Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Boze cega si se ti uhvatio


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Nebitno. . Bas nebitno ! Uglavnom, nisi recit nikad kad treba nesto lijepo da se napise o Zvezdi,al ajmo da se nastavimo rugati Radonjicu i Simonovicu,Stimcu,a i taj Jovic je los bio protiv Cedevite,mozda bi trebalo i njega razapeti, raspali Micic da igra pocetak..Vjerujem da su to ta razmisljanja
      Drago mi je što pratiš temeljno svaku moju napisanu riječ, možda je to znak da si nešto i naučio o košarci, bar elementarne stvari tipa da Fener nije velikan. U tom slučaju znam da nisam pisao u prazno kao što mi se obično čini

      Naravno da Jovića neću razapinjati, igra na nivou na kojem nisam ni sanjao da može.

      Comment


      • Tako mi ostalo u Fav.. ta stranica, i taj post, nisam tražio. Znači opusti se, nema ovde niko ništa protiv Radonjića, ali taj luzerski mentalitet, ako se tebi sviđa, uživaj. I naravno izbegavaš odgovor. Jer ti si klasičan primerak čoveka koji je non stop u euforiji bez razloga. U aprilu i maju se pobeđuje.

        Comment


        • ahahhah izvini tvoje znanje o kosarci ne bih da komentarisem,jer necu da pisem odje negativno,mogu samo da se nasmijem Ne znam koja si generacija,al kontam da si bio protiv dovodjenja Vojkana Bencica one sezone kad smo zamalo osvojili KRK,jer je poceo jos davne 86-te,star izlizan...a on pokidao,igrao odlicno,to se zove strucnost u procjeni . Za tebe ce Vojkan 2,tj Simonovic opet da bude na nivou..To se bajo moj zove timski igrac ..kao sto je i Vojkan tada bio,al ni Lale Lucic nije valjao nista,jel da?


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Tako mi ostalo u Fav.. ta stranica, i taj post, nisam tražio. Znači opusti se, nema ovde niko ništa protiv Radonjića, ali taj luzerski mentalitet, ako se tebi sviđa, uživaj. I naravno izbegavaš odgovor. Jer ti si klasičan primerak čoveka koji je non stop u euforiji bez razloga. U aprilu i maju se pobeđuje.
            brate,ajmo malo ljubavi odje,podrske i slicno,pa da pljujemo u aprilu ako bude trebalo


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Au, ode nam Duka na Vojkana

              Comment


              • Dobro,kontam da slabije znas te generacije ,kao i one ranije,al vazno je da se pljuje..Prizeljkujes veceras poraz i predstava odje moze da pocne


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Slabo kontaš, no nebitno. To što nisi sposoban da prihvatiš kritičko mišljenje na neke situacije nema nikakve veze sa mojim navijanjem.

                  Comment


                  • Imam primjedbe na racun Radonjica,uprave...ljudi grijese,al ispravljaju se greske u hodu,tesko je...al ljudi rade,kako ovi na parketu ,tako i strucni stab,uprava . Al odje se konstantno pljuje ,omalovazava i slicno . Onda tako i dolazi do nerazumjevanja i nezeljenih razgovora .


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      brate,ajmo malo ljubavi odje,podrske i slicno,pa da pljujemo u aprilu ako bude trebalo
                      Pa posle u aprilu možeš pljuvati koliko hoćeš, kasno. Da se od ljubavi živi i podrške, Fk Crvena Zvezda bi bila prvak Evrope još dva puta. Jer kakve smo tupalje gledali i na šta smo spali, a svi i dalje navijali za Zvezdu... Nisi mi odgovorio ni na jedno pitanje, širiš ljubav. Širi, a Čović neka kupi još nekoga pa otpusti, da zaradimo. Klub koji za 5 meseci otpusti 4 igrača, jednog silom prilika istina, a jednog Nastića drži negde u zapećku, može li se nazvati ozbiljnim? Ne čine samo sportski rezultati klub, jer da čine Partizan bi danas igrao EL i bio stabilan za naše prilike.

                      Comment


                      • Mnogo klubova pogrijesi prilikom dovodjenja,ne mozes na osnovu toga da mjeris ozbiljnost kluba bre .


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa posle u aprilu možeš pljuvati koliko hoćeš, kasno. Da se od ljubavi živi i podrške, Fk Crvena Zvezda bi bila prvak Evrope još dva puta. Jer kakve smo tupalje gledali i na šta smo spali, a svi i dalje navijali za Zvezdu... Nisi mi odgovorio ni na jedno pitanje, širiš ljubav. Širi, a Čović neka kupi još nekoga pa otpusti, da zaradimo. Klub koji za 5 meseci otpusti 4 igrača, jednog silom prilika istina, a jednog Nastića drži negde u zapećku, može li se nazvati ozbiljnim? Ne čine samo sportski rezultati klub, jer da čine Partizan bi danas igrao EL i bio stabilan za naše prilike.
                          Ne razumiješ ti to. Oni rade i treba da ih podržiš i budeš slijep na sva ta dešavanja.

                          Comment


                          • Urose,ne razumijem ,samo mi objasni to u vezi tvoje bojazni da li cemo igrati sa Tamisom ili cemo postati ozbiljan klub za 3 godine...? Uvjeravam te da za to nema brige,ne znam na osnovu cega temeljis te tvrdnje? I ne pozivaj se na Partizan ,znas to ponekad..jer znas da je drzava stajala iza njih,kao i sto sad iza nas stoji,ako cemo tim jezikom da pricamo . Znaci,nema drzave nema Partizana jel tako? Ne zelim da vjerujem u to ,jer ne volim tim oblikom da pricamo ,ali vidim da si skoro kazao da je Vucic iza nas,onda je bio Tadic i ostali uz njih...jel tako? Nemojmo o tome . I Vujosevic da je toliki strucnjak ne bi bio rekordno poceran iz CSKA .
                            Last edited by Duka; 08-01-16, 17:53.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni je Vujošević kao trener bolji od Željka. Kao trener koji pravi igrače. A malo je takvih danas. E pa videćeš kako. Tako su i komšije vikale institucija, a ja govorio jednu sezonu bez EL i raspade vam se institucija. I tako i bi. Isto važi i za Zvezdu. Ovo su logične stvari, bez mudrosti. Tako da ako mi ne obezbedimo EL, pozdravi se sa ozbiljnim klubom, pogotovo što su sad teži uslovi za EL nego ikada. Svaki sport je profitno orijentisan i ne trebaju im klubovi koji su javna svojina i ne ulažu u klubove. Samo za razliku od kkp Zvezda je bolje organizovana a marketing 10 puta bolji.

                              I zato ti i kažem da Radonjić treba da ide, a upravu ne teram nego kritikujem. Čovek koji formira gubitnički mentalitet sigurno neće doneti prevagu kad zaškripi. Da, formira jer ne uči i jer je ograničen. Ništa lično. To ti je kao kad radnik loše radi pa ga otpustiš ma koliko to drag bio. Nije loš čovek, samo je loš trener. Nek ide u klub gde nema pritiska i biće to dobro
                              Last edited by Cassius Clay; 08-01-16, 18:08.

                              Comment


                              • Kako vam više ne dosadi udarati po istim glupostima svaki Božiji dan...

                                Nego, Vlada Kuzmanović ima ubjedljivo najbolji duks/džemper na TV-u ove zimske sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X