Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    Iskreno da nisam u kozi komsija kada im budu otisli ovi sto su im sada u upravi bice im kao sto je nama bilo posle odlaska
    Vesića & comp tako da ce videti tek sta ih je snaslo. Instant projekti nikada nisu nikome doneli dobro.
    Dabo, za razliku od tebe koji verovatno znaš ko želi da uđe u Zvezdu jer si često unutar tih kružoka u kojima se o tome raspreda, ja nemam pojma da li je reč o bratu, ujki, starom svatu ili tetki.

    Ali mi, bez obzira na to krucijalno nepoznavanje stvari, veoma licemerno deluje kad isti ljudi poviču - naprednjaci, mrš iz kluba, terajte se u majčinu hohštapleri, idite pa uništavajte nekog drugog i slično, a onda kad naprednjaci odu u Partizan, tada obrnu ploču i krenu da guslaju o tome kako država protežira najvećeg rivala.

    A i sam znaš da su na onom forumu na kome si bio pre dolaska ovde navijači Partizana potpuno isto, od reči do reči pisali kako je klub za koji navijaš instant projekat koji neće doživeti srećan kraj jer instant projekti ne završavaju hepiendom. Od reči do reči su isto pominjali i naprednjačku strukturu, i pare koje se slivaju samo u Zvezdu, i instant projekat... Uz one poznate doskočice: džaba vam novci i vidimo se na kraju sezone.

    Dakle, isti narativ. Na to te podsećam samo iz razloga da ne pomisliš da imaš pravo na patent kada pominješ instant projekat. Naprotiv, identično su pisali o Zvezdi oni što navijaju za Partizan i 2012. godine, i 2013. i 2014... Pa je na kraju ispalo da nisu baš džabe neki novci, bez obzira na njihovo poreklo i da li su stigli od brata, ujne ili tetke, jer je Zvezda detronizovala Partizan koji je u kasnijem periodu rašrafljen do prostih činioca.

    I sada kad su su naprednjaci okupirali taj klub, upumpali novac i potpisali neke igrače sa idejom da budu konkurentni kada se budu delili trofeji, neko bi da pominje instant projekte?! Pa jel postoje u ovdašnjoj košarci oni koji nisu instant projekti? Crvena zvezda Voje Stojakovića? Budućnost Mila Đukanovića koja je igrala Evroligu? Babićev Hemofarm? Vujoševićev Partizan koji se skrušio kao kula od karata kad je država zavrnula česmu? Đukanovićev Metalac?

    Pa kad već pominješ instant projekte, pomeni i šta bi to bio samoodrživ sistem... Ovako, u sistem se najviše kunu oni koji zavise od tuđeg novca?! Pa kakav je to sistem ako predsednik Crvene zvezde javno kaže da je evroligaški klub bio pred bankrotom i gašenjem, a nije bilo nekog rata, kataklizme niti je pao meteor na Srbiju... Odakle je sad odjednom klub, koji se diči sistemom, domaćinskim poslovanjem i protezanjem nogu do gubera, spao na žalopojku o bankrotu?

    Šta, frka je jer su oni koji daju prestali da daju a zatajio faktor samoodržanja? E, onda je zaista potpuno devastirana priča o sistemima i instant projektima. Jer je ovde sve to jedno te isto.
    Last edited by Grmoje; 04-11-17, 13:54.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Za tvoju informaciju, bruder je bio u upravi i izašao je jer je hteo da se pita za sve a Čova to nije dao (na vreme se obezbedio mehanizmom većine) i ovaj je onda odleršao i krenula je golgota kluba. Ne verujem da ga ne bi poslušali da je smislene stvari predlagao (neko na forumu vrv zna mnogo bolje od mene)
      Zašto taj koji se kune u Zvezdu radi protiv Zvezde? Zašto bi takvom bilo mesta u Zvezdi?


      U redu, mogu ovo donekle da razumem.. Dakle protiv smo SNSa zato sto su bitange i ne zasluzuju da vode nas klub.
      Kazi mi da li ima bilo ko da bi ti voleo da ga vidis na celu kluba( npr. Karic, Djulas) ili je Covic neprikosnoven?

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Zato sto, ako bi recimo sutra Buraz preuzeo klub, tajkuni bi stali u red da se ponude da sponzorisu klub. To automatski znaci nekoliko miliona E upumapavanja u klub. E sad, ako neko u tome vidi nesto lose, ili ima problema sa ligikom ili je Covicev bot, treceg objasnjenja nema
        Sine koliko ti imas godina, ovo mogu da razumem i opravdam jedino ako si mlad i neiskusan.Preziveo sam vec jednom period kada su nam minorni politicari na recima zvezdasi stranackog nivoa kurira i portira dovodili tajkune "sponzore" da peru novac uz verovatno trocifrene kamate, jedino je tada nedostajalo da i NELT/stariji forumasi znaju zasto pominjem/ ulozi pare i da im uspe pokusaj da nas definitivno ugase.Za taj period "imam" razumevanja jer su desetlecima oni bili na vlasti pa su radili sta su i kako su hteli.Boli sto nas sada takozvani "nasi" dovode ili pokusavaju da dovedu u slicnu situaciju.

        Comment


        • Originally posted by ikaluka View Post
          Sine koliko ti imas godina, ovo mogu da razumem i opravdam jedino ako si mlad i neiskusan.Preziveo sam vec jednom period kada su nam minorni politicari na recima zvezdasi stranackog nivoa kurira i portira dovodili tajkune "sponzore" da peru novac uz verovatno trocifrene kamate, jedino je tada nedostajalo da i NELT/stariji forumasi znaju zasto pominjem/ ulozi pare i da im uspe pokusaj da nas definitivno ugase.Za taj period "imam" razumevanja jer su desetlecima oni bili na vlasti pa su radili sta su i kako su hteli.Boli sto nas sada takozvani "nasi" dovode ili pokusavaju da dovedu u slicnu situaciju.
          obracas mi se sa sine a nemas pojma koliko imam godina i ponavljas mi ovu nebuloznu pricu koja nema bas nikakve veze sa ovim sto ja pricam.

          Dakle, Radonja na klupi sa bilo kim na celu kluba mi je bolje od tandema Covic-Alimpije.. Vec sam obrazlozio, jer nas sa Covicem ceka sigurno propadanje kluba.
          Mozs i ti da budes predsednik kluba, ako dovedes Radonju to ce biti bolje nego sto imamo sada.. a ti sigurno neces voditi klub losije od Covica. Ne mozes ni jednog sponzora da dovedes ti, ne moze ni on, samo sto bi ti imao mnogo boljeg trenera na klupi, pa bi klub automatski prihodovao vise novca.

          Comment


          • Originally posted by Grmoje View Post
            Dabo, za razliku od tebe koji verovatno znaš ko želi da uđe u Zvezdu jer si često unutar tih kružoka u kojima se o tome raspreda, ja nemam pojma da li je reč o bratu, ujki, starom svatu ili tetki.

            Ali mi, bez obzira na to krucijalno nepoznavanje stvari, veoma licemerno deluje kad isti ljudi poviču - naprednjaci, mrš iz kluba, terajte se u majčinu hohštapleri, idite pa uništavajte nekog drugog i slično, a onda kad naprednjaci odu u Partizan, tada obrnu ploču i krenu da guslaju o tome kako država protežira najvećeg rivala.

            A i sam znaš da su na onom forumu na kome si bio pre dolaska ovde navijači Partizana potpuno isto, od reči do reči pisali kako je klub za koji navijaš instant projekat koji neće doživeti srećan kraj jer instant projekti ne završavaju hepiendom. Od reči do reči su isto pominjali i naprednjačku strukturu, i pare koje se slivaju samo u Zvezdu, i instant projekat... Uz one poznate doskočice: džaba vam novci i vidimo se na kraju sezone.

            Dakle, isti narativ. Na to te podsećam samo iz razloga da ne pomisliš da imaš pravo na patent kada pominješ instant projekat. Naprotiv, identično su pisali o Zvezdi oni što navijaju za Partizan i 2012. godine, i 2013. i 2014... Pa je na kraju ispalo da nisu baš džabe neki novci, bez obzira na njihovo poreklo i da li su stigli od brata, ujne ili tetke, jer je Zvezda detronizovala Partizan koji je u kasnijem periodu rašrafljen do prostih činioca.

            I sada kad su su naprednjaci okupirali taj klub, upumpali novac i potpisali neke igrače sa idejom da budu konkurentni kada se budu delili trofeji, neko bi da pominje instant projekte?! Pa jel postoje u ovdašnjoj košarci oni koji nisu instant projekti? Crvena zvezda Voje Stojakovića? Budućnost Mila Đukanovića koja je igrala Evroligu? Babićev Hemofarm? Vujoševićev Partizan koji se skrušio kao kula od karata kad je država zavrnula česmu? Đukanovićev Metalac?

            Pa kad već pominješ instant projekte, pomeni i šta bi to bio samoodrživ sistem... Ovako, u sistem se najviše kunu oni koji zavise od tuđeg novca?! Pa kakav je to sistem ako predsednik Crvene zvezde javno kaže da je evroligaški klub bio pred bankrotom i gašenjem, a nije bilo nekog rata, kataklizme niti je pao meteor na Srbiju... Odakle je sad odjednom klub, koji se diči sistemom, domaćinskim poslovanjem i protezanjem nogu do gubera, spao na žalopojku o bankrotu?

            Šta, frka je jer su oni koji daju prestali da daju a zatajio faktor samoodržanja? E, onda je zaista potpuno devastirana priča o sistemima i instant projektima. Jer je ovde sve to jedno te isto.
            sam sebi si dao odgovor instatn resenja i uspesi to smo dosta puta osetili na svojoj kozi
            Voja Stojakovic, posle Zika Andjelkovic sa ljudima oko sebe, pritom mislim da je Zika bio iskreni Zvezdas
            koji je hteo da pomogne klubu ali svi oko njega su bile lopurde nevidjenih razmera.
            Ovo sto cekaju sto ne udju ili sto nisu usli nego cekaju negativne rezultate da se zvezdaska javnost okrene protiv
            Covica a oni udju kao toboznji spasioci.
            Ne ne zele sada da udju jer do sada klub ima rezultata, ukoliko bi usli i nedaj boze krenuli porazi to bi se odmah
            odrazilo na njih ovako to oni ne zele naravno.
            zele da udju kao toboznji spasioci a ako krene po losem onda bi imali alibi jebi ga zatekli smo lose stanje u klubu
            ne moze preko noci jel vidite vi sta je prethodna uprava uradila.
            Niko od njih nikada nije bio u kosarci barem ne profesionalno da se bavio da je bistvovao tu, oni su tu politicki
            kao i onaj sto je rpekoputa dosao kod komsija.
            Pa mi svi na forumu imamo vise dodirnih tacaka sa kosarkom nego on, covek se bavi automobilima.
            Mi odlicno znamo kada neko dodje koji nema veze sa kosarkom na sta to izadje tako da sto dalje od Zvezde pa nek idu
            gde god im je volja.
            I jos jedno ne prepisujem ja nikakvu mantru niotkoga ja znam sta je Zvezda prolazila zadnjih 40 godina da ne mora niko
            da mi kaze sta da mislim i koja je dobra uprava a koja ne.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              obracas mi se sa sine a nemas pojma koliko imam godina i ponavljas mi ovu nebuloznu pricu koja nema bas nikakve veze sa ovim sto ja pricam.

              Dakle, Radonja na klupi sa bilo kim na celu kluba mi je bolje od tandema Covic-Alimpije.. Vec sam obrazlozio, jer nas sa Covicem ceka sigurno propadanje kluba.
              Mozs i ti da budes predsednik kluba, ako dovedes Radonju to ce biti bolje nego sto imamo sada.. a ti sigurno neces voditi klub losije od Covica. Ne mozes ni jednog sponzora da dovedes ti, ne moze ni on, samo sto bi ti imao mnogo boljeg trenera na klupi, pa bi klub automatski prihodovao vise novca.

              Otkud ti znas kakav ce Alimpije biti ,u EL gori da bude ne moze od Radonje dal 9 ili 16 meni je svejedno isto se racuna trojka sa pola terena i kad nagazis za milimetar
              Dal ce uzeti ABU videcemo licno mislim da hoce,a jel je Radonja uzeo iz prve,kakva mu je bila prva sezona u EL(a i to neko napisa udaras na kariku gde se najvise Delija razmimoilazi sa stavovima) prve,uzdizes ga ko da je Bog jedan jedini najbolji,nemam nista protiv coveka radio dobro imao ok rezultate ali nije sveta krava

              Opet razumem te rekao si sam da si bot Dejana Radonjica (citaj Bata),picas o boljitku KKCZ i ko bi im doneo uspeh,pa ovim potezom kad nisu prvi serifi u klubu Bata i kompanija,odmah su pokazali svoje pravo lice i da su im samo licni interesi bitni pre bilo cega kao i u politici,aj sto su uskratili pomoc,nego su se okrenuli odmah na drugu stranu brda,pa ja da ga izduvam u Zvezdi,sigurno necu da odem u najveceg rivala samo iz ponavljam licnih interesa,i da se razumemo zabole mene i za NC radi i on greske,ali vec dugo pliva uspesno u kosarci,tako da ti propast sa njim bas i ne pije vodu,a ne znam i na osnovu cega si eto bas sad krenuo sa upisima posle prvog kiksa (poraz od Bamberga),gde si bio kad smo tresnuli Barsu i Makabi da das svoje predloge.

              Nedo Bog da izgubimo u ponedeljak osecam da ce krenuti najezda slicnih,a moderacija bi imala cime da se bavi

              P.S. A i sad vidim da ti je @Natehaffman sve lepo objasnio sto se tice pocetaka Radonje,pa je malo prerano da se sudi Alimpiju,al njega posto nisi imao argumente si odjebao u stilu da ne zna sta prica,a covek ispisao sve kako jeste
              Last edited by 61563; 04-11-17, 14:28.

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                sam sebi si dao odgovor instatn resenja i uspesi to smo dosta puta osetili na svojoj kozi
                Voja Stojakovic, posle Zika Andjelkovic sa ljudima oko sebe, pritom mislim da je Zika bio iskreni Zvezdas
                koji je hteo da pomogne klubu ali svi oko njega su bile lopurde nevidjenih razmera.
                Ovo sto cekaju sto ne udju ili sto nisu usli nego cekaju negativne rezultate da se zvezdaska javnost okrene protiv
                Covica a oni udju kao toboznji spasioci.
                Ne ne zele sada da udju jer do sada klub ima rezultata, ukoliko bi usli i nedaj boze krenuli porazi to bi se odmah
                odrazilo na njih ovako to oni ne zele naravno.
                zele da udju kao toboznji spasioci a ako krene po losem onda bi imali alibi jebi ga zatekli smo lose stanje u klubu
                ne moze preko noci jel vidite vi sta je prethodna uprava uradila.
                Niko od njih nikada nije bio u kosarci barem ne profesionalno da se bavio da je bistvovao tu, oni su tu politicki
                kao i onaj sto je rpekoputa dosao kod komsija.
                Pa mi svi na forumu imamo vise dodirnih tacaka sa kosarkom nego on, covek se bavi automobilima.
                Mi odlicno znamo kada neko dodje koji nema veze sa kosarkom na sta to izadje tako da sto dalje od Zvezde pa nek idu
                gde god im je volja.
                I jos jedno ne prepisujem ja nikakvu mantru niotkoga ja znam sta je Zvezda prolazila zadnjih 40 godina da ne mora niko
                da mi kaze sta da mislim i koja je dobra uprava a koja ne.
                Ni ta podela na košarkaše i one koji se nisu bavili košarkom ništa ne znači u konačnici. Pa Voja Stojaković i Žika Pauk nisu bili košarkaši, pa su iza sebe ostavili isto što su u Partizanu ostavili Danilović i Vujošević kao košarkaši - milionska dugovanja i zgarište.

                I to ne zbog toga šta su po profesiji, nego iz jednostavnog razloga što ovde niko i nikada ne odgovara za posledice. Ni moralno, ni materijalno, a ni krivično.

                Svi se oni lepo ogazde, bez obzira kom su esnafu dotad pripadali, pa gazduju zahvaljujući prilivu tuđeg novca. Koji em nisu stvorili, em se i zaduže preko toga što su dobili, pa tako unište klubove bez razlike da li su prethodno bili košarkaši ili nisu...

                Ali i jedni i drugi nađu zaklon u delu javnosti koji ih brani, bez obzira na činjenice i faktičke prikaze o nesavesnom poslovanju koje dovodi do propasti. Pa je tako, primera radi, Voja potpisivao Divca koji odigra par utakmica za milionske iznose, a Danilović Džerelsa, Lafajeta, Džavaija i sve one druge koji su koštali klub milionskih dugovanja a doneli su mu ili malo ili ništa.

                I onda neko kaže - pa šta, i drugi greše u selekciji?! Da, ali onda predsednik tih drugih zavuče ruku u vlastiti džep pa plati te greške svojim novcem, a zatim otera generalnog menadžera i sve one koji su ga prevarili. Dok ovdašnje predsednici i "gazde" zakukaju da bi od društva izmuzli još veći novac kako bi pokrili svoje očajno poslovanje?! Ili ona zamena teze o košarci kao neprofitabilnoj aktivnosti, a upravo je veoma profitabilna baš za one koji najviše potežu to kao neki ultimativni argument...

                Pa tako bi i ti mogao da praviš selekciju i dugovanja. Jer, šta te briga, ovdašnje društvo i narod ionako na kraju plate sve do poslednjeg dinara, a tebe niko ne bi pozvao na odgovornost niti bi uopšte bio u prilici da nekom položiš račune za to što si se igrao gazde.

                Da li uviđaš da su zbog svih tih razloga komične podele na "sisteme" i "instant projekte", kad se sve na kraju završi ili isto ili slično, a akteri se samo menjanju.
                Last edited by Grmoje; 04-11-17, 15:02.

                Comment


                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    obracas mi se sa sine a nemas pojma koliko imam godina i ponavljas mi ovu nebuloznu pricu koja nema bas nikakve veze sa ovim sto ja pricam.

                    Dakle, Radonja na klupi sa bilo kim na celu kluba mi je bolje od tandema Covic-Alimpije.. Vec sam obrazlozio, jer nas sa Covicem ceka sigurno propadanje kluba.
                    Mozs i ti da budes predsednik kluba, ako dovedes Radonju to ce biti bolje nego sto imamo sada.. a ti sigurno neces voditi klub losije od Covica. Ne mozes ni jednog sponzora da dovedes ti, ne moze ni on, samo sto bi ti imao mnogo boljeg trenera na klupi, pa bi klub automatski prihodovao vise novca.
                    Sto ne kazes konkretno sta tebe boli ili kakav zadatak imas pa da ti pomognemo.Ja sam lepo napisao ako si mlad a ako nisi !?!? sta da
                    Last edited by ikaluka; 04-11-17, 15:09.

                    Comment


                    • Originally posted by ikaluka View Post
                      Sto ne kazes konkretno sta tebe boli ili kakav zadatak imas da ti pomognemo.

                      Smorila me tema, mrzi me vise bilo sta da pisem.. Nabio sam se negative bzv.. Hebe mi se za Covica

                      Nisam se registroao na forum da agitujem ili da se raspravljam, osnovni motiv mi je malo kvalitetnog druzenjam bleja, pozitiva.
                      Pa povlacim sve sto sam rekao, teraj dalje. Ne znam ni kako sam sebi dopustio da upadnem u vatru i da se istrolujem. Ja se kao uziveo u ulogu da sam zabrinut za buducnost kluba, pa se svadjam sa vama.. Bole me uvo

                      Elem, izvinjavam se svima
                      Last edited by Antona; 04-11-17, 15:13.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Smorila me tema, mrzi me vise bilo sta da pisem.. Nabio sam se negative bzv.. Hebe mi se za Covica

                        Nisam se registroao na forum da agitujem ili da se raspravljam, osnovni motiv mi je malo kvalitetnog druzenjam bleja, pozitiva.
                        Pa povlacim sve sto sam rekao, teraj dalje. Ne znam ni kako sam sebi dopustio da upadnem u vatru i da se istrolujem. Ja se kao iziveo u ulogu da sam zabrinut za buducnost kluba, pa se svadjam sa vama.. Bole me uvo

                        Elem, izvinjavam se svima
                        Znaci ipak mlad si, verovatno nije bilo zlih namera?

                        Comment


                        • Originally posted by ikaluka View Post
                          Znaci ipak mlad si, verovatno nije bilo zlih namera?

                          Nisam mlad, ali sam ipak ispao zelen A zlih namera svakako nije bilo, ali ne vredi, nalepe ti etiketu i posle ja pocinjem da se pravdam, nisam bot majke me i cao.. Ode mast u propast

                          A da me Covic mnogo nervira to je tacno

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ja očekivao komšo ovo:
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pa sad teško da je to rekao Kantona, prepričao ili uzeo svakako jeste, a ti bi Vladimire Pericu Valtere mogao nekada da staviš uzvore (linkove) tih silnih tekstova koje kopiraš po forumu, ovako ispadaju da su autorski, tj. tvoji, a znamo da nisu.
                              A da li sam se negde potpisao da je moj tekst, napisao sam u nastavku sjajan tekst mislis da bi hvalio svoj tekst, kopam , citam na raznim stranama sta mi se dopada stavljam da i drugi procitaju, kao sto pozajmljujem i preporucujem knjige koje mi se svidjaju a ne govorim da sam ja napisao. Izvini, al nemam nikakvu losu nameru sa kacenjem TUDJIH TEKSTOVA.

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                sam sebi si dao odgovor instatn resenja i uspesi to smo dosta puta osetili na svojoj kozi
                                Voja Stojakovic, posle Zika Andjelkovic sa ljudima oko sebe, pritom mislim da je Zika bio iskreni Zvezdas
                                koji je hteo da pomogne klubu ali svi oko njega su bile lopurde nevidjenih razmera.
                                Ovo sto cekaju sto ne udju ili sto nisu usli nego cekaju negativne rezultate da se zvezdaska javnost okrene protiv
                                Covica a oni udju kao toboznji spasioci.
                                Ne ne zele sada da udju jer do sada klub ima rezultata, ukoliko bi usli i nedaj boze krenuli porazi to bi se odmah
                                odrazilo na njih ovako to oni ne zele naravno.
                                zele da udju kao toboznji spasioci a ako krene po losem onda bi imali alibi jebi ga zatekli smo lose stanje u klubu
                                ne moze preko noci jel vidite vi sta je prethodna uprava uradila.
                                Niko od njih nikada nije bio u kosarci barem ne profesionalno da se bavio da je bistvovao tu, oni su tu politicki
                                kao i onaj sto je rpekoputa dosao kod komsija.
                                Pa mi svi na forumu imamo vise dodirnih tacaka sa kosarkom nego on, covek se bavi automobilima.
                                Mi odlicno znamo kada neko dodje koji nema veze sa kosarkom na sta to izadje tako da sto dalje od Zvezde pa nek idu
                                gde god im je volja.
                                I jos jedno ne prepisujem ja nikakvu mantru niotkoga ja znam sta je Zvezda prolazila zadnjih 40 godina da ne mora niko
                                da mi kaze sta da mislim i koja je dobra uprava a koja ne.
                                Bravo Dabo, sve stoji, ovo što se dešava kod rivala je cist instant, Zvezda je bila i pre biće i posle i nas i njih tako da samo podrška momcima i sutra da pobedimo.

                                Comment

                                Working...
                                X