Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Pozdrav Raja
    Vratih se iz banovine. Samo ne znam zasto sam bio banovan????
    Elem da ne bi Kronos i dalje izigravao nekog sefa i delio banove bez bilo kakvog razloga i to samo nama koji smo Zvezdasi, dok on sam konstantno troluje topik posebno onaj fudbalski, pisacu vrlo retko na topiku a vise Vas citati.
    Idemo veceras da dobijemo jer smo bolji.
    NAPRED ZVEZDAAAAA
    Khm, opomenusmo i tebe i Lazu Kacanskog i ja i Ganac, pa nastaviste uprkos tome i zato ste obojica dobili kaznu po Pravilniku. Sta nije jasno?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Khm, opomenusmo i tebe i Lazu Kacanskog i ja i Ganac, pa nastaviste uprkos tome i zato ste obojica dobili kaznu po Pravilniku. Sta nije jasno?
      Ma samo uzivaj u ulozi koju si dobio.
      No problem

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Khm, opomenusmo i tebe i Lazu Kacanskog i ja i Ganac, pa nastaviste uprkos tome i zato ste obojica dobili kaznu po Pravilniku. Sta nije jasno?
        Kako?

        Ko je sve dobio crveni karton? Laza i ko jos? Ko je "tebe"?

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Znamo da nas volite.
          Ja ne. Postujem i ne mrzim (stara garda; vidim da mladunci imaju tu emociju, koja mi je, barem u sportu strana), ali da mi se smucio KKP (pod Vujosevicem), jeste. Cini se da vucete jos uvek njegov pecat, a i mi sa vama...

          Comment


          • Trebalo bi sve koliko je moguće svesti na sportski nivo, ono pobede i porazi protiv večitog rivala imaju najveći značaj ali niti je poraz smak sveta niti pobeda nirvana. Nažalost predubok trag je ostavilo nesportsko zlo koje su desetak godina sijali Dulo, Dačić,Milija, Tegi i još mnogi.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ma samo uzivaj u ulozi koju si dobio.
              No problem
              Lazo, nemam nista protiv tebe ni bilo koga sa vase strane, ali pokusaj da napravis granicu izmedju normalnog pracenja sporta i huliganstva. Nisu ni Partizan, ni Crvena Zvezda svete krave da se ne moze sumnjati u njih - dosta "nesvetovnog" imaju na savesti OBA KLUBA.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by drakon1 View Post
                Kako?

                Ko je sve dobio crveni karton? Laza i ko jos? Ko je "tebe"?
                Ko radi, taj i gresi - pored Laze, ban je dobio, o istom trosku, i Talicni Tom.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Hogar View Post
                  Trebalo bi sve koliko je moguće svesti na sportski nivo, ono pobede i porazi protiv večitog rivala imaju najveći značaj ali niti je poraz smak sveta niti pobeda nirvana. Nažalost predubok trag je ostavilo nesportsko zlo koje su desetak godina sijali Dulo, Dačić,Milija, Tegi i još mnogi.
                  Originally posted by Grof View Post
                  Ja ne. Postujem i ne mrzim (stara garda; vidim da mladunci imaju tu emociju, koja mi je, barem u sportu strana), ali da mi se smucio KKP (pod Vujosevicem), jeste. Cini se da vucete jos uvek njegov pecat, a i mi sa vama...
                  Koliko vec DV nije trener Partizana, a vi ga i dalje pominjete? Bice da je do vas.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by madafaka73 View Post
                    dok Partizan svesno igra na svoja dva najbolja igrača Gosa i Milera kod kojih je lopta u rukama 80% vremena
                    Vidi, ako je ovo tako, onda izgleda da mozemo da ih resimo lagano. Laza, Danga, malo Dobric; ako je potrebno mali Lazarevic. Vruce rukavice i to je to...
                    Naravno, MIlija and co. su protiv teza...
                    Valjda mozemo da ih odradimo.
                    Po meni je Pero jedan od kljucnih igraca. Bice verovatno inspirisan, samo da ta inspiracija ne predje u 'silovanje'.
                    Milko moze da igra protiv Novice i ledjima i sa distance...
                    Valjda moze Lesort nesto da doprinese, samo ne iz 'zidanja' vec onoga sto on za sada zna bolje...

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Koliko vec DV nije trener Partizana, a vi ga i dalje pominjete? Bice da je do vas.
                      Nije. Bice da je do vas, jer nastavljate 'tekovine'
                      A mi, se plasimo i gustera (znas pricu)

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Koliko vec DV nije trener Partizana, a vi ga i dalje pominjete? Bice da je do vas.
                        Pa ja sam i napisao da je tih desetak godina zla(siledžijstva) ostavilo trag koji treba da nestane. Naravno da ga ima i kod nas i kod vas, a još ga produbljuju Tegi i slični.Treba težiti da se to mržnja iskoreni.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Koliko vec DV nije trener Partizana, a vi ga i dalje pominjete? Bice da je do vas.
                          Naprotiv, bice da je do toga koliko je ogavno u javnosti izgledao KK Partizan godinama pod Duletom i koliko je svima bilo preko one stvari demagogije i cmizdrenja, pa se i dalje KK Partizan (ne)svesno povezuje sa doticnim. A glorifikovanje persone od strane 98% navijaca Partizana (Zasto li mi Tegi pade na pamet) i prvobitno njihovog poistovecivanja Dule=Partizan kakav oni zele ne pomaze ni najmanje u uklanjanju tog sujetnog coveka iz medija, foruma, komentara, itd.
                          Last edited by Dubiozni goblin; 06-11-17, 13:38.

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post
                            Nije. Bice da je do vas, jer nastavljate 'tekovine'
                            A mi, se plasimo i gustera (znas pricu)
                            DV nije na klupi Partizana, vec vise od godine, Dzikic je presao u Buducnost letos (i videlo se se u mecu ), sta Muta moze - videce se veceras. Nije zutokljunac medju trenerima.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Grof View Post
                              Ja ne. Postujem i ne mrzim (stara garda; vidim da mladunci imaju tu emociju, koja mi je, barem u sportu strana), ali da mi se smucio KKP (pod Vujosevicem), jeste. Cini se da vucete jos uvek njegov pecat, a i mi sa vama...
                              Poenta.

                              Originally posted by kronostime View Post
                              Koliko vec DV nije trener Partizana, a vi ga i dalje pominjete? Bice da je do vas.
                              Ja sam do Vujoševića, pa i jedan deo njegove ere aktivno prati i Partizan, išao na neke Evro tekme i navijao za isti kad god je igrao sa strancima.

                              To se promenilo vremenom, ali ne zbog Partizanovog rezultatskog uspeha i dominacije, već samo i isključivo zbog zla i mržnje koju je uspešno posejao Dule Vujošević. Nije bilo utakmice, nije bilo prilike da taj nije pronašao način da na neki način, koji nikakve veze sa sportom nema, ponizi, uvredi, pljune protivnika (Zvezdu). I s vremenom mi se Partizan duboko ogadio.

                              Ta mržnja koja je sejana dugo vremena, dala je sjajne plodove, i na žalost izmestila sve što je u vezi takmičenja između ova dva kluba daleko van granica sporta.

                              Proći će još dugo, dugo vremena dok se to ne vrati (ako se ikada desi) u sportske okvire.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Naprotiv, bice da je do toga koliko je ogavno u javnosti izgledao KK Partizan godinama pod Duletom i koliko je svima bilo preko one stvari demagogije i cmizdrenja, pa se i dalje KK Partizan (ne)svesno povezuje sa doticnim. A glorifikovanje persone od strane 98% navijaca Partizana (Zasto li mi Tegi pade na pamet) i prvobitno njihovog poistovecivanja Dule=Partizan kakav oni zele ne pomaze ni najmanje u uklanjanju tog sujetnog coveka iz medija, foruma, komentara, itd.
                                Da nije bilo Duleta u EL - ne bi vas jebvali za suvu sljivu. Ovako, on je u podsvesti i njima, a bogami jos vise - i vama
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X