Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ej dodji na novi basketsim www.basketsim.com.
    Igrica jos nije zavrsena ali bice soon - a i treba na vreme da se zauzmu pozicije
    Za sada su omogucene glavne opcije : transferi ( jos uvek se ne placaju plate pa moze neograniceno da se trguje ), treninzi (kupovina coacha) i naravno tekme /taktika, youth academy itd ...

    Comment


    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

      Comment


      • Stvarno kada se sjetim ovog busa i Sofoa, i hajpa na onom media dan za Evroligu kad su se prvi put sastali Mekel, Sofo i Thompson, i pogledam gdje smo sad, auu...

        Comment


        • Sto razlike.

          Comment


          • Kako sramotno igramo, naduse nas momci, ispadaju nasi kao deca. Luka kada je usao oni su naduli prednost, sve preko njega isli, vidi se da nije bas spreman skroz.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma daj ubace nam ljudi 52 poena za poluvreme, baš bruka.

              Comment


              • Sramotan pristup ,otaljavaju bukvalno,sto bar ne igraju klinari,nije mi jasno..Aj sad kao ono ocekujemo da odgovorimo u utorak,al k...moj da odgovorimo,opusteno ide serija od 5 poraza
                sigpic

                Comment


                • Samo sipaj ne pitaj...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Radonja da se izvini za ovu sramotu, kao i ceo tim.

                    Comment


                    • Iako nema neki takmičarski značaj, u utakmicu su trebali ući korektno, prvo zbog sebe pa onda i zbog navijača.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Sta mislite, (ne daj boze) da je ova utakmica imala takmicarski znacaj, kakav bi razvoj situacije bio?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Vidi ove niko se nije oznojio od ovih nasih. Kako bi im ruke polomio. Kao frižidere da bacaju
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Sta mislite, (ne daj boze) da je ova utakmica imala takmicarski znacaj, kakav bi razvoj situacije bio?
                            Lose za moje zdravlje
                            Al mislim da bilo gusto prepostavljam slicno kao u polufinalu,al tad smo i blago rastereceni bili sto nam je pomoglo,ne znam mislim da bi se usrali i izgubili i tesnom finisu..
                            sigpic

                            Comment


                            • I neka se nisu oznojili, znojili su se oni kad je trebalo...
                              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                              Comment


                              • Bez zezanja.

                                Poslednje tri EL utakmice.
                                @ Krasnodar -24
                                vs Darušafaka -19
                                @ Cedevita -21
                                prošli u play - off.

                                Respect !

                                Malaga sija punim sjajem.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 08-04-16, 19:58.

                                Comment

                                Working...
                                X