Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Aj pokažite i meni taj ugovor? Ne kažem da nije došao za ista primanja kao Rajan, ali ne kažem ni da jeste. Ne znam. Pa nije Pol Dzordž, ali mogao je da se ne dovede Topmspon, da se ne dovede Mekel, da se doveo umesto Sofa odmah Štimac i imali bi novca za Lengforda, uz još koju finansijsku pomoć . Maštanje.. ali je realno da su pare bačene, nešto se spaslo, a negde je Čović uskočio svojom veštinom političkih izjava.

    I Duka baš se ložiš kao da imaš tri godine, tebi deda mraz Kinzija doneo.

    Pardon, Deda Ćoki..
    Meni je jasno da ti nisi navijac Zvezde,jer ti odje dodjes samo da opljunes i da provociras ,jer ti si navijac Partizana...Dobro,saces ti da kao nesto da pises pravdanje i to,al ti nisi navijac Zvezde . Nastavi da pljujes,al valjda ce neko iz SK reagovati ,a mislim da hoce.....da se tako ne zove covjek,bar na ovoj temi..koji je tvorac ovog uspjeha ,generalno. Vidim niko da reaguje na tvoje provokacije,kako na licnom planu,tako i kad je u pitanju prvi covjek naseg kk kluba..al naci ce se vec neko . ;)..Kontam da te zabolio Kinzi,al opet previse ti se dopusta .
    Bravo Covicu,bravo Radonja cepajte samo!!
    Last edited by Duka; 29-12-15, 09:09.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Sjedim danas u jednom drustvu, i hoce da me ubijede da je simonovic dobar odbrambeni igrac. Posto ima vas koji dosta vise pratite zvezdu od mene zanima me kakvo misljenje imate ?

      Comment


      • Ko god slijepo ne vjeruje svakoj riječi koju izgovori gazda Čović taj nije navijač Zvezde

        @Overlord, zavrti koju stranicu unazad.

        Comment


        • Neozbiljnost sa tvoje strane,naravno Odje se samo ulazi da bi se popljuvali ljudi iz kluba za koji navodno navijaju Uostalom Nebojsa Covic je neko ko je apsolutno najzasluzniji sto je Zvezda ovako sad stabilna i jaka..alo,ko navija za Zvezdu,prilicno to bude normalno da to i pozdravljas i pohvalis,a ne da pljujes i raznim podrugljivim nadimcima ga nazivas To je u najmanju ruku odma upitno,jel taj neko Zvezdas ili nije,prosto ;)


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Važi Duka. Ja sam veći Zvezdaš od tebe 1000 puta. Jebe ti se meni za Čovića, postojao je KK mnogo pre njega, a bas da bih se borio protiv takvih likova kao što si ti, nekad više mračim nego što bi trebalo. Jer ti si zaboravio da su očajno odradili prelazni rok i meni oči ne mogu da zamažu. Kažem svaka čast na prolazu u top 16 ali nije Čović vadio svoje pare iz džepa niti ima neke nadprirodne sposobnosti. Iskoristio momentum, sjajan je u poslu košarkaškom uvek bio sa FMP, nagrada je ta što sada vodi Zvezdu i tali se sa Miškom a obojica imaju po klub. Ti veruj slepo, ja dok ne dođe i ne uloži 10 miliona, ma kakvi 5 miliona evra i kaže evo uložio sam, ili da kupi Zvezdu, ja ću biti spokojan jer novac je u igri. Ovako, niko veći od Zvezde.

            Promašili Tompsona, Mekela, Sofoa..Nastić? Pa šta ćeš više, i to nisu malo promašili, nego je jedan odmah otpušten, drugi navija sa tribina, treći je fizički bio prisutan. Uzeli su bombu Milera, kao što je neko napisao srećnim okolnostima zbog povreda.

            I šta ja sad treba da kažem? Jees ajmo top 8? Prvo top 8 mi manje znači od prvog mesta u aba, drugo čemu loženje? Sad ekipe sve dižu formu, mislim da je top 16 plafon.

            Mrzim ja partizan, al ne volim ni te ložane od novopečenih navijača Zvezde koji pre Čovića ne znaju ni ko je igrao, baš me briga za Čovića!!!!! Naivan si mnogo, kad jednom pukne priča i kad se posvađaju, kao i uvek, nestaće tvoj Čović..
            Last edited by Cassius Clay; 29-12-15, 16:25.

            Comment


            • Top 8 ti manje znači?
              Bez obzira koliko to neralno bilo, po kojim je kriterijumima i principu privatna smejurija od lige koja nigde nema kredibilitet bitnija od top 8...
              Last edited by Indigo; 29-12-15, 16:38.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Po tom što donosi novo učešće i novi priliv igrača i novca, a top 8 bez osvojene aba ti ne znači nešto puno.

                Comment


                • 1.Nebojsa Covic umije da posluje i nadasve je on taj koji Zvezdu vratio iz mrtvih .
                  2.Pojacanja se promase ili ubodu..sirom Evrope to bude tako i ne praviti od toga tragediju i preuvelicavati .
                  3.Obicno se to pozdravlja i hvali a ne ruganje i slicno kao sto ti radis,sto automatski mi daje za pravo da mislim da ne navijas za Zvezdu !
                  4.Brate,ne vjerujem da si stariji od mene i da pamtis Bobana Jankovica,mozda i jesi starijiji...ali ljubav prema Zvezdi se bar na neki nacin iskaze,a ne nase igrace i rukovodioce nazivati imenima boze me sacuvaj kakvim .
                  TOP 8 ...paaaaa,imamo tim za TOP 8 .


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne, nego Nebojša Čović nije dobročinitelj niti Bog zna kakav Zvezdaš da bi ulazio u projekte u kojima će davati iz svog džepa. Zna taj da se uvuče, za biznis je kralj, a i mlati dobro političkim izjavama. Ima rezultat, kakav takav, ali ti kažem država je pomogla nije Čović. On jeste mag za košarku ali nije mag da vrati ni iz čega 15 miliona. I da, mag znači da ume da napuni sebi džepove i čestitam mu na tome, ali kao predsedniku Zvezde, pa malo je reći da mu malo šta verujem i da sam rezervisan kad je on u pitanju. Može uvek gore, al može i bolje. A više znači dobra kritika nego pohvala, veruj.

                    Comment


                    • Ti nista ne pohvalis bre,samo svasta ili za ovog ili onog.Radonjic,Covic,igraci razni....Ja sam jedva cekao da ode Tompson npr..nisam bio odusevljenm Simonom npr itakodaljeitakodalje...ali ne izvrgavam ih ruglu kao ti,sve njih,iako nije sve tako crno,osim sa Tomsponom,ono je bilo crno da ne moze crnje biti,uzas ali uzas .

                      Uprava odnosno ljudi koji vode Zvezdu,mozes da ih ne simpatises,ali svasta na njihov racun ili rugati se ...to bajo moj,ne radi navijaci Zvezde .


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Neki ljudi traže dlaku u jajetu. Takva im je prosto priroda.
                        Promašili smo 2 pojačanja Tomsona i Sofa (mada sam ja lično od ovog drugog baš i očekivao ovakvu predstavu).
                        Promašaje smo sanirati manje više bez posljedica. Gledano na Evropsku scenu mislim da smo među ekipama koje su pravile najmanji broj pogrešnih kupovina u posljednje dvije sezone.
                        O Amerima, koji plaćaju skaute više nego Jevropljani igrače ne vrijedi ni pričati. Zamislite nesrećnike koji su draftovali Miličića ispred Karmela ili onog genijalca koji je zamjenio Kobija za Divca

                        Šta mislite šta nam dozvoljava slobodu da napravimo pogrešnu procjenu?

                        To i samo to što smo učesnici EL i to jedini iz Srbije. Iz te pozicije i veći broj grešaka je dozvoljen.
                        Ulazak u Top 16 daje mogućnost da se potpiše Kinzi koji će nam zlata vrijediti u finišu ABA lige.

                        E sada, kakva će se EL igrati naredne godine to je još nepoznato i pitanje je da li će se uopšte imati prolaz iz ABA lige.

                        Kako bilo, igraće se EC i to takmičenje je našim klubovima zlata vrijedno. Vidjeli ste ove godine kako je opasno odustati od prava na evropske utakmice.

                        Što se tiče ličnih ulaganja u klub, dok je privatizacija onemogućena, to su bajke za malu djecu. To niko ne radi.
                        Imate prebogatog čovjeka na čelu jednog kluba iz Beograda, a znate da se isti bori za opstanak jer klub nije privatizovan.
                        Nemojte samo navoditi primjer Danilovića koji je kao dao čist keš BEZ POVRATKA. Sve i da jeste, on je tu količinu para, a i veću potrošio na račun kluba samo za putovanja i reprezentacije dok je rukocodio, a o ostalim načinima izvlačenja novca da i ne govorimo.

                        Da Čović ima neke talove sa menadžerima igrača u to nemam sumnje, ali je on jako dobro svjestan da mu te talove omogućava učešće Crvene Zvezde u Evropi, pa će učiniti sve da se tako i nastavi jer je to pozivnica koja dovodi menadžere igrača na našu adresu.

                        Zato, i pored promašaja u transferima sadašnja uprava sa Čovićem ima moju bezrezervnu podršku, sve i po cijenu da neki igrač bude i nerezonski doveden.
                        Last edited by forum1nick; 29-12-15, 23:06.

                        Comment


                        • Nismo lose odigrali 1/4 ali smo u odbrani zakazali-puno koseva su nam dali iz odbitaka i iz drugog/treceg napada
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Ljudi sta je ovo jel se ovo nekad desilo ,da Zvezda nekoj ozbiljnijoj ekipi u evroligi ubaci 54 poena za poluvreme
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Igramo vrlo odgovorno i opusteno. Jovic vrlo pametno asistira i ne trosi puno lopte-bas se oseca da je puno sazreo, Micic prijatno iznenadjenje. Odlicnu smo razliku napravili a mogla je da bude i veca,Ertel nije bas raspolozen za igru.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Odlican Miler za kraj trece,samo polako,ne smemo ispustimo ovo,Dajte samo Jovicu loptu deli
                                lopte na tacni
                                EDIT: ne vazi kos ,steta,ajmo bre
                                Last edited by Jack; 30-12-15, 18:29.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X