Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obezbedili višegodišnju dominaciju. Jer ti igrači koji budu hteli da igraju u Zvezdi neće hteti ni u jednom drugom timi sa ovih prostora. Već vidim neki bruka dobar roster

    Comment


    • Jaqenu se ispunila zelja, Stimac je u malom plusu.

      Comment


      • Aoooo,sta napravismo sinoc Nismo ni svjesni koliko ovo samo znaci,nemjerljivo..Brutalna sezona ce tek da se ocekuje,mislim na sledecu ,a vec ovu evo imamo iz snova...Roster ce tek da bude magican..svjesni nismo sta smo donjeli sinoc


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • http://www.srbijadanas.com/clanak/al...deo-23-03-2016


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Opet smo tanki u defanzivnom skoku
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Nabiše nam koš razliku samo takvu, teško će biti za 3. mesto.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Ok je sve ovo, nije se ni očekivala pobjeda u gostima kod Lokomotive. Bilo bi fino da su uspjeli zadržati poen-prednost iz Beograda, za svaki slučaj. Sad na odmor i da uzmemo treće mjesto, ovu utakmicu nema smisla, niti vrijedi komentarisati.

                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                Comment


                • Efes,Pao,Unikaha,2 puta Cedevita..najgore sto je iz Zagreba odma u Krasnodar..jbg,nije se ocekivalo...Ocekivao sam sinoc Darusafaku da drkne zeceve,al nista,kako tup nacin da se izgubi utakmica Provukose se! Nadamo se da ce Efes u zadnjem kolu kresnuti zelene,i samim tim sa trece pozicije otici u 1/4 ..Ocekujem rutinu protiv Turaka i Hrvata .


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • E to je sada jebena situacija za Zvezdu, jer moze vrlo lako da se desi da se dobiju obe preostale utakmice i da se ipak bude cetvrti.
                    A onda na CSK. Opet je to veliki uspeh, proci i drugu grupnu fazu i uci u top 8, ali kada se vec stiglo dotle treba teziti ka jos vecem. Preko CSK bi to bilo, skoro pa nemoguca misija, dok sa treceg mesta bi sanse bile mnogo bolje.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      E to je sada jebena situacija za Zvezdu, jer moze vrlo lako da se desi da se dobiju obe preostale utakmice i da se ipak bude cetvrti.
                      A onda na CSK. Opet je to veliki uspeh, proci i drugu grupnu fazu i uci u top 8, ali kada se vec stiglo dotle treba teziti ka jos vecem. Preko CSK bi to bilo, skoro pa nemoguca misija, dok sa treceg mesta bi sanse bile mnogo bolje.
                      Postoje šanse i da CSKA bude drugi, što ne bi bilo loše ako je Zvezda 4., poslednja 2 kola kreću kalkulacije
                      Last edited by Dekson; 25-03-16, 09:25.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Laboral je dobio Bareslonu, i ima isti skor kao i CSK. Mislim 8-4, ali losiji je u medjusobnim susretima, tako da ima sansu, ali mora da dobije obe do kraja i da se nada da ce CSK izgubiti jednu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • http://www.eurohoops.net/top-lists/217714


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cestitke Zvezdi za top 8
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Tog Tompsona otpustili i Turci, kažu nikad goreg igrača u klubu nisu imali.

                                Comment

                                Working...
                                X