Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg.

    Comment


    • Dal je realno da ti Jovic zavrsava napad. Mrs
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ubi nas Jovic,ne mogu da vjerujem

        Comment


        • Bravo Zvezdo, bravo, bravo Zvezdo !!!!

          Comment


          • Odo na štrik.

            Bastia out.

            Comment


            • I sada će Duka i kompanija da mi dodju sa pričom kidali smo.

              Jebo nas Radonja. Jebe mi se za top8. Svede se za na jedan napad. Jednu akciju i ne možemo mi zo. Necu da se zadovoljim sa top8. Necu. Jednostavno necu.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Šteta, odlična igra falilo malo sreće
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • To je taj strasni CSKA koji ce sve 20 razlike dobije. Ako ovi luzeri osvoje EL moze slobodno da se gasi kosarka u Evropi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jebem ti moj život raspali više

                    Comment


                    • Nemoj Vladane.. nemoj da si Aki sada.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        To je taj strasni CSKA koji ce sve 20 razlike dobije. Ako ovi luzeri osvoje EL moze slobodno da se gasi kosarka u Evropi.
                        Svakome je jasno da Zeljko ili osvaja ili gubi EL. Preslisace svog pomocnika na F4.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tačno nemam nikakve snage ni energije da se jadam i pitam, zašto Jović da rješava utakmicu pored Kinseya i Millera...

                          Comment


                          • Šteta, velika šteta. Kakvu priliku za pobjedu su samo ispustili. Valjda će uspijeti dobiti barem jednu utakmicu u Beogradu.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Steta steta,Lako je sad praviti se pametan al ja bi uvek ranije zavrsavao akcije ,da ostane vremena za faul ako se omasi kad je vec pola kosa samo zaostaka..Morao Jovic bolje kako god
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                To je taj strasni CSKA koji ce sve 20 razlike dobije. Ako ovi luzeri osvoje EL moze slobodno da se gasi kosarka u Evropi.
                                Nece oni ni osvojiti.
                                Jeste znatna otezavajuca okolnost za Zelimira sto Veseli nece do kraja sezone igrati, ali opet je on tu favorit. Pa tek onda svi ostali.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X