogicno da i Stefan uzme,igrao je dobro,pogadjao..Nije bas da je uzaasno da uzme zadnji napad....
                Ovako odigrati do poslenjeg sekunda protiv CSKA u Moskvi...pa to je ono dje ocemo da budemo...
                Lako je sad pričati, ali meni je najlogičnije bilo da zadnji napad ide preko centra pa ili je koš ili faul.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Screenshot_2016-04-15-15-42-17.jpg

                  Izvinjavam se za rezulaluciju. Ali Jovic na instgramu.

                  Jbg buraz daleko od toga da si ti najviše kriv. No ti bar imaš onu stvar da kažeš izvini.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Zasto bi Jovic morao bilo kome da se izvinjava? Ili ostali?
                    sigpic

                    Comment


                    • Generalno ne mora niko od igraca . No svaka čast njemu što se oseća tako da mora. Kao da je on kriv za poraz.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Dekson View Post
                        Lako je sad pričati, ali meni je najlogičnije bilo da zadnji napad ide preko centra pa ili je koš ili faul.
                        Zadnji napad na centra je skoro neizvodljiv. Centar treba izboriti poziciju, treba mu doturiti loptu i tek onda on mora odigrati 1 na 1 ako ga ne udvoje, na faul zaboravi. Sve ovo važi u uslovima u kojima imamo centra koji to može, a nemamo.

                        Comment


                        • Ja bih dao Kinziju najpre. Miler je mnogo trapav ponekad, mislim da bi usrao. Kinzara je lisac, on bi mogao možda da izbori poziciju za šut za 2 neki laganiji.

                          Comment


                          • Na osnovu pokazanaog u ova dva meča top8 faze niko iz kluba nije zaslužio pljuvanje, pa ni famozni Radonja (misli se samo na odigrani dvomeč), jer jednostavno bolje od toga ne može, moramo biti realni.

                            Comment


                            • Mora dupli

                              Comment


                              • Ne moze, a ima sut za pobedu. Pa najbolje bi bilo da smo dali loptu Teu i rekli sutni na svoj kos.

                                Simon juce ubacuje frizidere u drugoj cetvrtini, i trecoj i cetvrtoj mu ne naprave ni jedan otvoreni sut vec guraj u 3coj na Cirbesa, a u 4toj ne kapiram sta su igrali u 4toj.

                                5ti poraz za redom. A da se ne lazemo CSKS nije igrala nista spec. DC nista spec, Teo nas jeste pokidao prvu juce bio onako i pored toga ne moze da nacrta postenu akciju.

                                Samo me zanima zasto se jebeno zadovoljavamo mrvicama?!
                                Zasto je toliko specijalan top8 protiv CSKA?! A mogli smo da igramo sa laksim protivnikom?! Sta uspeh je sto nas nisu nakantali u top8?! Kako nije zasluzio pljuvanje evo ti Micic i Lazic?! Ovaj prvi je debil, a ovaj drugi konstantno pravi lose faulove. Danguba juce dobija 3 licni u 5 minuta prve cetvrtina. Stimara korisniji od Cirbesa u obe tekme. kako je to moguce?! Ono u cemu si najbolji (PnR) ti ne prolazi juce sa dva najjaca igraca, nego moraju Kinsi i Miler da ga igraju!?
                                Imali smo ruku na srce "najlaksu"grupu za prolazak i nikada "losije" protivnike u grupi. I umesto da izbegnemo najgore da sami odlucujemo, mi sto kaze Kari, skinemo gace u zadnje 3 tekme i dodje nam CSKA. Koji igra u drugoj brzini. Jel znate na koliko poena su im bili centri u kladionici!? A koliko su nam ubacili u dve tekme.

                                A da ne pricam da smo trebali jos prosle godine da igramo top8.

                                Nemam ja sta da zamerim Jovicu na akciji. Apsolutno nista. Akicja ko akcija je bila losa. Tj nije se znalo da li se ide na kontakt, na dva, na tri, sta se radi tacno?! "To je radonjina prica kreni na akciju ali ako ne moze idi na rogeve"
                                Ima oscilacije decko, ali je duplo bolji od ovog drugog.
                                Last edited by l1m4r; 15-04-16, 16:56.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X