Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno,ali kad ovako ozbiljno odigras...onda se mijenja sve...vidi samo kako nas je sakatio..govnar odvratni!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Sve je pocelo od onih 3 bacanja Neki faul nad Hajnsom za 2+1 i mnogo toga,ali opet,ozbiljno smo dobri za sada protiv dzinovskog protivnika..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Cirbes mora da proradi,opao je u formi bas se vidi,time i cela ekipa,sa njim bi sad i vodili poluvreme,De Colo ce krenuti kad tad,i treba ga onda ceckati faulovima,sad u drugom navijam sa se pojavi uzivo kvota bilo koja na CSKA,onda znam da smo bas u igri
        sigpic

        Comment


        • Jbt kako volim ovog Duku..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • E Micić kad ne bi prodao koju loptu...Koliko samo faula u napadu nije svirano CSK
            Last edited by Dekson; 12-04-16, 19:37.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Pakuj se Micicu i polako put Nemacke.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Sudije me strasno nerviraju danas.

                A Teo je bas danas nasao ovako da igra.
                Last edited by srdjan_sl; 12-04-16, 19:43.
                sigpic

                Comment


                • Odigrala Zvezda za respekt.
                  CSK i nije baš toliki gigant, kad im treba pomoć sudija.
                  Teo da odigra 70% od ovoga za reprezentaciju biće super.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Ozbiljno odigran 1 mec...Micic i sudije su doprinjele ,da Rusi veceras uzmu 1:0,sto je svakako bilo i realno..ali kako se utakmica odvijala,vidjelo se da se moze igrati...Svaka cast Zvezdo...Em se nismo obrukali,kako se mislilo,em je billo dosta dobrih stvari..Ponosni smo na ovu generaciju.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Sve je ovo okej. Da raščistimo nešto, ovakvog Tea večeras ne može zaustaviti ni defensive team of tha year. Pustimo šut (8/10+3/3ft) i 6 asistencija, on se večeras sprdao sa odbranom, radio šta hoće i kad hoće, kao na basketu. Još jednom pokazao kakva je glava što se košarke tiče, gledam ga već dvije-tri sezone redovno u EL i ne prestaje me iznenađivati kakve odluke donosi u kako sitnom vremenu i šta sve može da vidi na terenu i izvede.

                      Želim prvo naglasiti da smo igrali bez Gudurića koji nam je zlatna koka u ovakvim utakmicama što se rotacije tiče. On je taj koji treba da popuni onih 10-ak minuta kada se Kinsey odmara i ustvari pridonese igri(posebno u ovakvoj utakmici kada zavisimo od šuta koji nas ide), a ne da Lazić ulazi i pokazuje svoj arsenal raznovrsnih finti i trzaja u ćošku prije spuštanja lopte na centra. Tu smo izgubili baš, baš mnogo.

                      Jović postaje sterilan, večeras su ga pojeli. Imao je ona dva šuta u trećoj četvrtini za tri pa ga više nisu toliko puštali na šutu kao u prvom poluvremenu, ali brate, mislio sam da je ono što je radio u regularnoj sezoni i na početku top 16 bilo baš ekstra, čak sam ga jednom na moju sramotu usporedio sa mini-Teodosićem. Plej bez driblinga, šuta i 'finish'-a, ne ide to. A i odbrana koja mu je inače na nivou je večeras bila nula pošto ga je Teo izdominirao, a kada je Dangubić stao na njega, dominirao ga je De Colo.

                      Radonjićeva dugogodišnja taktika "spusti loptu na centra" blijedi i drago mi je što guramo ovako dugo i dobro a da igramo bez centra. Ni u top 16 fazi Cirbesa nije bilo nigdje, baš nigdje. I ona dva-tri lijevoruka horoga koja dobije po utakmici promaši. Štimara večeras pokazao i dokazao da se od jeftinog p'n'r-a u utakmicama protiv lošijih protivnika ne da živjeti. Pojeli su ga u reketu, kičmu mu prelomili. I Kinsey je večeras bio slab, dodouše jeste da je zaradio dva, a zatim i treći i četvrti faul prilično rano, u odbrani je bio solidan, ali u napadu i on sterilan. Da mi je da dobije malo veću slbodu, uzme loptu u svoje ruke i počne on da vodi napad, kad god je to radio, mi smo dobro prolazili. Micić je večeras bio ustvari jako solidan, ono odbrane što je igrao na Teu, to je malo(više) griješio, ali napadači je bio okej, osim onog šuta sa 9 metara na 9 sekundi do kraj napada.

                      Doktor Miller na nivou ranga takmičenja.


                      Sve u svemu, ovako mali zaostatak je više plod loše igre CSKA nego naše magije. Ali biće ovo dobro ako u Areni sa Gudurom budemo igrali slično.
                      Last edited by Bastia33; 12-04-16, 21:30.

                      Comment


                      • Gudura otputovao za Moskvu
                        www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                        Comment


                        • Super, bas je falio sinoc.

                          Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • http://www.srbijadanas.com/clanak/kr...deo-14-04-2016

                            Sta reci na ovo..koju posluku porati..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Covic da zaposli Akija!!!!
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Kad su sudije u pitanju, uvijek da ih pljujem, voljan sam.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X