Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Mislim da se samo radi o tome da treba imati strpljenja ako ga već nije bilo sa Radonjićem. Kad već pitaš šta je dobio DR 13/14 evo ti roster pa ih uporedi i nije nam te prve Radonjine godine problem bio kkp nego Cibona. Da ne bude zabune ...Dejan Radonjić je najzaslužniji za uspehe kkcz i nikad nisam rekao ništa protiv njega , čak ni posle Cibone.Dajte da Alimpijeviću damo bar malo šanse , makar iz griže savesti zbog odnosa prema DR

    # Player Pos. H.
    4 REBIC, NIKOLA G 1.88
    5 CVETKOVIC, ALEKSANDAR G 1.85
    9 MITROVIC, LUKA F 2.05
    10 LAZIC, BRANKO G 1.95
    11 BLAZIC, JAKA G 1.96
    12 SIMONOVIC, MARKO F 2.03
    13 MARJANOVIC, BOBAN C 2.21
    14 RADENOVIC, IVAN F 2.08
    15 KATIC, RASKO C 2.08
    16 RISTIC, DUSAN C 2.07
    17 TEJIC, MARKO F 2.08
    20 NELSON, DEMARCUS G 1.93
    22 JENKINS, CHARLES G 1.91
    33 SCHILB, BLAKE G 2.01
    Head coach: RADONJIC, DEJAN
    Tad je bio jedan mec I sve je moguce. Saric NBA igrac, nije nas islo,los mec... Ovaj tim je tad bio tanak, plus je Silb Silbovan I dosao Lipovij ako se dobro secam...Ne znam sta hoces reci sa ovim timom I samim tim mecom.

    Ti kontas pocetnu tacku DR I sta je sve prosao u karijeri igraca pa I trenera I kroz cije e ruke prosao a kroz cije je prosao Alimpijevic. Evo proslo je neko vreme pa ti meni reci sta to vidis u njemu?

    Zna da pozove TO, zna engleski...DAJTE COVEKU KLIVLEND..hehe ne osporavam je njega ali menije to zajebancija..to pisem of pocetka..Moze on uzeti tiule uzeo je I Jovanovic ali to te ne cinim trenerom.. Ovo je gotov prozivod, igras EL NAJBOLJIH 16 u evropi ako tebi tu nesto nije jasno ja ne znam...

    Otvorice se pandorina kutija pre ili kasnije..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Samo da ponovim - Gos je jeftiniji od Radičevića. A umesto Jankovića je za iste pare mogla da se dovede mlada micka™ zver na njegovoj poziciji. Ili, za MANJE pare, Kevin Jones.

      Tako da nije do budžeta, već do debilne selekcije.
      Jankovic dobija 120k druze ....kojom matematikom se ti bavis kada bi doveo za iste i manje pare Kevina Jonesa ....TO JE NEIZVODLJIVO!!!
      Gos je priblizno isto placen kao Radicevic ali pruza puno vise od njega ...svima je jasno da smo potpisali Gosa tada ne bi dolazio Rocesti ....tako da je to prazna prica

      Comment


      • Pravi promasaj i los potez bio je prodaja Kuzmica,drzanje do iznemoglosti Simanica na klupi 3 god i u ovoj sezoni dovodjenje Keselja koji je amater vec 3 god ...
        To su losi potezi a ovo ostalo nema sta da se zameri (Radicevic nije ni naslucivao ovako lose partije ,Jankovic i Jovanovic domaci prospekti a Feldin ,Rocesti,Antic, LEsor... apsurdno je i pricati da je su to dobri potpisi za nase uslove)...

        Finansijski nema sanse da ispratimo maltene nikoga u EL i to je dobro poznato a bogami i Cedevita ,Buducnost i komsije u ovom momentu ne stoje losije od nas.
        Budimo realni iako smo cigani . Naravno da bi mi voleli Dilejnija,Ayona,Vilbekina,Kalinu,Cirbesa,Bobija .....ali realnost je nesto crnja

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Pored ovakvih navijača, neprijatelji nam i nisu potrebni. Znaš, ima se para, plaća se Simanić $150k, da ga plaćamo $50k tada se ne bi imalo para. Šta misliš da će Simanić da vidi tolike pare sa ovim igrama i napretkom koji pruža? Naravno da neće, Čović ako već nije, će sa Miškom sve to ispeglati. I baš volite da ističete i da pričate svuda na sva usta koliko klub duguje, koliko kog igrača plaća, baš ste ono mazohisti, pitam se ko vam gura žeton?



          Jedina sramota su "navijači" kao ti, a ako ti se ne dopada klub i kako on funkcioniše, pređi pa navijaj za Partizan, ne bi bio ni prvi ni poslednji.
          Meni deluje ili da nisu naši navijači ili da rade na zeton a najverovatnije je oboje

          Comment


          • Sve da je dosao I dzabe Jankovic, skupo je za nas ako momak ne zna ili ne moze..

            Prva recenica u drugom postu Tacna.

            Imas 7 profi kosarkasa za EL I to je sve of toga, a tu racunam I strucni stab kao teski promasaj.

            EL nemamo sanse ali zato JE TEMELJ UVEK BIO DOMACI IGRACI. Kao sto si video mi smo skoro sve prodali...

            Cedevita I Buducnost nisu ni blizu naseg budzeta, to nema veze sa istinom, ko god zna sta o njima reci ce ti isto..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              A kad je bila dilema NWG ili Radičević ? Umesto NWG srećom , izabran je Ročesti. Za Jankovića se slažem ...mada bih ja umesto Jankovića rađe gledao Borišu sa svim njegovim manama
              Tu dilemu je trebao imati onaj ko je sastavljao tim. Da sam ja skaut koji radi za Zvezdu i da znam da postoji igrač poput NWGa, a ujedno sam upoznat sa kvalitetima Radičevića, pri bih skočio u provaliju nego što bih ovog pajsera preporučio klubu.


              Originally posted by Ica View Post
              Jankovic dobija 120k druze ....kojom matematikom se ti bavis kada bi doveo za iste i manje pare Kevina Jonesa ....TO JE NEIZVODLJIVO!!!
              Gos je priblizno isto placen kao Radicevic ali pruza puno vise od njega ...svima je jasno da smo potpisali Gosa tada ne bi dolazio Rocesti ....tako da je to prazna prica
              Aj se ti prvo malo raspitaj o platama jednog i drugog, pa onda nastavi diskusiju.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Nisu prošli pored naših navijača. Sad se "kuva" oko kluba, neki se spremaju da ga preuzmu, naravno sada kada je najveće sranje prošlo, kada je završen UPPR, pre toga ih nigde nije bilo, a mesto je bilo slobodno, tako da i ovi malo po malo prckaju klub. Što kažu, tiha voda breg roni. Ovakvim upisima, one neodlučne i lako povodljive okreću protiv kluba i Čovića pre svega, pričaju kako su dugovi ogromni, kako je vreme da dođu sposobniji. Pa sad bi i ja bio sposoban da vodim klub kad su glavni dugovi očišćeni. I ako je neko vratio i otpisao tolike dugove, bilo je reči o preko 15mil, kako je tragedija ako taj isti napravi dug od recimo 3mil? Šta, treba glavu da skidamo kad se reši dug od 15mil, a napravi 3mil? Dobra vam je logika.

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Nisu prošli pored naših navijača. Sad se "kuva" oko kluba, neki se spremaju da ga preuzmu, naravno sada kada je najveće sranje prošlo, kada je završen UPPR, pre toga ih nigde nije bilo, a mesto je bilo slobodno, tako da i ovi malo po malo prckaju klub. Što kažu, tiha voda breg roni. Ovakvim upisima, one neodlučne i lako povodljive okreću protiv kluba i Čovića pre svega, pričaju kako su dugovi ogromni, kako je vreme da dođu sposobniji. Pa sad bi i ja bio sposoban da vodim klub kad su glavni dugovi očišćeni. I ako je neko vratio i otpisao tolike dugove, bilo je reči o preko 15mil, kako je tragedija ako taj isti napravi dug od recimo 3mil? Šta, treba glavu da skidamo kad se reši dug od 15mil, a napravi 3mil? Dobra vam je logika.
                  Ko je ocistio 15 miliona?
                  Covic? To je najveca zabluda navijaca Zvezde.Ali bukvalno.

                  Comment


                  • Možda i nije Čović, ali ako nije on, zbog čega nam je trebalo to spajanje sa FMP-om ? Da nas prozivaju komše da smo limenke, pretpostavljam ?

                    Da država iskešira te pare mogla je i bez tog spajanja, zar ne ?

                    Comment


                    • Cekaj, jel ima taj Covic jezik, jel zna on da izda saopstenje u tom pravcu ili si mu ti neki drveni advokat. Nije on lud da se zamera svevisnjem a tu ispastamo mi navijaci.

                      Naravno I klub itd... On sad optuzuje kkp da uzima lovu a ne spominje ko mu zavrno slavine I zasto nema I stoje rasprodao tim,uzeo pare ranije itd...

                      Dacu mu ja podrku kao individua ali on ima jezik, a ne vidim da ista govori Samo ima svoje drvene advocate.Ko je lud da udje u svadju sa drzavom a ovaj da stoji sa strane...general nema sta...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Možda i nije Čović, ali ako nije on, zbog čega nam je trebalo to spajanje sa FMP-om ? Da nas prozivaju komše da smo limenke, pretpostavljam ?

                        Da država iskešira te pare mogla je i bez tog spajanja, zar ne ?
                        Mora da postoji pravni osnov za sve što se radi, UPPR je nešto što nije ekskluzivno vezano za sportske klubove, naprotiv, to je poprilično uobičajen način rešavanja finansijskih problema firmi pa je zato izazvao podozrenje kada je ponuđen kao model rešavanja nagomilanih dugova u Zvezdi. Što je n puta poštenije nego moliti državu da se odrekne svojih potraživanja kao što komšije rade.
                        Last edited by dekkard; 11-11-17, 18:22.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Covic ima dozivotni kredit, sto se mene tice.
                          Od kluba u kojem su igraci prvog tima, skupljali pare da kupe deterdzent, kako bi oprali dresove bez ijednog sponzora, do kluba koji pobjedjuje najbolje klubove u El i slaze domace trofeje

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Mora da postoji pravni osnov za sve što se radi, UPPR je nešto što nije ekskluzivno vezano za sportske klubove, naprotiv, to je poprilično uobičajen način rešavanja finansijskih problema firmi pa je zato izazvao podozrenje kada je ponuđen kao model rešavanja nagomilanih dugova u Zvezdi. Što je n puta poštenije nego moliti državu da se odrekne svojih potraživanja kao što komšije rade.
                            Svi su bežali od kluba kao đavo od krsta, jedini se on uhvatio u vrzino kolo.

                            Imali smo klub pred gašenjem, sad imamo stabilnog Euroligaša, ko je dao pare ne znam, a verujem i vi, tj. možda i znamo ali ne možemo sa sigurnošću da tvrdimo, ali znam ko je bio na čelu kluba u tom periodu.

                            Comment


                            • Sve opet u prošlost. Sadašnjost je da Čović godinama dobro vodi klub, ali da sad mora još bolje. Na ovom nivou ne možemo ostati sve i da nam je zatvoren svaki euro. Za par godina igranje u EL će iziskivati budžet od bar 6-7 miliona. Nemam predstavu šta planiraju da bi se pojačao budžet ali nadam se da znaju šta rade. Što se tiče tima ovo nije baš tim željenih igrača više je tim onih koji su nam bili dostupni. Pa sigurno Gos ne bi došao da igra rezervnog pleja. Za Budućnost ne znam ali igrači Cedevite su skuplji od naših, a pogotovo stručni štab. Opet mislim da smo u ABA najbolji, samo kad bi još doveli nekog kao Ajverson a i Radanov i Simanić bi mogli preći.
                              Last edited by Hogar; 11-11-17, 18:33.

                              Comment


                              • Ne razumem najbolje pominjanje Kevina Dzonsa i mogli smo ga dovesti za manje od 120k. Je l' to sprdnja na neciji račun, pa sam prevideo post ili sam lud?

                                Comment

                                Working...
                                X