Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam vas zaboravio momci, samo sam juce bio toliko odvaljen(i spavao neka tri sata) da mi je bilo mrsko da sklopim kilometarski post.Da krenemo redom.

    Originally posted by Indigo View Post
    Ja stvarno ne znam šta ti pišeš više čoveče. Čuj Kari ne bi bio upgrade u odnosu na ovo stvorenje. Konstantno već, mesecima, podržavaš Radonju iz meni nekih nepoznatih razloga. Sa veoma dobrom ekipom za naše prostore neozbiljno bi bilo očekivati išta manje od osvajanja ABA lige. Kažem veoma dobrom, ne i odličnom. A on gubi od Cedevite posle izgubljene prednosti.
    Niko ne očekuje od njega da dobije Fenrbahce, Real, Cska... ali druže kada ti imaš 15 poena prednosti i četiri ili pet puta ti se desi da to prokockaš i izgubiš u poslednjem napadu nikako igrači ne mogu biti krivi. Očajna raspodela minuta, forsiranje cepanice Lazica i poltorna Simonovica, šablonski poziconirani napadi... i tako sve u krug, ništa novo u igri.

    Ja sam za to da on ide. Eto ti ga nek dodje umesto Dzikića pa uživajte u bravurama Crnogorskog maga košarke.
    Koga bi mogao u ovom delu sezone da zamenis Radonjom?Druga stvar je kada je kraj sezone i kada stvarno na papiru imas boljih trenerskih opcija, a tu je vec problem Misko posto je on Radonjicev agent koji bi dobio otkaz samo u slucaju neuspeha.Kada bi Covic otpustio Radonju na kraju sezone, to bi vam sa igracke strane vise stetilo nego koristilo.Mislis stvarno da biste prosli bolje bez njega ko god da dodje?Ako nesto ljudi tesko da ce da shvate, to je da smo i u kosarci imamo gubitnicki mentalitet samo je to manje izrazeno nego u fudbalu gde smo teski balvani.Takvih ispustanja prednosti pogotovo u Evropi sto mozemo da vidimo u primeru FMP-a i Hemofarma ima na pretek.Uopste nije dobro resenje menjati trenere kao carape.Kada bih razmisljao sa takvih rezonom, svakog trenera bih smenjivao u svim sportovima koji pratim.Niste svesni da mozete gore da prodjete od Radonje u ovom trenutku.Pesic je dve sezone podbacio, karijera mu je u padu samo sto to niko nece da prizna.

    Dzikic je precenjen, dok je Radonjic potcenjen.Zna Dzikic puno, ali postoje sigurno razlozi zasto nije uspeo do sada.Cak i ako napravi nesto zapazeno nece se on dugo zadrzati u Partizanu.

    Originally posted by Brajkula View Post
    Nije da Dule nije probao preko, ali se nekako brže vratio nego što je otišao....jbg samo u pkk je moglo da bude on taj koji se pita, dok i ovima u pkk nije dokurčilo. Mada ima tu dosta i drugog teksta...

    Što se Obradovića i Pešića tiče, ako ti je pandan ova sezona ni Obradoviću baš ne cvetaju ruže ove sezone, gubi on dosta mečeva tamo. Mada i tim mu je nako, Kikanović na centru npr.

    Inače, meni je ovo prva sezona da je Svetislav flopovao u Evropi.
    Imao je on ponuda iz Spanije kao i svi igraci(recimo Novica) koji su opet sa jedne strane cekali jos jednu sezonu da eksplodiraju kako bi uboli jaci ugovor.Novica recimo da je otisao godinu ranije otisao bi u neki Montepaski ili Unikahu.Da ne davim vise, Dule moze da prodje kod ekipa koje prave zvezde nikako da bude trener koji ce moci da se nosi sa tim zvezdama i zbog toga je njegov angazman trajao kratko.To je vise stvar koliko bi ga druge uprave mogle da ga ispostuju, a i svake sezone kada je ostajao je sigurno mislio da moze da izvuce bolje rezultate sledece sezone+ako se ne varam je imao bas finu platu.

    To je najvise i posledica toga ko igra Evroligu, siguran sam da bi Obradovic bolje iskoristio potencijal ove ekipe.Pesic je u padu u poslednje 2-3 sezone, pecaljka u ruke pa neka peca u Rajni, Dunavu ili bilo gde sto mu donosi dusevni mir.Vece su sanse da ce da upeca grgeca nego sto ce uspeti njegovu trenersku karijeru da ''ozivi''.

    Druga, i prosle godine se par puta obrukao.Pukli od Poljaka sto ih je kostalo top 16 faze, mucili se sa Olimpijom u poluraspadnutom stanju da bi ih Valensija razvalila.Sve mi je pocelo da mi smrdi jos pretprosle sezone kada Dule zamalo da ga dobije dva puta.Zreo je za penziju.Imao sam ja bas visoko misljenje o njemu do pretprosle sezone, ali od tada ne opravdava svoju reputaciju a ljudi ga i dalje vrednuju kao trenera zbog nekih ranijih uspeha.

    Comment


    • Dobro odigrana treća četvrtina, napravili smo pred poslednja 10 minuta 13 razlike. Ajde sada neka izgubimo i ovo ako možemo..

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Dobro odigrana treća četvrtina, napravili smo pred poslednja 10 minuta 13 razlike. Ajde sada neka izgubimo i ovo ako možemo..
        Umalo da pogodis

        Spoiler
        Vazna je pobeda
        Last edited by jovan; 11-01-16, 19:04.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Bitna je pobjeda ali me zabrinjava sto nam se previse cesto desava da zakomplikujemo dobijen mec...na nasu srecu veceras smo se izvukli

          Comment


          • Kakav brat.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Sjajna pobeda. Pali se mašina. Idemo po Top 8! Bravo Radonjiću podrška za upravu danas sam uradio Dejovu sliku i okačio na zid. Odmah pored Čovićeve. Širimo ljubav!!!! DO POBEDE SVAKU SLEDEĆU PROTIV VELIKANA EVROPSKIH !!!!

              Comment


              • ahahhahah Nastavlja se duel Duka vs Uroš

                Comment


                • Nikako, Duka je najveći brat i najveći kralj ovde. Nego se zabrinem kad ga nema pa moram malo da ga pecnem. Najviše volim njegove postove

                  Comment


                  • Ti rece neces vise pisati dok se ne smjeni trener,ili je mozda smijenjen a ja to ne znam
                    Samo hrabro Dejane Radonjicu i ekipo..idemo do sloma Panatinaikosa u Atini,sestostrukog prvaka Evrope


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne, prekršio sam svoja pravila. Shvatio sam svoje greške. Nego reci ti nama, ali iskreno sad, je l ti dođe Radonja nešto i poznaješ li ga? I ako možeš da navedeš koji su po tebi njegovi najveći trenerski kvaliteti, što se tiče igre i postavke? Sad se ne zajeb, hoću da čujem tvoje mišljenje, pa možda nam i kažeš nešto što nismo opazili i videli.

                      Comment


                      • Zasto covjek troluje i do kad....
                        Posto si kazao da neces vise pisati na ovoj temi dok se ne smijeni trener,pa evo nije proslo puno,evo tebe opet,nazire se zakljucak da nisi bas dosledan,da nisi bas sklon baratanju istine,tako da automatski gubis kredibilitet i tezinu upisa,jer volis lagati i pricati stvari koje nisu ni tacne ni logicne i slicno...Ja cu te sad fino zamoliti da prestanes sa tim podrugljivim pitanjima,evo fino za pocetak...

                        Sjutra cetvrtak 20:15 u Atini...ako Bog da,da slavimo .
                        Last edited by Duka; 13-01-16, 08:48.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja mislim da ovaj Simonović plaća Čoviću samo da bi igrao. Zaista ne vidim ni jedan razlog zbog čega bi takav nekoristan igrač imao toliku minutažu. Kinzi, Gudurić dele minutažu da bi Simonović igrao. A možda trenerski mag Radonjić vidi nešto u njemu što mi obični smrtnici ne vidimo...

                          Comment


                          • Posle nekoliko utakmica Micica kod nas , moram da kazem nesto.
                            Generalno dolaskom Vase , ti u neku ruku gubis dva igraca .
                            Prvi je Jovic koji je pokazao da moze biti prvi plej , sa dobrom ulogom kao organizator igre (iako je vidljivo da dosta forsira Cirbesa ,kao uostalom cela ekipa ,ali je dobrano popravio nasu igru u napadu ,u odnosu na pocetku sezone ) ,a drugo gubis Rebica koji je pokazao da moze biti dobra opcija pre svega u sutu .
                            Ovako Jovic sada ima smanjenu minutazu , da bi se uveo Micic , a Rebic je sada gotovo i izgubio te neke svoje minute koje je svojim partijama u prvom delu sezone itekako zasluzio.

                            Micic kao igrac , organizator igre nije los , ali mnogo carini loptu ,a i mislim da nam je on bio bolja opcija na leto nego li sada.
                            Jer dolaskom Kinzija , mogao bi i Gudura da dobije u nekoj varijanti u petorci Guduric,Lazic/Rebic,Kinzi,Miller,Cirbes , tu ulogu primarnog pleja ,gde bi dobili jos vecu kretnju medju bekovima ,a bili bi opasni i u sutu.

                            Ovako sa Micicem i Jovicem ti imas dva skoro identicna igraca kada je napad u pitanju , obojica vole loptu ,tad su najproduktivniji , obojica vole da vrte pik sto je zastitni znak Zvezde prosle i ove sezone , kada je opcija spustanje na centra propalo , obojica nisu dobri suteri spolja , tako da meni se nije svidelo dovodjenje Micica ,jer vec posedujes igraca slicnih karakteristika ali koji je daleko bolji defanzivac , a takodje time vise govorimo da ne verujemo Rebicu koji je evo tri sezone ovde.

                            Comment


                            • A šta bi sa Mekelom? :-) otišao za dž? Ili uštedeli. Sofo promašaj, Mekel promašaj, Nastić promašaj, Tompson promašaj, Simonović promašaj, Štimac balvan, Micič nepotreban, bolje Rebron da igra. Sad su nagomilani Simonović, Dangubić, Gudurić. Smešan rad uprave ove godine. Kinzi došao u sred sezone, dok se uigra i ako uđe u formu. Jedino je Miler pogodak. I to kakav. Izvukao sezonu. Dečko ima 20+ tekmu koju poželi. Očajan rad i bez taktike. Gomilanje. Ne može na pola sezone da ti bude neuigranost jedini izgovor. Tako da nije sve Radonjić kriv jer sumnjam da se on pita za dolaske o odlaske. I onda priča o Willu za malu decu. Da su hteli to testitali bi ga čim je došao. A on nije malouman da duva čim je došao. Katastrofa. Eto. Bravo Mileru, Joviću, Rebiću, Guduriću i Cirbesu. Cirbes i Miler kad imaju ok dan mogu kombinovano i 40+ i naravno da oni vuku.

                              Plus što mladi igrači propadaju i ne igrajj u aba. Kad ode Aranitović i Simanić kad ode videćemo. Koja im je perspektiva? Da sede na klupi kao Reba beba?
                              Last edited by Cassius Clay; 13-01-16, 20:08.

                              Comment


                              • Pojača su totalni promašaj, osim Milera. Za Kinzija cemo videti. Ipak to ne umanjuje činjenicu da imamo dunstera za trenera. Mi imamo odličnog Guduru, a ipak gledamo Simonovića i Lazića. Simonović je odigrao par dobrih šuterskih utakmica , a od kad je potpisao ugovor do kraja sezone totalno je beskoristan igrač. Smešno je kako ga svi prolaze u odbrani a o napadu zaista ne treba trošiti reči. Lazić nije ni L od prošle godine. Odbrana mu je loša a u napadu siluje do besvesti. Ali opet kao i Simonović ima više minuta od Guduriča.Videćemo koliko će Kinzi dobijati minuta. Biće mnogo teško odbraniti ABU.

                                Comment

                                Working...
                                X