Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O RADONJA SVEMOĆNI !!!! O RADONJA......

    Comment


    • Ne valja Radonjić sada? Ne valja ni Zirbes?
      Valjaće kad se prođe u 1/4 Euroleague.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Možemo mi da dođemo i na F4 Euroleague,
        ali dok je Svinjiša bio na klupi Partizana,
        taj nije propuštao priliku da nas odelje u svakoj prilici,
        kad su bili znatno bolji od nas.

        Kad je bio Uvalin, ne znam jesmo li ih ijednom dobili.
        E, oni u ovoj sezoni liče na nas sa Uvalinom.
        Toliko smo jači od njih.
        Na papiru.

        Mi, Zvezda moramo da ih deljemo svaki, ali svaki put kad smo od njih za klasu jači.
        Jer oni nisu propustili priliku da to nama učine.

        Pa su pred prethodni derbi puštali one pobede od preko 40 razlike.

        E, zbog toga uvek i u svakoj prilici moramo da ih dobijamo.

        Comment


        • To se zna. Radonja je žena jedna najobičnija koja se usere pred svako polufinale. Čovek ima prejak tim. A slažem se, taman otišli i na F4, što nisi kup uzeo majstore, kad nema dileme da imaš dva puta jači tim. Stvarno sramota za Radonju nejakog. Sve je on kriv, sve. Ne može motor da se upali kad zupčanici ne rade

          Comment


          • Cestitke Partizanu, zasluzena pobeda. Dzikic odrzao cas kosarke Jadonjicu. Jos jednom je pokazao da je o od trenera, i da samo na individulani kvalitet pojedinih igraca mi dobijamo ove sezone utakmice. Neverovatno mi je da igraci CZ ulaze u derbi nemotivisano, da igraci Partizana nikad slabiji nas odvale od zivota dva puta za redom na cistu napaljenost i motivaciju. Sramota, sramota. Najveca bruka i sramota . Pa ti Covicu drzi i dalje Jadonjica za trenera i vec sad se oprostimo od EL sledece sezone. Negde sam procitala da je neko rekao da je prosla sezona bila incident, i to je tacno. Mi sa ovakvim pristupom i ovakvim netrenerom nemamo sta da trazimo . Partizan se sa Dzikicem preporodio a mi izgledamo ko oni na pocetku sezone sa Bozicem. Najvise me boli ta nezainteresovanost igranja derbija , kao da je utakmica ista ko i svaka. Celu ekipu (osim Kinzija) treba da je sramota sto su dva puta za redom igrali derbi kao preko neceg....sramota. Cedevita ce odvaliti Partizan u zadnjem kolu i onda nas u polufinalu. I to znaci dovidjenja EL .

            Comment


            • Zasto su tako neozbiljni,zasto zasto???? Pa i oni navijaju za Zvezdu i oni su Delije....zasto onako tuzan pristup...ozbiljan razgovor pod hitno!!! pi u picku materinu,zasto takva kurcobolja..Cirbes Miler,zasto!! Micic,ma necu da cujem za njega bre od juna,uvjek isti..bjez bre u Bajern,mrs tamo !
              Popricati sa igracima i mozda shvate vaznost postojanja u klubu


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Nikako ovaj poraz ne sme da se zaboravi i nikako ne smeju da se vade na Evroligu!
                Nikad jadniju Zvezdu nisam gledao. Čak i kada su nas guzili ranije imali smo časti i obraza, sada ni to.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  To se zna. Radonja je žena jedna najobičnija koja se usere pred svako polufinale. Čovek ima prejak tim. A slažem se, taman otišli i na F4, što nisi kup uzeo majstore, kad nema dileme da imaš dva puta jači tim. Stvarno sramota za Radonju nejakog. Sve je on kriv, sve. Ne može motor da se upali kad zupčanici ne rade
                  sta ce ti trener za Koprivicu,Milutinovica..bre,vidi mju skookove,vidi sve...ono je zalosno da je onolika kurcobolja,ono je bruka


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Nema sile da vas mozemo dobiti tri meca u seriji, na jedan mec mozemo da vas iznenadimo ali pre ili kasnije bi kvalitet na vasoj strani dosao do izrazaja.Ako nesto treba najvise da vas zabrine, onda je to kada imate veci pritisak sut vam stane.I dalje ne sumnjam puno u vas za Evroligu, posto cete ipak biti malo rasterecenije u odnosu na PAO i Efes koje bi mogao da ubije pritisak kao vas sinoc, problem je u tome kada se vi nadjete u njihovoj poziciji, a na vase mesto dodju recimo Cedevita(ili sinoc Partizan).Ne samo to, mentalitet u ovom sportu(bilo koji klub) kao i u rukometu(gde vazimo za teske luzere) je skoro pa isti.Jedina je razlika u tome sto poneki put slavimo na gostovanjima ali je sustina ista.Van domaceg terena vecinu neizvesnih zarsnica gubimo, na domacem terenu uz pomoc publike lomimo sve psihicke barijere koje su pred nama i dolazimo do vaznih pobeda a isto tako se lako okliznemo na gostovanjima na koja bi trebali da slavimo.

                    Dve najvaznije stvari u kosarci su forma i pritisak.Za pritisak sam manje-vise objasnio.Radonja je prosle godine ubo sa tempiranjem forme, zrtvovao je Evroligu kako bi njegova ekipa dostigla vrhunac kada je PO ABA lige u cemu je uspeo jer kako ste tada odigrali obe serije niste bili ni priblizno dobri do kraja sezone i od pocetka prosle godine.Pretprosle sezone je malo omasio sa tim, dok ove godine i Cedevita i Zvezda ce u sledecih par nedelja da budu u konkurenciji za top8 tako da nema nikakve potrebe da i ove sezone zrtvuje top8 Evrolige, tim pre sto ste dobro poceli i sto e glavni konkurent dok god je u konkurenciji nece da popusta sa formom.Uostalom prosle sezone je konkurencija bila jaca nego sto je ove sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      sta ce ti trener za Koprivicu,Milutinovica..bre,vidi mju skookove,vidi sve...ono je zalosno da je onolika kurcobolja,ono je bruka
                      Moram li da ti crtam da Džikić ima ekipu Zvezde a Radonjić Partizana da bi bilo jahanje 40 razlike.?Moram li da ti crtam da na psihičkoj pripremi i uopšte pripremi tvoj ljubimac greši? Nedostatak motivacije nije krivica igrača. A evo vidiš ulogu trenera i kako se sve menja kad dođe Džikić umesto Božića. Košarku i druge sportove si samo gledao i igrao rekreativno, nemaš ti pojma sa životom, evo ja ću da ti kažem. Možeš se ljutiti, kukati, traži ban, veze nemaš. Gledaj i uživaj, nemoj da preispituješ ništa, no no. Svaljivanje odgovornosti na druge, po tvojim postovima mogu da te pročitam kao knjigu. Aj što nema kod Grofa kurcobolje??? Možda smo trebali Lalata da ostavimo? Ili Dostanić je jeftiniji. Glupa priča i neočekivan rezultat samo za laike. ( koji ne prate Radonjin rad)Za mene potpuno očekivan. Čestitke Partizanu još jednom, lavovski su igrali iako sam gledao malo prvog poluvremena. Taj tvoj Jadonja akciju u napadu ne ume da organizuje. Jadni najjadniji, uplašeno izgubljen zec, Zeka.

                      Rićma, ovakve ekipe kao Partizan se dobijaju posle EL sa 70% mogućnosti. Ovo je Zeka Radonje poklon
                      Last edited by Cassius Clay; 21-02-16, 15:07.

                      Comment


                      • Imao je Dzikic prosle godine mrlju, kao veliki favorit izgubio od Tajfuna.Veci kiks nego ono sto je dopustila jucerasnji poraz.Mada opet malo je to teze porediti, zato sto kada se igra na jedan mec sve je moguce dok kada igras seriju kvalitet dolazi do izrazaja.Uz to kad je vodio Ljetuvos Ritas nije mogao nijednom da pobedi Zalgiris.Jedna stvar je kada vodis underdoga, a drugi kada ti je tim favorit na papiru i imas dosta veci pritisak na ledjima.Zvezda vecinu meceva koju igra u EL vise je underdog nego sto je favorit, pritisak naravno postoji samo je u vecini slucajeva na suprotnoj strani jos veci zato sto se od tih ekipa ocekuje prolazak u sledecu fazu.Dzikic dok god je u Partizanu bice underdog(a to je bio i sa Krkom) i ta situacija ce mu svakako vise odgovarati posto je uvek Olimpiji koja je bila blagi favorit uzimao titulu ispred nosa.

                        Misku bi bilo najbolje da izvrsi rokadu trenera, Radonju da posalje u Albu, a Obradovica ovde.Kako god da se zavrsi Zvezdi sezona za njega je to ostvarljivo, sa tim da bi lakse ubedio celnike Albe kada Radonja ne bi kiksao do kraja sezone.Ovo za Kup mu je mali minus.To ce mu mali broj ljudi zameriti na kraju sezone ako Zvezda ostvari svoje ciljeve, u suprotnom sve ce od toga da se polazi.

                        Comment


                        • Džikić mi ne deluje kao tip koji ne uči na greškama i mislim da će biti sve bolji i bolji. Dok mi je Radonjić katastrofa. Nema taj odnos igrač-trener, da izvuče iz igrača 120% što je karakteristika za naše trenere. On fura neku svoju priču i ozbiljnost bez prisnosti sa igračima. Pod tim prisan mislim da im bude lider i pokretač tima, a ne kao crtač akcija i skaut. Kao da si skauta unajmio za odbranu i on ti naredi šta da radiš i ti izađi i igraj. Nema hemije. A mislim da je Miloje za taj osećaj i stav prema igračima doktor. I drug kad treba i otac kad mora, i da kazni i da pohvali. Ne može to tek tako i ne gradi se tako autoritet, već odbojnost igrača prema treneru. Koja postoji. Sem kod Simonovića. Taj je poltron najveći.
                          Jedna rečenica može da klikne igračima u glavu da podivljaju. I Dule je to radio. Ovi kako su izašli na teren kao popišani, osećam da je bilo gledanje utakmice, podela zadataka u odbrani, napad, dogovor, i eventualno "ovo je važna utakmica". Pa ne ide.
                          Last edited by Cassius Clay; 21-02-16, 22:39.

                          Comment


                          • Za Dzikica mi je jedino malo sumnjiv trenutno njegov CV.Moze u teoriji od svih trenera da najvise napravi, ali nesto ga je sputavalo pa tek sada vodi ovakav Partizan koji je tek malo slabiji od Olimpije gde se nije zadrzao duze od godinu dana.Ne znam kako da kazem, ali ne mogu trenutno da ga zamislim da vodi ozbiljnu ekipu u koju se puno ulaze.Dosta mi je on vise za takve ekipe koji su underdogovi i koji deluju iz drugog plana tj u ekipu gde svetla nisu puno usmerena u njih.Takav utisak sam stekao.Svakako zbog njegove pojave ce svakako igraci koji su zeljni napretka ozbiljnije da ga shvataju tako da je mozda on i najbolje resenje kod takvih ekipa gde je vise fokus na razvoj mladjih igraca(a pritom i da belezi pristojne rezultate i da osvoji po koji trofej koji nije u prvom planu).Nikako ne mogu da ga zamislim da vodi ekipu od koje se ocekuju trofeji i ozbiljno ulaze, Dule je za sve njih tata.Respekt Dzikicu za uspehe i trofeje u dosadasnjoj karijeri, moze on da prevazidje njegove boljke samo imam neki cudan osecaj povodom njega.Niko od mladjih trenera sem Sase Obradovica ne verujem da ce da budu medju najboljima u svom poslu u Evropi.Ne vidim ikog od njih(sem Saleta)da bi vodio bilo koji strani evroligaski tim.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Za Dzikica mi je jedino malo sumnjiv trenutno njegov CV.Moze u teoriji od svih trenera da najvise napravi, ali nesto ga je sputavalo pa tek sada vodi ovakav Partizan koji je tek malo slabiji od Olimpije gde se nije zadrzao duze od godinu dana.Ne znam kako da kazem, ali ne mogu trenutno da ga zamislim da vodi ozbiljnu ekipu u koju se puno ulaze.Dosta mi je on vise za takve ekipe koji su underdogovi i koji deluju iz drugog plana tj u ekipu gde svetla nisu puno usmerena u njih.Takav utisak sam stekao.Svakako zbog njegove pojave ce svakako igraci koji su zeljni napretka ozbiljnije da ga shvataju tako da je mozda on i najbolje resenje kod takvih ekipa gde je vise fokus na razvoj mladjih igraca(a pritom i da belezi pristojne rezultate i da osvoji po koji trofej koji nije u prvom planu).Nikako ne mogu da ga zamislim da vodi ekipu od koje se ocekuju trofeji i ozbiljno ulaze, Dule je za sve njih tata.Respekt Dzikicu za uspehe i trofeje u dosadasnjoj karijeri, moze on da prevazidje njegove boljke samo imam neki cudan osecaj povodom njega.Niko od mladjih trenera sem Sase Obradovica ne verujem da ce da budu medju najboljima u svom poslu u Evropi.Ne vidim ikog od njih(sem Saleta)da bi vodio bilo koji strani evroligaski tim.
                              Pogresio je sa odabirom posla. Olimpija i Ritas su bas ocajne sredine za trenera. A na to kad dodas Krku i rad u NBA stvarno imas za sada jednu atipicnu karijeru i coveka koji je ispekao zanat. Zabadali su mu i asistenti noz u ledja u Olimpiji i Ritasu a ne znam koji trener u Evropi moze da se pohvali time da su ga 2 GM-a u istom danu zvala da dodje u USA.

                              Moze da bude bas vrhunski trener. Sada konacno ima sredinu gde moze maksimalno da se potvrdi. Vrhunski skaut, poznaje nenormalnu bazu igraca. Imace i paklen domaci teren po prvi put u karijeri a on je upravo trener za takve klubove. Najveca mana mu je to sto nekad previse veruje igracima koji cede shotclock i klosarima poput Cvetkovica i to je ono sto u Partizanu mora da svede na minimum.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mrtvi Klipa i student Fića su bili na šut od pobjede, menadžerovo obdanište nije propustilo priliku da riješi skromnu ekipu Partizana. Samo Dejo rutinski izgubi sa najboljom ekipom, Dejo majstore pa ti si bog

                                Svaka čast Mišku za uvaljivanje Simonovića, najvećeg luzera otkad postoji loptanje pod obručima. Taj potez mu je donio kup, a ko zna, možda i duplu krunu

                                Comment

                                Working...
                                X